هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام از دوستانی devision رو دارن یه سوال دارم بخش افلاین داستانی بازی چطوریاس

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
سلام
آقا حامد میدونید که اینجا جای سوال در مورد بازی خاصی نیست
Tom Clancy's The Division

بازی بخش داستانی داره اما بخش آفلاین نداره ، یعنی از ابتدای اجرای بازی باید به سرورهای بازی متصل باشید در غیر این صورت از بازی Left میشید
داستان بازی هم بقول دوستان آبکیه

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
تو کرج جاهای زیادی هست من قبلا مسافر بود
100 در 100 دیجی کالا معتبر و قابل اعتماد و کالا هایی که ارائه میده همه کاملا پلمپ اورجینال و دارای گارانتی های به مراتب متبر تر هست در کناره اونا 7 روز تضمین تعویض حرفی برای گفتن نمیزاره
تو کرج میتونی از 45 متری گلشهر ، بین خیابان درختی و انوشیروان ، روبروی بانک اقتصاد نوین ، جنب کتاب شهر ، شرکت پایا گستر ، بگو از طرف هاشمی اومدم راهنماییت میکنه . هم نقد داره و هم اقساطی

دیجی کالا خوبه ! اما چرا باید 100 تا 150 تومن بالاتر از قیمت بازار خرید ؟!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
تو کرج میتونی از 45 متری گلشهر ، بین خیابان درختی و انوشیروان ، روبروی بانک اقتصاد نوین ، جنب کتاب شهر ، شرکت پایا گستر ، بگو از طرف هاشمی اومدم راهنماییت میکنه . هم نقد داره و هم اقساطی

دیجی کالا خوبه ! اما چرا باید 100 تا 150 تومن بالاتر از قیمت بازار خرید ؟!
ممنون
دلیل خرید از دیجی کالا مشخصه 7 روز تضمین تعویض میده مطمعن باشه اگه کنسول تو این 7 روز خراب نشه هیچوقت خراب نمیشه

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
سلام یه سوادل داشتم خدمت اساتید پلاسی که میخوام بخرم باید با اکنتم که درست کنم یکی باشه مثلاً دوتاشون امریکا باشن یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
و یه سوال دیگه تروفی روی اکنتی که خودم ساختم میبره یا روی اکنت هایی که روی کنسولم زدم

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام یه سوادل داشتم خدمت اساتید پلاسی که میخوام بخرم باید با اکنتم که درست کنم یکی باشه مثلاً دوتاشون امریکا باشن یا فرقی نمیکنه ؟؟؟؟
و یه سوال دیگه تروفی روی اکنتی که خودم ساختم میبره یا روی اکنت هایی که روی کنسولم زدم
سلام پلاس باید هم ریجن اکانت باشه , اگه اکانت شما امریکا هست باید از استور امریکا خرید کنید و لازم هست از PSN کارت های امریکا استفاده کنید
تروفی روی اکانت اصلی که به PSN وصل هست میره

• Like
Reactions: saminshop

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
میشه رو یه کنسول 2 تا بازی با دو رجین مختلف نصب کرد و استفاده کنیم ؟؟؟
من رو کنسولم یه ویچر رجین یک دارم و حالا یه اکانت خریدم رجین 2 که بازی ویچر با تموم dlc هاش هستن الان میخوام اگه بشه اونا نصب کنم و بازی کنم اگه بشه؟؟؟

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام دوستان
یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
میشه رو یه کنسول 2 تا بازی با دو رجین مختلف نصب کرد و استفاده کنیم ؟؟؟
من رو کنسولم یه ویچر رجین یک دارم و حالا یه اکانت خریدم رجین 2 که بازی ویچر با تموم dlc هاش هستن الان میخوام اگه بشه اونا نصب کنم و بازی کنم اگه بشه؟؟؟
سلام آره دادا میشه فقط تروفی ها و سیوی که داشتی برای ریجن 2 نمیتونی استفاده کنی , کلا بازی صفر کیلومتر میشه
برای PS3 که اینطور بود برای PS4 هم حتما همین داستان

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
داداش حتما اگه اکانت نساختی امریکا یا همون ریجن 1 بساز و رو کنسولت اکتیو اگه اکتیو کنی هیچکس قادر به هک اکانتت نیست

• Like
Reactions: saminshop

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
اكتيو هم كني ميرن تو سايت سوني دي ايكتو الش ميكنن
قراره قابلیت تایید 2 مرحله ای هم اضافه بشه دیگه غیر قابل هک میشه
شما رمز بالای 10 رقم بزار من قول میدم هک نشه دیگه نمیگم که اشتباه از طرف سونی باشه

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
قراره قابلیت تایید 2 مرحله ای هم اضافه بشه دیگه غیر قابل هک میشه
شما رمز بالای 10 رقم بزار من قول میدم هک نشه دیگه نمیگم که اشتباه از طرف سونی باشه
خب اگه این طور هم بشه باز میشه از اکانت سو استفاده کرد(ظرفیت ۳ و ۱)
به جای این کار ها سونی باید امنیت شبکه شو ببره بالا .انقدی که اکانت هکی ریخته تو بازار فکر کنم امنیت سرور هاش انقد پایینه که یه بچه دبستانی هم اگه کمی وارد به هک باشه بتونه هک کنه
و جلب اینجاس هک شدن اصلا به تعداد حروف و اعداد اکانت ربطی نداره این هک ها همگی از طریق combo list صورت میگیره.یعنی ۱۰۰۰۰ یوزر و پسورد در کنار هم توسط هکر ها به افراد به فروش میرسه این افراد این یوزر و پس ها رو انالیز میکنن اونای که سالمن و توش بازی هست رو به فروش میرسونن. من اکانت هکی دیدم که پسوردش ۱۱ حرف عدد و نماد(@) داشت ولی هک شده بود و فروخته بودنش حتی پسورد ۱۶ رقم و عددی هم دیدم
شما ۲۰ رقم هم بزاری بخان هک کنن قطعا هک میشه

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
خب اگه این طور هم بشه باز میشه از اکانت سو استفاده کرد(ظرفیت ۳ و ۱)
به جای این کار ها سونی باید امنیت شبکه شو ببره بالا .انقدی که اکانت هکی ریخته تو بازار فکر کنم امنیت سرور هاش انقد پایینه که یه بچه دبستانی هم اگه کمی وارد به هک باشه بتونه هک کنه
و جلب اینجاس هک شدن اصلا به تعداد حروف و اعداد اکانت ربطی نداره این هک ها همگی از طریق combo list صورت میگیره.یعنی ۱۰۰۰۰ یوزر و پسورد در کنار هم توسط هکر ها به افراد به فروش میرسه این افراد این یوزر و پس ها رو انالیز میکنن اونای که سالمن و توش بازی هست رو به فروش میرسونن. من اکانت هکی دیدم که پسوردش ۱۱ حرف عدد و نماد(@) داشت ولی هک شده بود و فروخته بودنش حتی پسورد ۱۶ رقم و عددی هم دیدم
شما ۲۰ رقم هم بزاری بخان هک کنن قطعا هک میشه

حرف شما صحیح منم تایید می کنم حتی اگه امنیت بره بالا بازم روش های جدیدی برای هک ابداع میشه
اما به این راحتی ها هم که شما میگی نیست الان من کسیو میشناسم که چند ساله همه بازی هارو تو اکانتش خریده و تا حالا هک نشته یکم باید دقت کنیم تا هک نشیم
کسی که اکانت رو هک میکنه ایمیلی که اکانت تو اون ثبت شده رو قطعا میتونیم دوباره برگردونیم الان اکانت هایی که به فروش میرسن بعد یه مدت از کار میفتن قضیش همینه که صاحب اکانت میاد و طرف رو به عبارتی بیرون می کنه

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
شما بهتره دانلود ها را با psx انجام بدین که هر موقع خواستین پاک کنین و دوباره نصب کنین
مرسی بابت راهنمای. این برنامه مشلی نداره؟ راحت اجرا میشه؟

هرچی اسکرین شات و گیم پلی از بازی ها داری پاک کن خودش کلی میشه
برنامه اضافه اگه دانلود کردی پاک کن
واقعیتش یه نگاه انداختم به حجم Screen Shot ـهام. زیاد نبودن! گیم پلی هم ضبط نکردم از بازی هام.

داداش هاردتو عوض کن یه دو ترا بنداز راحت شو
آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن
ممنون رفیق... دارم تاپیکشو میخونم. خیلی کمک کرد.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
یه سوال دارم در مورد اکانت
بر فرض یه اکانت داریم که کل سیو بازی ها و تروفی ها تو اونه اگه یه اکانت جدید بسازیم میشه کاری کرد که سیو بازی ها از اکانت اصلیمون به اکانت جدید هم راه پیدا کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر