هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

یکی از قابلیت های شگفت انگیز ویتا اینه که اگر دستگاه اپدیت نباشه هیچ غلطی نمیشه باهاش کرد پس اگر ورژن دستگاه 2 خورده ایه و تا بحال هک نشده اپدیتش کن و منتظر بازی اکسپولیت بعدی بمون
منظورتون از بازی اکسپولیت بازی هست که میشه عناوین psp رو باهاش اجرا کرد؟یکم توضیح بدید لطفا

سلام بچه ها، يکي از دوستام وضعيت ماليش خوب نيست ولي يه دو سالي پول جمع کرد تا تونست يه ويتا بخره حالا از من پرسيد ريجن بزنم چند؟ منم گفتم بزار تو سايت از بچه هاي با سابقه بپرسم ببينم چه ريجني بدرد تو ميخوره لطفا راهنمايش کنيد.

سلام بچه ها، يکي از دوستام وضعيت ماليش خوب نيست ولي يه دو سالي پول جمع کرد تا تونست يه ويتا بخره حالا از من پرسيد ريجن بزنم چند؟ منم گفتم بزار تو سايت از بچه هاي با سابقه بپرسم ببينم چه ريجني بدرد تو ميخوره لطفا راهنمايش کنيد.

بگو نخره چون هزینه بازی هاش رو می خواد چی کار کنه!!!

باشه بهش ميگم بزن ريجن 1 قيمت بازي هاي فيزيکيش چه طور
به نظره من پلاس بخره اگر بودجه برای بازیها پایینه بهتره
پلاس 1 ساله بخره هر ماه بازی ویتا و psp مجانی برای دانلود میاد
قیمت بازیها فکر کنم (اگر اشتباه نکنم ) نو هم فکر کنم 130-150 باشه ....
قدیمیان که ارزونترن.

سلام. ما هم ویتا دار شدیم با آنچارتد! plus الان فری چی داره واسه دانلود؟ ارزش داره یه ساله بگیریم؟
تا الانم بهترین عنوانا چی بودن؟

شما چه ریجنی هستی؟ این ماه Street Fighter X Tekken از Capcom مجانی غرضه شده که عالیه من هم دیگه این روزا یکساله پلاس میگیرم هر چند اصلا از پلاس خوشم نمی امد ولی با اوردن این بازی 40 دلاری دیگه پلاس دار میشم ان هم فقط یکساله (ضمنا من و این اطلاعات همگی واسه ریجن یک هستند)

آخرین ویرایش:
دوستان وقتی این بازیها آمدند توی همین تاپیک میگید چه بازیهایی این قابلیتو دارند؟
معمولا دوستان گفتن در موردش
با این حال فکر کنم یکی از دوستان 2Flow دنبالش هست. از ایشون میتونی سوال کنی :)

بچه ها ميگم جريان چي من بازي Unit 13 تو ريجن uk 650mg ولي تو us 864mg است البته دمو يعني فرقي با هم دارن
اطمینان ندارم چرا اینطوری هست .
اما کلا همه دموها فقط مرحله 1 رو دارن ...

سلام دوستان الان ps vita کپی خور شده ؟ یعنی بتونه همه بازی ها رو از طریق مموری اجرا کنه ؟

اگر شده لطف کنید لینک اموزش رو برام قرار بدین . ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or