هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال دارم در مورد اکانت
بر فرض یه اکانت داریم که کل سیو بازی ها و تروفی ها تو اونه اگه یه اکانت جدید بسازیم میشه کاری کرد که سیو بازی ها از اکانت اصلیمون به اکانت جدید هم راه پیدا کنه؟
فک کنم اگه همون ایدی قبلیتو بزنی میشه ولی در غیر اینصورت نع

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
ممنون
دلیل خرید از دیجی کالا مشخصه 7 روز تضمین تعویض میده مطمعن باشه اگه کنسول تو این 7 روز خراب نشه هیچوقت خراب نمیشه
کنسول خراب باشه خودش رو تو چند ساعت تست نشون میده . خیلی از مغازه دارها هستن که مهلت تست 24 تا 72 ساعته هم میدن . به نظرم پول زیادی میگیره دیجی کالا در صورتی که جنس همون جنسیه که تو مغازه هست و اینجور نیست چون دیجی کالاست فکر کنیم خودش وارد کرده !

آقا من یه فن کولر معمولی برای PS4 خریدم که پشتش نصب میشه
میخواستم بپرسم باید به خود PS4 وصل کنم یا منبع انرژی رو از جای دیگه تامین کنم
چون شنده بودم نمیشه زیاد از usb های کنسول کار کشید
اگه دستگاه تو جریان باد معمولی هم باشه تو خونه نیاز به فن نداره ، اما اگه میبینید نیازه که فن تهیه کنید نگران نباشید ، مشکلی پیش نمیاد اگه از یو اس بی ها کار بکشید . :)

ولی در کل پیشنهاد شخصی من که از نظر مالی هم براتون مناسب تره اینه که یه پنکه از این پنکه های usb آهنی ( نه پلاستیکی ) که دیجی کالا هم دیدم آورده از بازار بخرید که 15 تومنه اونو به کنسول وصل کنید هر وقت کنسول روشن کنید خودش روشن میشه و خنک میکنه دستگاه رو . من این روش رو قدیما برای ps3 استفاده میکردم که واقعا همیشه خنک بود دستگاه . میتونید پنکه رو چون کوچیکم هست پشت دستگاه بزارید که از شبکه های پشت دستگاه باد رو به داخل دستگاه هدایت کنه و باعث خنکی دستگاه بشه .

شدت باد هم انقدر نیست که مشکلی برای کنسول ایجاد کنه :>

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: tpouria and ehsas1

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
چرا روی کنسول هر دانلودی رو که pause میکنم دفعه بعدی که شروعش میکنم از اول شروع میکنه به دانلود !!! قبلا که اینطوری نبود ! الان آپدیت بازی ها رو اگر pause کنم دفعه بعد باید از اول شروع به دانلود کنه ( البته شانسی هست گاهی هم ادامش رو دانلود میکنه اما 80% موارد از اول شروع میکنه به دانلود)
کسی میدونه داستان چیه?

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
چرا روی کنسول هر دانلودی رو که pause میکنم دفعه بعدی که شروعش میکنم از اول شروع میکنه به دانلود !!! قبلا که اینطوری نبود ! الان آپدیت بازی ها رو اگر pause کنم دفعه بعد باید از اول شروع به دانلود کنه ( البته شانسی هست گاهی هم ادامش رو دانلود میکنه اما 80% موارد از اول شروع میکنه به دانلود)
کسی میدونه داستان چیه?
من چون 2 ماه میشه ps4 رو باز نکردم نمیدونم دلیلش رو اما اگه بازی های جدید اینطوری میشه بدون که ابدیت هاش جدید تر میشه و میره اول
تنظیمات دستگاهت رو برگردون اولیه شاید درست شد
و اینکه هنگام دانلود فایل ها از ps4 با اینترنت 10 مگ به بالا استاده کن چون ممکنه دیتا اسیب ببینه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان، PS4 بخرم یا نه ؟ ارزششو داره ؟ دردسرای بازیاش زیاد نیست ؟ میشه با خیال راحت بازی کرد ؟
واقعا اینم سواله ps4 نخریدن جز گناهانی محسوب میشه که بعدا پشیمونی به بار میاره
ارزشش 100 برابر بیشتره از بقیه کنسولاست حتی بجات بودم باندل انچارتد 4 رو میخریدم
بازی هاش دردسر نداره دسته دوم 40 تومن هم میتونی پیدا کنی من خدای جنگ 3 و فیفا 15 و بتل هاردلاین رو باهم 120 خریدم
چرا نشه با خیال راحت بازی کرد ps4 واسه همین با خیال راحت بازی کردن ساختن

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
واقعا اینم سواله ps4 نخریدن جز گناهانی محسوب میشه که بعدا پشیمونی به بار میاره
ارزشش 100 برابر بیشتره از بقیه کنسولاست حتی بجات بودم باندل انچارتد 4 رو میخریدم
بازی هاش دردسر نداره دسته دوم 40 تومن هم میتونی پیدا کنی من خدای جنگ 3 و فیفا 15 و بتل هاردلاین رو باهم 120 خریدم
چرا نشه با خیال راحت بازی کرد ps4 واسه همین با خیال راحت بازی کردن ساختن
باندل آنچارتد اصلا (حداقل توی عکس) خوشگل نیست! بهتر نیست که همون جت بلک رو بگیرم ؟ دوستان، شما چی پیشنهاد میدید؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باندل آنچارتد اصلا (حداقل توی عکس) خوشگل نیست! بهتر نیست که همون جت بلک رو بگیرم ؟ دوستان، شما چی پیشنهاد میدید؟
باندل uncharted بيشتر توي بورس ميمونه ولي سليقه اي هست

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سعی کن از جدیدا بخری هم خرابیشون رسیده به 1 درصد اون 1 درصد هم قابل حل هم اینکه بخش براقش مات شده
در کل باندل بخری یا معمولی باهم فرقی ندارن خریدن باندل فقط اضافه خرج کردنه بیشتر کسایی میخرن که از طراحیش خوششون اومده و واسه دکورشون پسندیدن + اینکه بازی توشه

دوستان من با خرید پلی استیشن پلا 12 ماهه میتونم همزمان رو ps3 و ps4 همچنین ps vita استفادش کنم یعنی هم انلاین بازی کنم هم بازی های رایگان دانلود کنم هم دیگر ویژگی های پلاس روی هر سه کنسول؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد اینکه امنیت 2 مرحله ای واسه پلی استیشن اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر