هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان از کدوم سایت میشه دسته کپی درجه 1 خرید اصلش که فکر نکنم گیر بیاد یه دسته خریدم سرم کلاه رفت فکر کردم sixaxis داره که نداشت الان نمیشه بازی هایی مثل killzone 2 که به این قابلیت نیاز دارند و بازی کرد
قربان بهترین راه خرید دسته اورجینال دسته دوم هست راه داره که بتونی تشخیص بدی که اصلن یا فیک تو گوگل سرچ کن فیلماش تو چیزتوب هست بعدم برو دیوار یا esam یا پشت شهرداری یه اصلشو نشون کنو و بخر باز سوالی داشتی در خدمتم

• Like
Reactions: King ragnar

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
قربان بهترین راه خرید دسته اورجینال دسته دوم هست راه داره که بتونی تشخیص بدی که اصلن یا فیک تو گوگل سرچ کن فیلماش تو چیزتوب هست بعدم برو دیوار یا esam یا پشت شهرداری یه اصلشو نشون کنو و بخر باز سوالی داشتی در خدمتم
مچکر فقط اینکه من اصفهانم اینجام چند جا میشناسم بندازن دسته نو از طرف گرفتم پلمپ باز کردم دیدم آنالوگ سمت چپش مشکل داشت بعد دادم همون درست کرد بازم مشکل پیدا کرد از دیوار و شیپور هم خاطره خوبی ندارم ایسامم طرف خیلی قیمت بالا گذاشته کلن بنداز بندازه اگه اینترنتی جایی سراغ داری معرفی کنی دستت درد نکنه

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
مچکر فقط اینکه من اصفهانم اینجام چند جا میشناسم بندازن دسته نو از طرف گرفتم پلمپ باز کردم دیدم آنالوگ سمت چپش مشکل داشت بعد دادم همون درست کرد بازم مشکل پیدا کرد از دیوار و شیپور هم خاطره خوبی ندارم ایسامم طرف خیلی قیمت بالا گذاشته کلن بنداز بندازه اگه اینترنتی جایی سراغ داری معرفی کنی دستت درد نکنه
قربان به نظر من بهترین جا برای خرید دسته اصل دیوار و بازار اصفهانه شما اول باید بری فیلمای مربوط به دسته ps3 اصل و فیک رو ببینی دسته های فیک عموما برچسب زیریشون هم از نظر نوشته ها هم از نظر جنس کاغذ با اصلیا فرق داره و دکمه ها و بدنه فیکا خشک و رنگشون ماته در حالی که اصلا اونقدر خشک نیست دکمه ها و بدنشون و دکمه های ضربدر و مثلث و دایره و مربع براقن نه مات و فرقای ریز دیگه ای هم دارن بعد که این کارو کردی و با فرق اصل و فیکش اشنا شدی باید بری تو بازار اصفهان جاییش که مثل پشت شهرداریه تهرانه یا دیوار بخش شهر اصفهان یکی رو نشون کنی که هم تمیز باشه نسبتا هم این که نشونه های اصل رو داشته باشه بعدم باید بری بخریش برای اطمینان با فرصت تست بخر دسته رو برو ببین خوب بود بگو فرصت تست بده بهت ببرش پیش تعمیر کار تا بازش کنه اونجا کاملا مشخص میشه اصله یا فیک sixaxis و شوک و بلوتوث و باتری و شارژ شدنش هم تو اون فرصت تست خودت چک کن به نظر من بهترین راه اینه دنگ و فنگ داره ولی راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه که هم قیمتش خوب باشه هم مطمین باشه تقریبا نصف بیشتر دسته های تو بازار و برای فروش ps3 فیک هستن حدود 60 درصد یه چیزی هم بهت بگم دسته ps3 به راحتی گیجی دکمه میگیره که البته مشکلش با تعمیر قابل حله ولی دسته های اصلشم راحت با یه بار زمین افتادن گیجی میگیرن باید تعمیر کنی ایراد کاره شما این بوده که رفتی نو گرفتی الان تقریبا هیچ جای ایران و حتی خارج و سایتای اینترنتی مثل دیجیکالا دسته اصل و نو ps3 وجود نداره دسته اصل میخوای باید دسته دوم بگیری تو این چند سالی که ps3 دارم و حسابی پیگیرش بودم فقط یه مغازه دیدم که دسته نو و اصل ps3 داشت تازه اونم مطمین نیستم اصل باشه ولی به احتمال زیاد اصل بودن ریجن ژاپنم بودن اگر اشتباه نکنم ولی قیمت بالایی داشتن اگر اشتباه نکنم میخوای شمارشو بهت بدم خودت زنگ بزنی بپرسی ولی بعید میدونم قیمت قابل قبولی بهت بگن موفق باشید سوال دیگه داشتید در خدمتم

• Like

hamid69h

عضو جدید
Jun 11, 2022
1
سلام دوستان
کسی هست که دانگل هدست ps3 داشته باشه؟ دو تا هدست ps3 دارم که بخاطر گم شدن دانگل کناره شدن. اگر کسی داره ازش خریدارم. ممنون میشم بهم اطلاع بدید:
hamid69heydari@live.com
و آیا کسی میدونه که دانگل مارک های دیگه میتونه با هدست ps3 ست بشه یا خیر؟

• Like

King ragnar

کاربر سایت
Jun 20, 2022
4
سلام دسته بیسیم خریدم وایرلس دار،در بازی باران شدید نمیتونم از حسگر حرارتی استفاده کنم هرکاری مکنم دسته رو بالا پایین مکنم کار نمکنه،بنظرتون باید چکار کنم توروخدا کمک کنید ممنون میشم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دسته بیسیم خریدم وایرلس دار،در بازی باران شدید نمیتونم از حسگر حرارتی استفاده کنم هرکاری مکنم دسته رو بالا پایین مکنم کار نمکنه،بنظرتون باید چکار کنم توروخدا کمک کنید ممنون میشم
فک کنم دسته فیک خریدی و سیکس اسیکس نداره

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
از کجا باید بفهمم مشکل از دسته هست یا کنسول؟
باید با یه دسته که مطمینی اورجیناله تست کنی تا بتونی بفهمی مشکل از دسته هست یا نه ولی 90 درصد از دستست خوده کنسول ربطی نداره به این مشکل احتمالا رفتی از این دسته ها که اکبندن و تو جعبه ان خریدی این مدل دسته ها 99.99 درصدشون فیکن و متریال بد نسبت به دسته اورجینال و زود خراب شدن (البته دسته های اورجینال هم این مشکلو کم و بیش دارن) و نداشتن شوک و یا نداشتن سیکس اسیکس و یا نداشتن باتری و نیاز به وصل بودن دایمی با سیم به کنسول از ویژگی های بارزشون هست که تو مدلای مختلف با توجه به کیفیتشون فرق میکنه ولی همشون در کل به درد نخورن دسته اورجینال دسته دوم فقط گیر میاد دنبال نوش نباش که نیست و گیر نمیاری و اگرم 1 درصد گیرت بیاد قیمتای به شدت بالا و کمر شکنی دارن

King ragnar

کاربر سایت
Jun 20, 2022
4
باید با یه دسته که مطمینی اورجیناله تست کنی تا بتونی بفهمی مشکل از دسته هست یا نه ولی 90 درصد از دستست خوده کنسول ربطی نداره به این مشکل احتمالا رفتی از این دسته ها که اکبندن و تو جعبه ان خریدی این مدل دسته ها 99.99 درصدشون فیکن و متریال بد نسبت به دسته اورجینال و زود خراب شدن (البته دسته های اورجینال هم این مشکلو کم و بیش دارن) و نداشتن شوک و یا نداشتن سیکس اسیکس و یا نداشتن باتری و نیاز به وصل بودن دایمی با سیم به کنسول از ویژگی های بارزشون هست که تو مدلای مختلف با توجه به کیفیتشون فرق میکنه ولی همشون در کل به درد نخورن دسته اورجینال دسته دوم فقط گیر میاد دنبال نوش نباش که نیست و گیر نمیاری و اگرم 1 درصد گیرت بیاد قیمتای به شدت بالا و کمر شکنی دارن
ممنونم بابت راهنمایی،حالا میشه لطف کنید بگید شما از کجا خرید کردید که منم بخرم خیال راحت بازی انجام بدم؟یا شما اگ میتونی واسم بفرستی قیمتشم هرچی باشه تقدیم مکنم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
ممنونم بابت راهنمایی،حالا میشه لطف کنید بگید شما از کجا خرید کردید که منم بخرم خیال راحت بازی انجام بدم؟یا شما اگ میتونی واسم بفرستی قیمتشم هرچی باشه تقدیم مکنم
قربان دسته اورجینال میخوای باید دست دوم گیر بیاری نوش نیست تو بازار برای خریدن دست دوم هم یا باید بری پشت شهرداری که گرون میدن و یا باید بری دیوار که گزینه مناسب تریه ولی این که چجوری فرق دسته فیک رو از اصلی بفهمی خودش یه مبحث دیگست برو تو چیزتوب چند تا فیلم مقایسه ببین که فیک و اصلی فرقشون با هم چیه و اگر خواستی میتونی تو pv من بیای لینک اگهی دیوار یا عکس دسته مدنظرت رو بفرستی تا بهت بگم اصله و یا فیک البته اینم در نظر داشته باش که از روی عکس نمیشه با قطعیت گفت فیکه یا اصل ولی با احتمال بالا میشه گفت که دسته اصله و یا نه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
قربان دسته اورجینال میخوای باید دست دوم گیر بیاری نوش نیست تو بازار برای خریدن دست دوم هم یا باید بری پشت شهرداری که گرون میدن و یا باید بری دیوار که گزینه مناسب تریه ولی این که چجوری فرق دسته فیک رو از اصلی بفهمی خودش یه مبحث دیگست برو تو چیزتوب چند تا فیلم مقایسه ببین که فیک و اصلی فرقشون با هم چیه و اگر خواستی میتونی تو pv من بیای لینک اگهی دیوار یا عکس دسته مدنظرت رو بفرستی تا بهت بگم اصله و یا فیک البته اینم در نظر داشته باش که از روی عکس نمیشه با قطعیت گفت فیکه یا اصل ولی با احتمال بالا میشه گفت که دسته اصله و یا نه
صرف اینکه داخل نت میتونه جستجو کنه اصلا دسته اورجینال تو دست بگیره خودش متوجه میشه از لحاظ کیفیت و چیزای دیگش

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر