هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
الان ساپورت نمیکنه.در ضمن خبر شایعه ـست هنوز منصور هم فکر کنم اشاره کرده!
ببی سمت چپ پورت یو اس بی ویتای کنونی اچ دی ام ای قرار میگیره ( تو اسناد مدارک همون سایت موجوده )

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
این که در اینده ویتا htmi رو پشتیبانی میکنه توش شک نکن و اینکه خبر شایعس یا واقعییت به نطر من چون منبع خبر سایت معتبری است حتما با دلیل خبر رو پخش کرده و داشتن پورت usb و hdmi زیاد دور از انتظار نیست ولی بازم برای مطمعن شدن باید تا 4 اسفند صبر کرد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
این که در اینده ویتا htmi رو پشتیبانی میکنه توش شک نکن و اینکه خبر شایعس یا واقعییت به نطر من چون منبع خبر سایت معتبری است حتما با دلیل خبر رو پخش کرده و داشتن پورت usb و hdmi زیاد دور از انتظار نیست ولی بازم برای مطمعن شدن باید تا 4 اسفند صبر کرد
البته تمام این قابلیت ها رو نسخه های فعلی ویتا هم میتونن داشته باشن با توجه به پورت لوازم جانبی که در بالای دستگاه قرار داره

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
پس با این منوال بگردم یه ویتا یا 3ds پیدا کنم
راستی یه سوال این 3g های ویتا که gps داره میشه افلاین توش چیزی ریخت ؟یا حتما انلاین باشه

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
پس با این منوال بگردم یه ویتا یا 3ds پیدا کنم
راستی یه سوال این 3g های ویتا که gps داره میشه افلاین توش چیزی ریخت ؟یا حتما انلاین باشه
تا جایی که من می دونم حتماً باید آنلاین باشی،مگر اینکه Open CMA داشته باشی.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
راستش usb چندان جذاب نیست اما hdmi مهمه ولی بنظرم همین نسخه حاضر هم باید بتونه hdmi رو ساپورت کنه حالا با تبدیل یا بدون اون فرقی نداره ولی اون پورت بالای کنسول رو تو مصاحبه هاشون قبلا میگفتن برای اضافه کردن لوازم جانبیه که باید بتونه hdmi رو هم پشتیبانی کنه

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام
بجه ها كسي ميدونه از playlist ويتا چجور ميشه استفاده كرد ؟
شما می تونی با KM player یک Playlist برای آهنگ های خودتون یا یک آلبوم یا یک فولدر(مثلاً کالکشن) درست کنید که ویتا هم می شناسه.فقط این که اون Playlist باید توی همون فولدر مورد نظر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر