هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

smp1362

کاربر سایت
Aug 20, 2016
5
با سلام به همه دوستان.نزدیک به 6 ماه است که تلویزیون 48 اینچ ju8890 مدل سامسونگ 4k خریداری کردم .در این مدت بازی های ps4 انجام میدادم و هیچ مشکلی نداشتم.مدتی است که تصویر شخیت و محیط بازی هنگام بازی کردن ps4 به صورت شطرنجی شکل سیاه کوچک و مات شده است.البته مات شدن خیلی زیاد نیست ولی در مقایسه با تلویزیون سامسونگ 40 اینچ 1080p کاهش زیادی پیدا کرده یعنی اینکه وضوح تصویر کم شده.واقعا ممنون میشم که به من مشاوره بدید .با تشکر فراوان از مطالب بسیار خوبتون.یک کلیپ هم از بخشی از بازی تهیه کردم که می تونم براتون ارسال کنم.بازم ممنون

اینم یه بخش از بازی که فیلم گرفتم به گردن و دور سره و سایه نتین دریک دقت کنید. ممنون میشم اگه کسیبتونه راهنماییم کنه. ضمن اینکه کابل HDMI عوض کردم و تنظیمات تصویر TV هم تغییر دادم ولی متاسفانه بازم حل نشد........

Attachments

• 222222222222.JPG
    222222222222.JPG
    129.1 KB · مشاهده: 21
  • 1111111111111.JPG
    1111111111111.JPG
    88.9 KB · مشاهده: 21

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان ایشالا بزودی از xbox360 به ps4 کوچ میکنم فقط موقع خرید قبل باز کردن پلمپ راهی هست که بشه سال ساخت دستگاه رو فهمید.
پلمپ دستگاهم خیلی بیخوده از کجا میشه فهمید دستگاه آکه؟

hamed2004

کاربر سایت
Mar 18, 2006
44
با سلام به همه دوستان.نزدیک به 6 ماه است که تلویزیون 48 اینچ ju8890 مدل سامسونگ 4k خریداری کردم .در این مدت بازی های ps4 انجام میدادم و هیچ مشکلی نداشتم.مدتی است که تصویر شخیت و محیط بازی هنگام بازی کردن ps4 به صورت شطرنجی شکل سیاه کوچک و مات شده است.البته مات شدن خیلی زیاد نیست ولی در مقایسه با تلویزیون سامسونگ 40 اینچ 1080p کاهش زیادی پیدا کرده یعنی اینکه وضوح تصویر کم شده.واقعا ممنون میشم که به من مشاوره بدید .با تشکر فراوان از مطالب بسیار خوبتون.یک کلیپ هم از بخشی از بازی تهیه کردم که می تونم براتون ارسال کنم.بازم ممنون

اینم یه بخش از بازی که فیلم گرفتم به گردن و دور سره و سایه نتین دریک دقت کنید. ممنون میشم اگه کسیبتونه راهنماییم کنه. ضمن اینکه کابل HDMI عوض کردم و تنظیمات تصویر TV هم تغییر دادم ولی متاسفانه بازم حل نشد........

سلام
شما روی تلویزیون دیگه تست کردید بدون مشکل است تصویر؟ به نظرم مشکل از تلویزیون باشه به این میگن نگاتیو شدن تصویر!!! و در تعمیرات تلویزیون همچین مشکلی دیدم...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
تو ps4 چجوري ميشه Refund كرد ؟
اگر region امریکا هستی که باید بری live chat اگر نه که باید email ریجن مربوطه رو انتخاب کنی و تماس بگیری

قانونه refund هم به این صورت هست که شما 14 روز فرصت داری درخواست بدی ( 14 روز از زمانی که بازی رو خریدی ) اگر خارج از این زمان باشه احتمالش هست قبول نکنن.

• Like
Reactions: Amir_hosein_ShN

smp1362

کاربر سایت
Aug 20, 2016
5
سلام
شما روی تلویزیون دیگه تست کردید بدون مشکل است تصویر؟ به نظرم مشکل از تلویزیون باشه به این میگن نگاتیو شدن تصویر!!! و در تعمیرات تلویزیون همچین مشکلی دیدم...
بله روی تلویزیون دیگه امتحان کردم ولی مشکلی نداشت. مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

hamed2004

کاربر سایت
Mar 18, 2006
44
بله روی تلویزیون دیگه امتحان کردم ولی مشکلی نداشت. مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
کنتراست رو کم کنید بینید حل میشه ؟ و اگر وارد هستید از منو مخفی ریست کلی کنید! با کنترل خاموش کنید و
info
menu
mute
power on
رو یزنید و گزینه factory set دقت کنید دست بردن در گزینه های منو مخفی باعث خرابی تلویزیون میشه فقط ریست فکتوری کنید تو این منو و چیز دیگه ای رو تغییر ندید...
در اخر اپدیت نرم افزار اگر حل نشد سخت افزاری است.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه سوال در مورد گیفت.اول برین لینک زیر رو ببینین
تخفیف 20% PS Store - فروشگاه ماتریکس گیم

جریان این کارت چیه؟واقعا کم میکنه؟ینی فیفایی که 60دلاره 20درصد ینی 12دلار تخفیف میخوره میشه 48دلار؟
بنظرشما بهتر نیست برای فیفا که 60دلاره اول اینو بزنیم بشه 48دلار بعد یه گیفت 50دلاری بزنیم بازیو بخریم؟اینطوری درمیاد 195تومن

• Like
Reactions: aliahmadi2

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
یعنی عشق میکنم برای این ساپورت:| از پریشب تا الان دقیقا تا الان نزدیک 30 بار تلاش کردم وصل بشم میگه در این زمان دست رسی غیر ممکن هست thank you:| خودمونیم اصلا ساپورت دارن؟ کسی تا الان موفق شده چت کنه باهاشون؟ مشکل چیه دقیقا؟؟؟؟ یعنی انقدر سرشون شلوغه که نمیتونن جواب بدن؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ چرا اینجوریه ساپورت؟؟؟؟ چرا جواب نمیدن؟؟؟ الان من چجوری باهاشون تماس بگیرم؟؟؟؟؟ چرا اصلا وصل نمیشه؟؟؟؟؟ صبح-شب-عصر- چرا هیچ کی جواب گو نیست؟؟؟؟؟ خواستم یکی از بازی هامو ریفاند بزنم...فکر کن اکانتم هک بشه قرار باشه ساپورتشون اینجوری باشه ps4 رو با خاک یکسان میکنم.:|

Hamedesf

کاربر سایت
Aug 22, 2016
47
نام
حامد
سلام دوستان من تازه واردم بخام خودم بازی بریزم روی هاردم دیتا دان کنم چجوری اکانت گیر بیارم فعال کنم؟

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
دوستان میخواستم یه پلی 4 دسته دوم بخرم
سوالم اینه که فرق این مدلاش با هم چیه؟ یکی 1216 یکی 1215؟ یه توضیحی اگه ممکنه در این مورد بدید و اینکه انواع اینا روی قیمت دستگاه هم تاثیر میزاره؟
بعد کجای کنسول این مدل هک شده؟ یه عکس اگه ممکنه بدید ببینیم
اگرم موردی هست که باید توی خرید توجه کنم که تو پاچم نره لطفا بگید
بعد اگه میشه یه توضیحم در مورد این قضیه اکانت های هک شده بدید که چیه جریان
پیشاپیش تشکر

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام دوستان نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه اگه نه که معذرت میخوام.
میخواستم یه کاری انجام بدم شدنی هست یا نه؟
من اینترنت گوشی رو با کامپیوتر از طریق usb شیر کردم. یه مودم هم دارم که از طریق لن به پی سی وصل هستش. ولی مودم به اینترنت متصل نیست. میخواستم جوری تنظیمات رو انجام بدم که وقتی از طریق وای فای ps4 رو به مودم متصل میکنم اینترنت کامپیوتر که به گوشی وصل هست روی دستگاه شیر بشه. همچین چیزی اکان پذیر هست؟
این طوری شاید بتونم nat type 2 روی کنسول بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر