هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام به همه دوستان

میخوام ps4 بخرم دوتا سؤال دارم

1-چه نوع ریجنی بخرم؟

2- الان بخرم یا صبر کنم تا هک بشه؟

هرگونه اطلاعات اضافی هم که مهم هستند را لطفا توضیح بدید تا در خرید اشتباه نکنم
١.هركدوم ارزون اره
٢. هيچ منبع اي نيست كه قراره كنسول هك بشه هك هم بشه قيمتش خيلي بيشتر ميشه
بنظرم تا ٢٧-٢٨ خرداد صبر كن ببين كنسول ٤.٥ كي مياد

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوست عزیز شما چه منبع موثقی داری راجع این اطلاعات غلطی که میدی ؟؟ %-(:|
بنده گفتم شایعه شده و ظاهرا قراره معرفی بشه
همه سایت های معتبر این خبر را انتشار دادند ی سرچ کوچیک انجام بدین
PS4.5: کد رمز Neo. چه پیشرفت‌هایی در انتظار گیمرهاست؟
کمی ادبیات فارسیتان را قوی کنید که مفهوم کلمه شایعه و ظاهرا را به منبع موثق ربط ندهید
با تشکر

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها کمک خواهشا... :(
شما الان مشکل فضا ندارید روی PS4تون؟ من الان به شدت با کمبود جا مواجه شدم و نمیخوام بازی های رو پاک کنم. بیشتر هم به خاطر DLCـها. الان بازی Batman: Arkham Knightـم با همه DLCـهاش حدود 70 گیگ جا گرفته و یا The Evil Within حدود 63 گیگ. اصلاً راهی نداره که خود بازی رو پاک کنم بدون اینکه update بازی ها و یا DLCـهاشون پاک نشه. این Until Dawn یه update 8 گیگی داشت. راهی نداره اونو نگه دارم مثلا؟ تا دوباره مجبور نشم که دانلود کنم :| الان Uncharted 4 اومده و دیگه هیچ بازی نمونده که پاک نکنم و فضا هم ندارم :(

شماها این مشکل رو ندارید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
شما الان مشکل فضا ندارید روی PS4تون؟ من الان به شدت با کمبود جا مواجه شدم و نمیخوام بازی های رو پاک کنم. بیشتر هم به خاطر DLCـها. الان بازی Batman: Arkham Knightـم با همه DLCـهاش حدود 70 گیگ جا گرفته و یا The Evil Within حدود 63 گیگ. اصلاً راهی نداره که خود بازی رو پاک کنم بدون اینکه update بازی ها و یا DLCـهاشون پاک نشه. این Until Dawn یه update 8 گیگی داشت. راهی نداره اونو نگه دارم مثلا؟ تا دوباره مجبور نشم که دانلود کنم :| الان Uncharted 4 اومده و دیگه هیچ بازی نمونده که پاک نکنم و فضا هم ندارم :(

شما بهتره دانلود ها را با psx انجام بدین که هر موقع خواستین پاک کنین و دوباره نصب کنین

• Like
Reactions: Frozen Flame

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran

هرچی اسکرین شات و گیم پلی از بازی ها داری پاک کن خودش کلی میشه
برنامه اضافه اگه دانلود کردی پاک کن

• Like
Reactions: Frozen Flame

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
سلام خدمت دوستان.من چند ماه پیش کالاف رو خریدم رجین 2 و کلی بازی کردم.الان دوباره میخوام بازی رو از یکی از دوستام بخرم که رجین 1 هستش
آیا لول آنلاین و لول کمپین صفر میشه برام؟فکر کنم فقط کمپین صفر بشه درسته؟با تشکر

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام خدمت دوستان.من چند ماه پیش کالاف رو خریدم رجین 2 و کلی بازی کردم.الان دوباره میخوام بازی رو از یکی از دوستام بخرم که رجین 1 هستش
آیا لول آنلاین و لول کمپین صفر میشه برام؟فکر کنم فقط کمپین صفر بشه درسته؟با تشکر
علیک سلام
این موارد معمولا داخل اکانت سیو میشه و با تعویض بازی فقط سیو شما میپره که باید از اول برید.
از این لینک زیر با اکانتی که سری قبلی بازی میکردی وارد شو (PSN یا Activision) ببین چه اطلاعاتی روی اکانتت هست.
Log in

• Like
Reactions: ring

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر