هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان یه توضیحی در رابطه با اکانت هکی بهم میدید ؟ به نظرتون برم سراغ اکانت های هکی یا مثل الان بازی دیسکی بخرم ! :D

آخه دیگه توان پرداخت هزینه بالای بازی های جدید رو ندارم ! :-q

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان یه توضیحی در رابطه با اکانت هکی بهم میدید ؟ به نظرتون برم سراغ اکانت های هکی یا مثل الان بازی دیسکی بخرم ! :D

آخه دیگه توان پرداخت هزینه بالای بازی های جدید رو ندارم ! :-q
حالا بقیه بچه ها هم نظر میدن...ولی خب نظر من اینه که شما بخوای یه بازی رو پلات کنی بازی بعدی خیلی از قیمتش کم شده...به نظرم دیسک بهترین انتخابه به شرطی که نخوایم با بودجه محدود همه چیز رو همیشه در اختیار داشته باشیم!!!
همیشه هم اون مقدار هزینه ایی که میخوای واسه اکانت هکی کنی رو توی اکانت psn داشته باش تا بتونی از انواع و اقسام sale هاش استفاده کنی...
همه ی مسکلات اکانت ها به کنار ... من هیچوقت نتونستم با این قضیه اوکی باشم که کسی بدون اجازه به اکانت من دسترسی داشته باشه...چطور میشه من خودم برم سراغ اکانت کسه دیگه!مشکل مالی توجیه کننده نیست.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
حالا بقیه بچه ها هم نظر میدن...ولی خب نظر من اینه که شما بخوای یه بازی رو پلات کنی بازی بعدی خیلی از قیمتش کم شده...به نظرم دیسک بهترین انتخابه به شرطی که نخوایم با بودجه محدود همه چیز رو همیشه در اختیار داشته باشیم!!!
همیشه هم اون مقدار هزینه ایی که میخوای واسه اکانت هکی کنی رو توی اکانت psn داشته باش تا بتونی از انواع و اقسام sale هاش استفاده کنی...
همه ی مسکلات اکانت ها به کنار ... من هیچوقت نتونستم با این قضیه اوکی باشم که کسی بدون اجازه به اکانت من دسترسی داشته باشه...چطور میشه من خودم برم سراغ اکانت کسه دیگه!مشکل مالی توجیه کننده نیست.

خدا خیرت بده داداش گلم ممنونم که یادم انداختی اصلا هواسم نبود من خودم کسی هستم که میگم اکانت هکی نخرید چون دزدی هست در واقع

ممنونم از یادآوریت . فکر کنم بازی هامون به همین سبکی که الان دارم بخرم بهتر از اینکه که از مال دیگران بدون اطلاع طرف مقابلم استفاده کنم .

بازم ممنونم ازت داداش >:D<:x

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
دوستان عزیز یه سوال درمورد ریختن دیتا بازی ها داشتم ایا میشه که من دیتای بازی رو منتقل کنم بعد از رو کنسول اپدیتش کنم یا باید دیتا و اپدیت رو دانلود کنم بعد منتقل کنم ?ممنون میشم پاسخ بدید

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان به نظرتون با تایید ساخت ps4 neo ارزش داره ps4 رو رد کنم بره؟
به نظرم نگه دار دوست عزیز ، چون تفاوت دو کنسول در کیفیت فول اچ دی و 4k هست ، سونی هم که اعلام کرده بازی انحصاری و ویژه ای برای کنسول نئو منتشر نمیشه پس با خیال راحت کنسول رو مثل ما نگه دار و حالشو ببر :)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان عزیز یه سوال درمورد ریختن دیتا بازی ها داشتم ایا میشه که من دیتای بازی رو منتقل کنم بعد از رو کنسول اپدیتش کنم یا باید دیتا و اپدیت رو دانلود کنم بعد منتقل کنم ?ممنون میشم پاسخ بدید
اصلا تا دیتای بازی رو بطور کامل نریختی آپدیتی رو نمیبینی که دانلود کنی ، پس اول دیتا بعد آپدیت

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
خدا خیرت بده داداش گلم ممنونم که یادم انداختی اصلا هواسم نبود من خودم کسی هستم که میگم اکانت هکی نخرید چون دزدی هست در واقع

ممنونم از یادآوریت . فکر کنم بازی هامون به همین سبکی که الان دارم بخرم بهتر از اینکه که از مال دیگران بدون اطلاع طرف مقابلم استفاده کنم .

دوست عزیز
برای اینکه کم ترین هزینه را بخواهی برای بازی کنی می تونی بازی ها رو به صورت اشتراکی بگیری
من الان با دوستام همین کار را م

دوست عزیز
می تونی برای اینکه هزینت کمتر بشه با چند نفر اشتراکی بازی را بگیری.منظورم همون بازی فیزیکی هستش
مثلا الان دوست من uncharted4 را گرفت و بازی کرده و تمومش کرد داد من بازی کردم.منم gta خریدم و دادم بهش/یکی دیگه the last of us را گرفت منم call of duty
اینجوری هزینه هات کمتر میشه

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
دوستان، میشه اگر مغازه منصفی تو تهران که بازی "دست دو" پلی 4 کار می کنه، بهم خصوصی بگید. زورم دیگه به پلمپ نمیرسه.
در ضمن مغازه های توپخونه که رفتم اکثرا پلمپ کارن و یا اینکه بازی های دست دوشون ناقصه.

K i A N

کاربر سایت
Jun 26, 2016
2
سلام.نمیدونم این جا جاش هست یا نه ولی سوالی داشتم خواستم دوستان راهنمایی کنن:

راستش من تو نسل 6 موندم بودم و به دلایلی نتونستم کنسول های جدید رو بگیرم،اما حالا میخوام برگردم!

در حال حاضر چون نمیخوام انحصاری هارو از دست بدم و به هردو کنسول مایکروسافت و سونی هم علاقه دارم و دوست دارم بازیهاشون رو انجام بدم چهار انتخاب دارمps3,ps4وxbox one, xbox360
برای ایکس باکس که میگن صبر کن اسکورپیو بیاد اونو بیگیر ودیگه به یک 360 جدا نیازی نیست و به بازی های 360 هم دست رسی دارم،اما من تا حداکثر دوماه آینده میخوام یک کنسول بگیرم چون حوصلم سر رفته،اگه بخوام ps4 بگیرم هم که مدل جدیدش داره میاد میگن حالا که نگرفتی صبر کن،،اینجوری هم که متوجه شدم احتمالا بهار این neo میاد،تنها گزینه ای که میمونه خرید یک ps3 هست،به نظر شما خریدش الان منطقی هست تا بعد هم که neo اومد برم اونو بگیرم؟
انحصاری های خوبی داره؟ممکنه این انحصاری ها برای ps4 هم منتشر بشن؟
تاحالا چندتا از این انحصاری های ps3 برای ps4 اومدن؟یه جا خوندم حدود 63 انحصاری داره ps3

مشکلات پیچیده ای هستند!
بازم ببخشیدوممنون.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام.نمیدونم این جا جاش هست یا نه ولی سوالی داشتم خواستم دوستان راهنمایی کنن:

راستش من تو نسل 6 موندم بودم و به دلایلی نتونستم کنسول های جدید رو بگیرم،اما حالا میخوام برگردم!

در حال حاضر چون نمیخوام انحصاری هارو از دست بدم و به هردو کنسول مایکروسافت و سونی هم علاقه دارم و دوست دارم بازیهاشون رو انجام بدم چهار انتخاب دارمps3,ps4وxbox one, xbox360
برای ایکس باکس که میگن صبر کن اسکورپیو بیاد اونو بیگیر ودیگه به یک 360 جدا نیازی نیست و به بازی های 360 هم دست رسی دارم،اما من تا حداکثر دوماه آینده میخوام یک کنسول بگیرم چون حوصلم سر رفته،اگه بخوام ps4 بگیرم هم که مدل جدیدش داره میاد میگن حالا که نگرفتی صبر کن،،اینجوری هم که متوجه شدم احتمالا بهار این neo میاد،تنها گزینه ای که میمونه خرید یک ps3 هست،به نظر شما خریدش الان منطقی هست تا بعد هم که neo اومد برم اونو بگیرم؟
انحصاری های خوبی داره؟ممکنه این انحصاری ها برای ps4 هم منتشر بشن؟
تاحالا چندتا از این انحصاری های ps3 برای ps4 اومدن؟یه جا خوندم حدود 63 انحصاری داره ps3

مشکلات پیچیده ای هستند!
بازم ببخشیدوممنون.

خرید PS3 رو پیشنهاد نمیدم
اکثر انحصاریای خوب PS3 برای PS4 اومدن
مثل TLoU , GOW III , Heavy Rain و...
خوده PS4 هم کلی انحصاری خوب داره
کیفیت بازیا هم اصلاً قابل مقایسه نیستن روی دو کنسول

درباره ی صبر کردن هم بستگی داره گرافیک و فریم ریت تا چه حد برات اهمیت داشته باشه
اگر اهمیت زیادی داره صبر کن، اگر نداره همین الان برو تو کارش

• Like
Reactions: naeim_n1

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
سلام
من یک ps4 جدید گرفتم که روش یک اکانت ترکیبی بود الان میخوام دیتای بازیاشو با pc دان کنم از کجا بفهمم ریجن چند بوده اکانت؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من یک ps4 جدید گرفتم که روش یک اکانت ترکیبی بود الان میخوام دیتای بازیاشو با pc دان کنم از کجا بفهمم ریجن چند بوده اکانت؟

با PSX لینک بگیر، از روی اسم لینکها میشه فهمید
UP ریجن 1 , EU ریجن2

• Like
Reactions: rowan

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بنده مجبور شدم tvرو به دیوار بزنم الان این tv یه ورودی Hdmiداره من برا وصل کردن کابل hdmiدردسر دارم و ۳دستگاه دارم که باید متصل بشه به tv قبلا که به دیوار وصل نبود کابل ها رو تعویض میکردم الان دیکه امکان تعویض کابل وجود نداره من باید کابل رو از ps4دربیارم به دستگاه دیگری وصل کنم که اینجور امکان داره خروجی دستگاه مشکل پیدا کنه

من اگه به سوییچ Hdmiبخرم افت کیفیت خیلی زیاده برا استفاده ps4یا ناچیزه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر