هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

یه سوال بزرگ(از موقعی که ویتا خریدم خیلی سوال بزرگ میپرسم)
این بلوتوث ویتا به چه دردی میخوره
احتمالا در آینده هندزفری بلوتوث و ... وصل میشه بهش !
اگر هک بشه ویتا میتونیم اون موقع در مورد قابلیت ـهاش حرف بزنیم !

با عرض سلام به دوستان گرام
من میخام ویتا بخرم و بازی دان کنم و آنلاین هم بازی کنم و شاید بعضی موقع ها سرف هم بکنم.البته مودم وایرلس دارم و نامحدود 1 مگ مخابرات(سرعت معمولا بین 60 تا 70 )
آیا لازم هست که 3g بخرم؟
استفاده از سیم کارت قیمتش زیاده؟(حدودا چقدر)؟یعنی می ارزه من که سرعتم بد نیست،3g و سیم کارت بگیرم(همون نت ام کفایت میکنه برای استفاده هایی که گفتم؟)

با عرض سلام به دوستان گرام
من میخام ویتا بخرم و بازی دان کنم و آنلاین هم بازی کنم و شاید بعضی موقع ها سرف هم بکنم.البته مودم وایرلس دارم و نامحدود 1 مگ مخابرات(سرعت معمولا بین 60 تا 70 )
آیا لازم هست که 3g بخرم؟
استفاده از سیم کارت قیمتش زیاده؟(حدودا چقدر)؟یعنی می ارزه من که سرعتم بد نیست،3g و سیم کارت بگیرم(همون نت ام کفایت میکنه برای استفاده هایی که گفتم؟)
میل خودته ولی به نظر من گرفتن 3g چندان به صرفه نیست اولا ممکنه از لاک در نیاد یا طول بکشه اگرم انلاک بگیری با این وضع قیمتایی که مخابرات واسش میزاره استفاده از 3g به صلاح نیست از وای فای با یه سرعت مناسب استفاده کنی خیلی بهتر از اینکه الکی پول چیزی که کاربرد خاصی نداررو بدی بازم خود دانی...:d

)xوای ببین این چی میگه

میشه باهاش فایل موسیقی یا عکس رد و بدل کرد ؟؟
همچین بازی های آنلاین شاخی نداره که بگیم هک بشه نمیتونیم بازی کنیم !
با PS3 آنلاین بزن با این هک !:دی
بعد مگه فقط باید بازی براش بدن !
خودش یه پا تبلت ـه میشه براش کلی برنامه نوشت !!

دوستان میشه بگید حدود قیمت بازی ها توی پی اس ان چند و همینطور این بازی ها؟

Ultimate Marvel vs Capcom 3
Uncharted Golden Abyss
Little Deviants
Dynasty Warriors
Michael Jackson Experience
Virtua Tennis
Mortal kombat

با تشکر

از نظر شما خریدن کدوم مموری مناسب تر هست؟
اصلا چقدر به حجم مموری ها نیازمند میشیم؟ با توجه به اینکه حجم 16 گیگ در برابر خیلی از کاربردها ، ناکافی بنظر میاد ، آیا برای ویتا به صرفه هست؟
اطلاعات روی مموری هارو نمیشه به PC یا PS3 منتقل کرد؟ یعنی اگر فایلی روی مموری قرار گرفته باشه ، برای نگهداریش باید تا ابد همونجا بمونه ؟

آخرین ویرایش:
از نظر شما خریدن کدوم مموری مناسب تر هست؟
اصلا چقدر به حجم مموری ها نیازمند میشیم؟ با توجه به اینکه حجم 16 گیگ در برابر خیلی از کاربردها ، ناکافی بنظر میاد ، آیا برای ویتا به صرفه هست؟
اطلاعات روی مموری هارو نمیشه به PC یا PS منتقل کرد؟ یعنی اگر فایلی روی مموری قرار گرفته باشه ، برای نگهداریش باید تا ابد همونجا بمونه ؟

دوست عزیز شما همون 8 گیگشو بخرین وراحت میتونین بریزین تو هارد کامپیوترتون اطلاعاتشو و یا هارد اکسترنال خواستنی باز بریزین تو رم 8 گیگتون موفق باشین .

دوستان میشه بگید حدود قیمت بازی ها توی پی اس ان چند و همینطور این بازی ها؟

Ultimate Marvel vs Capcom 3
Uncharted Golden Abyss
Little Deviants
Dynasty Warriors
Michael Jackson Experience
Virtua Tennis
Mortal kombat

با تشکر

دوست عزیز الان بازی های شاخش مثل فیفا انچارتد همه یا 110 هستن یا نهایت 100 تومن مگه برین دسته دو تو بازارچه سایت بخرین اونم صرف نمیکنه خوب باز باید 70 پول بازی بدین خوب 30 تومنم بزارین همون اکشو بگیرین خوب .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or