هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بتل هارد لاین ارزش بازی داره؟نمیخوام بخرم.همینطوری یکی بهم اکانت میخواد بده.شنیدم پلیسیه.ینی صحنه شوتری خوبی نداره؟کلا چطوریه؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
دوستان بتل هارد لاین ارزش بازی داره؟نمیخوام بخرم.همینطوری یکی بهم اکانت میخواد بده.شنیدم پلیسیه.ینی صحنه شوتری خوبی نداره؟کلا چطوریه؟
کمپین بازی بیشتر روی جمع کردن مدرک و مخفی کاری تمرکز داره ولی میتونی به صورت اکشن هم بازیش کنی ولی خیلی سینمایی نیست
من که از بخش مولتی بازی خیلی خوشم اومد به خصوص مد blood money که خیلی هیجان داره به نظرم مولتیش ارزش 50 ساعت بازی کردن داره درسته مثل بتل 4 تانک و هواپیما نداره ولی درسبک خودش خوب از آب دراومده

دوستان EP.1 بازی Resident Evil Revelations 2 تو استور رایگانه درسته؟ بعد حجم دانلودیش 6 گیگ هست؟ اگه اره چند ساعت گیم پلی داره؟و دیگه چه بازی های رایگانه.
بله رایگانه نزدیک 2 ساعت گیم پلی داره بازی رایگان خوبی وجود نداره فقط مرحله ی اول بعضی بازی ها رایگانه یا بازی های تمام آنلاین pay to win مثل warframe که بهتره سمتشون نری

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
تو چت زنده سونی یک ساعته وایسادم هنوز که هنوزه نوشته : our average wait time is up to 10 mints و وصل نشده در اخر هم نوشت ارتباط شما با چت پشتیبانی قطع شده:| اون از شبکه ما فوق سرعت PSN که واسه دانلود یک فایل 1 گیگ 10 شب معتل کرد ما رو ،این از پشتیبانیش:|:|:|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
کمپین بازی بیشتر روی جمع کردن مدرک و مخفی کاری تمرکز داره ولی میتونی به صورت اکشن هم بازیش کنی ولی خیلی سینمایی نیست
من که از بخش مولتی بازی خیلی خوشم اومد به خصوص مد blood money که خیلی هیجان داره به نظرم مولتیش ارزش 50 ساعت بازی کردن داره درسته مثل بتل 4 تانک و هواپیما نداره ولی درسبک خودش خوب از آب دراومده
ینی مثل بتل 4 و کال آف شوتر نیست؟اگه بازیش هیجان نداره الکی دانلود نکنم

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185

بازی مزخرفیه
شاید خیلی سلیقه ای باشه ولی کلا این بازی یک تنه هر چی پیشینه بتل بود رو تقریبا نابود کرد!
بازی هیجان نداره و به مرور به شدت تکراری میشه ، جوری که اواخر ارزو میکنی این یکی دیگه چاپتر اخر باشه...
داستان کلیشه ای و یک خطی ، گیم پلی فقط در حد 3-4 روز جذابه،گرافیک اصلا درحد خط فقر هم نیست
کلا هرچی ذهنیت از شوتر های بتل و کالاف داری رو با این مقایسه نکن
بنظرم نمیرزه بخوای دان کنی

• Like
Reactions: ehsas1

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو چت زنده سونی یک ساعته وایسادم هنوز که هنوزه نوشته : our average wait time is up to 10 mints و وصل نشده در اخر هم نوشت ارتباط شما با چت پشتیبانی قطع شده:| اون از شبکه ما فوق سرعت PSN که واسه دانلود یک فایل 1 گیگ 10 شب معتل کرد ما رو ،این از پشتیبانیش:|:|:|
بعضی موقعها که بنا به هر دلیلی خیلی شلوغ هست این مشکل پیش میاد متاسفانه
باید امتحان کنی دوباره که وصل بشه !

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام
من هم مثل شما دنبال راه حل بودم اما مثل اینکه دانلود اپدیت ها زوریه !!!
این شرکت ها نمی دونم چشونه بازی رو کامل نمی دن بعد آپدیت های 10 گیگی میدن ~X(
10 گیگ خارج از ایران شوخی هست و توی نهایت 15 دقیقه قابل دانلوده اونم تقریبا مجانی!!
متاسفانه اینجاست که 10 گیگ برا ما کابوسه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
از نظر شوتر بودن که شوتر هست ولی شما میتونید با دیدن 10 دقیقه از گیم پلی بخش مولتی تو یوتیوب تصمیم بگیری که بازی بدرد شما میخوره یا نه

• Like
Reactions: ehsas1

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
بله اینو میدونم
منظورم اینه هیچ راهی نداره قشنگ درمان شه این قضیه!؟
اخه آدم فراموش میکنی هرسری بیاد چک کنه استپ کنه اپدیت کردنشون رو

گفتم که تنها راهش اینه که دستی پاز کنی
اگرم مهم نیست برات کلا میتونی آفلاین باشی اینترنت دستگاه رو قطع کنی از تو ستینگ ... خودم معمولا وقتی میخوام story mode بازی کنم همینکارو میکنم دلیلی نمیبینم وصل باشه الکی حجم مصرف کنه

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
ا من با هزار بدبختی آپدیت ویچو دان کردم که رو قاب نوشته بود 00527
حالا زدم آپ شه نمیشه
چون میخواد 01441 دانلود کنه
راهی هست اینی که من دان کردمو بشه نصب کرد
کلا مگه هر یه بازی چند نسخه آپدیت داره

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان
خواهشن کمک کنید من قصد داشتم تو چند روز آینده 1216 یه ترا بگیرم ولی شنیدم که ورژن جدید ps4 بزودی میاد حالا میخواستم بدونم چه فرقایی با هم دارن یعنی بازیاشون با هم فرق دارن و کیفیت اونا بالاتره و کلا ارزش داره صبر کنم تا اون بیاد و قیمت حدودیش چنده؟ اینم بگم عینک واقعیت مجازی برام مهم نیس بغیر اون.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان
خواهشن کمک کنید من قصد داشتم تو چند روز آینده 1216 یه ترا بگیرم ولی شنیدم که ورژن جدید ps4 بزودی میاد حالا میخواستم بدونم چه فرقایی با هم دارن یعنی بازیاشون با هم فرق دارن و کیفیت اونا بالاتره و کلا ارزش داره صبر کنم تا اون بیاد و قیمت حدودیش چنده؟ اینم بگم عینک واقعیت مجازی برام مهم نیس بغیر اون.
فقط ایراداتی که داشت برطرف شده و از نظر ظاهری تغییر کرده و از لحاظ قدرت سخت افزاری هیچ تفاوتی بین PS4 معمولی با Ps4 slim وجود نداره در مورد قیمتش هم مطمنا داخل ایرانی زمانی که وارد بش برای یک مدتی خیلی گرون هست تا برس با قیمت معقولش ( نظر شخصی اسلیم باید بین 1.500 تا 2.000 تومان فروش بره). اگر منظورت PS neo هست هنوز اطلاعات دقیقی ازش وجود نداره و مطمئنا قیمت خیلی بالا تر از ps4 معمولی خواهد بود چون از نظر سخت افزاری خیلی قوی تر از ps4 های حال حاضر هست و بزرگترین مزیتی که دار خروجی 4k هست که عملا برای نمایش 4k احتیاج به CPU ,GPU خیلی قوی هست. بنابراین NEO از نظر قدرت سخت افزاری قوی تر از Ps4 معمولی و اسلیم می باشد.

ا من با هزار بدبختی آپدیت ویچو دان کردم که رو قاب نوشته بود 00527
حالا زدم آپ شه نمیشه
چون میخواد 01441 دانلود کنه
راهی هست اینی که من دان کردمو بشه نصب کرد
کلا مگه هر یه بازی چند نسخه آپدیت داره
حتما باید اخرین اپدیت را بریزی و متاسفانه هیچ راهی نداره.هربازی نسبت به مشکلات و باگ ها یی که داره یا اضافه شدن DLC یا موارد مشابه براش اپدیت میدن بیرون.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m6788

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام میشه بگین چجوری با اکانت بازی میکنن... رفتم فروشگاه گفت بیار بریزم تو هاردت هر بازی 30 تومن ..... ممکنه بعد یه مدت بن شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر