هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
میشه دیتای نصب شده توسط دیسک رو برای بازی دیجیتالی استفاده کرد؟
مثلا بازی رو نصب کنی با دیسک و بعد دیسک رو در بیاری بری از تو استور همون بازی رو بخری و دیگه نیازی نباشه دیتاشو دانلود کنی!!!؟؟؟
اگه نمیشه که هیچی...
ولی اگه میشه چه جوری باید انجامش داد؟
ممنون از پاسخ دوستان

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
میشه دیتای نصب شده توسط دیسک رو برای بازی دیجیتالی استفاده کرد؟
مثلا بازی رو نصب کنی با دیسک و بعد دیسک رو در بیاری بری از تو استور همون بازی رو بخری و دیگه نیازی نباشه دیتاشو دانلود کنی!!!؟؟؟
اگه نمیشه که هیچی...
ولی اگه میشه چه جوری باید انجامش داد؟
ممنون از پاسخ دوستان
خیر نمیشه، باید دانلود کنید...

• Like
Reactions: atzoriha and NINJѦ

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام
بچه ها دیروز کنسولم تو REST MODE بود که برق رفت
بعد که کنسولو روشن کردم دیگه تصویر نمیداد . مانیتور روشن میشه هی میپره تصویرش رو همون سیاهی اولش
بعد دوسه بار ریست کردن و اینا حس کردم کنسول مشکلی نداره ,بردم کنسولو زدم به تی وی بدون مشکل روشن شد . دوباره اوردم زدم به مانیتور کار نمیکرد باز :|
مانیتور هم مشکلی نداره . الان وصله به PC
چیکار کنم ؟ :D

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
یک راهی برای بالا بردن مثبت ها با یک اکانت پیدا کردم . شما باید تمام کوکی های سایت playstation.com و سایت sonyentertainmentnetwork.com را از مرورگر خود پاک کنید و وارد همون لینک درخواست پارسی کردن بشید و به پی اِس اِن لاگین کنید . رای بدید .
کسانی که مرورگر فایرفاکس دارند مراحل زیر رو طی کنند :
1- وارد صفحه ی درخواست بشید
2- راست کلیک کنید
3- روی view page info کلیک کنید
4- روی تب Security کلیک کنید
5- روی view Cookies کلیک کنید
6- روی Remove All کلیک کنید
*******7- از قسمتی که Search نوشته شده sony بنویسید
*******8- روی Remove All کلیک کنید .
9-دوباره وارد صفحه درخواست بشد و لاگین کنید و رای بدید .
البته مرحله 7 و 8 برای محکم کاریه و بعد از 6 میتونید مرحله 9 رو انجام بدید .
تاکنون همه ی رای ها 2223 تا و رای های مثبت 2125 تا و رای های منفی 98 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان... می خوام ps4 بگیرم... اولا موندم یک ترا بگیرم یا 500 گیگ!...دوما موندم تابستون بگیرم چون قیمتا انگار افزایش داشته!... ps4 اسلیمم می خواد بیاد فکر کنم قیمتش کمتر باشه! ... موندم تو این کار ...نظری لطف کنین بدین ممنون میشم.. با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان... می خوام ps4 بگیرم... اولا موندم یک ترا بگیرم یا 500 گیگ!...دوما موندم تابستون بگیرم چون قیمتا انگار افزایش داشته!... ps4 اسلیمم می خواد بیاد فکر کنم قیمتش کمتر باشه! ... موندم تو این کار ...نظری لطف کنین بدین ممنون میشم.. با تشکر

کلا قیمت ها تابستون میره بالا یه مسئله عادیه این قضیه ... اما الان قیمت بازار آن چنان بالا نیست نسبت به قبل
در مورد حجم هم بستگی به خودت داره کدوم رو بخری. اما پیشنهاد من اینه باندل بگیری که حداقل 2-3 تا بازی روی پکیج کنسول باشه.

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
والا اگه پول بود باندل می گرفتم مسئله پوله :) بازی میشه دس دوم خرید فکر کنم ولی تو این موندم هارد 500 بسه چون حجم بازیا فکر کنم بیشتر از 20 30 گیگ باشه بودجم کلا 1600 موندم چیکار کنم..

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام
بچه ها دیروز کنسولم تو REST MODE بود که برق رفت
بعد که کنسولو روشن کردم دیگه تصویر نمیداد . مانیتور روشن میشه هی میپره تصویرش رو همون سیاهی اولش
بعد دوسه بار ریست کردن و اینا حس کردم کنسول مشکلی نداره ,بردم کنسولو زدم به تی وی بدون مشکل روشن شد . دوباره اوردم زدم به مانیتور کار نمیکرد باز :|
مانیتور هم مشکلی نداره . الان وصله به PC
چیکار کنم ؟ :D
خب تبریک میگم .. اگه تونستی دلیلش رو بفهمی و راهی برای درست شدنش پیدا کنی به ما هم بگو ... ما اسمش رو گذاشتیم کنسول آلرژی

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان یه بازی از یه خدا نشناسی گرفتم ، وسط بازی تو مراحل مختلف یه دفعه بازی فریز میکنه و بعد از 1 تا 2 دقیقه بعد خودش درست میشه ! چون چند روز پیش کنسول رو به آخرین نسخه به روز کردم سوال برام پیش اومده که از به روز رسانی میتونه باشه یا از بازی هست ؟ چون بازی از نظر ظاهری مشکلی نداره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
والا اگه پول بود باندل می گرفتم مسئله پوله :) بازی میشه دس دوم خرید فکر کنم ولی تو این موندم هارد 500 بسه چون حجم بازیا فکر کنم بیشتر از 20 30 گیگ باشه بودجم کلا 1600 موندم چیکار کنم..

از نظر حجم ممکنه به مشکل برخورد کنی ولی وقتی یه بازی رو تمام میکنی میتونی روی هارد پاکش کنی، من خودم این کار رو میکنم ... همون 500 گیگ هم دارم.
با همین بودجه میتونی خرید کنی به نظرم. برو تو کارش

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
ممنون از جواب دادنت داش... یه سوال دیگه بازی دسته دوم قیمتش کمتره خریدنش مشکلی نداره ؟ چون واقعا بازی نو گرونه منم بی پول :) از نظر درست اومدن بازی نصب شدن این چیزا میگم و ایا میشه خریدو فروشش کرد ؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنون از جواب دادنت داش... یه سوال دیگه بازی دسته دوم قیمتش کمتره خریدنش مشکلی نداره ؟ چون واقعا بازی نو گرونه منم بی پول :) از نظر درست اومدن بازی نصب شدن این چیزا میگم و ایا میشه خریدو فروشش کرد ؟
خیر دوست عزیز هیچ مشکلی ندارن، فقط یه نگاه بهشون بنداز یه وقت خط و خش شدید نداشته باشن

خرید و فروششون هم میشه کرد ولی بازیای قدیمی تو بازار کمتر خریدار دارن، که اونارو هم میتونی از طریق همین سایت بفروشی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان یه بازی از یه خدا نشناسی گرفتم ، وسط بازی تو مراحل مختلف یه دفعه بازی فریز میکنه و بعد از 1 تا 2 دقیقه بعد خودش درست میشه ! چون چند روز پیش کنسول رو به آخرین نسخه به روز کردم سوال برام پیش اومده که از به روز رسانی میتونه باشه یا از بازی هست ؟ چون بازی از نظر ظاهری مشکلی نداره

چه بازی داری بازی میکنی؟ آنلاین یا آفلاین؟

• Like
Reactions: Saitama

erfa4n

کاربر سایت
Jul 11, 2016
3
سلام
دوستان میخواستم بدونم که میشه ps4 رو به مانیتوری که پورتش DVI هست وصل کرد ؟؟ واسش کابل تبدیل DVI به HDMI هست ، ولی شنیدم که اینکار شدنی نیست و تصویر نمیاد (خیلیا اینطور میگن) ولی بعضیا میگن میشه
در ضمن رزولیشن مانیتور 1920*1080 ، مدل samsung 23700p ، لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر