هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
بعد میتونم بپرسم چرا مثلا اگر دیسک ریجن ۲ رو داشته باشیم مشکل ایجاد میشه ؟
پس ریجن ها تو سیو ها و پروفایل ها هم با هم تفاوت دارن ؟
بله سيو بازي با ريجن بازي و ايدي شما قفل شده
هر كدوم از اين دو تغيير كنه باز نميشه

• Like
Reactions: Horror

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
آقا یه سوال داشتم من.
من یه اکانت پی اس آن داشتم زمان پی اس تری که باهاش خیلی کم وصل میشدم به نت و آخرین چیزی هم که باهاش گرفتم دموی بازی pes2013 بود!
امروز سعی کردم از پی سی وارد بشم تو اکانت که ارور داد! رمزش رو درست میزنم ولی میگه اشتباهه.
وقتی میزنم که رمز رو یادم رفته میگه باید تاریخ تولدت رو وارد کنی که اون رو چون خودم نساختم اکانت رو فقط ماهش رو یادمه(چون هنوز پی اس ان کادوی تولد میفرسته)حتی جواب سوال امنیتی رو هم یادمه.
خلاصه این اکانت خیلی برام مهمه.
راهی هست بتونم برش گردونم؟ یا باید باهاش خداحافظی کرد؟
ممنون میشم دوستان کمک کنن رو این مشکل،برام خیلی مهمه.
آهان راستی اکانت هم ریجن دو،اماراته

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام و ارادت دوستان
یه راهنمایی میخواستم از عزیزان
من بازی آنچارتد 4 را روی اکانت خودم قانونی خریدم حالا دوستم هم میخواد شیر کنه رو کنسولش چون 2 نفری خریدیم حالا دقیقا باید چیکار کنم ؟؟
من از اکانت خودم باید ساین اوت کنم یا نه؟؟
من میخوام این بازی رو کنسول خودم ظرفیت 2 باشه و رو کنسول دوستم ظرفیت 1 دقیقا چیکار باید انجام بدم ؟؟
یه سوال دیگه : چندتا اکانت هکی دارم میخوام حذفشون کنم چون بعضی بازیاشون قفل شدن از کجا بفهم رو این اکانت چه بازیایی هست که اشتباهی پاکشون نکنم؟؟؟؟
خیلی تشکر از راهنماییتون

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام و ارادت دوستان
یه راهنمایی میخواستم از عزیزان
من بازی آنچارتد 4 را روی اکانت خودم قانونی خریدم حالا دوستم هم میخواد شیر کنه رو کنسولش چون 2 نفری خریدیم حالا دقیقا باید چیکار کنم ؟؟
من از اکانت خودم باید ساین اوت کنم یا نه؟؟
من میخوام این بازی رو کنسول خودم ظرفیت 2 باشه و رو کنسول دوستم ظرفیت 1 دقیقا چیکار باید انجام بدم ؟؟
یه سوال دیگه : چندتا اکانت هکی دارم میخوام حذفشون کنم چون بعضی بازیاشون قفل شدن از کجا بفهم رو این اکانت چه بازیایی هست که اشتباهی پاکشون نکنم؟؟؟؟
خیلی تشکر از راهنماییتون
در صورتي ميتوني از ظرفيت يك اكانتت استفاده كني كه دكمه دي اكتيو ال توي سايت سوني فعال باشه
خب اموزش
١. اول اكانتت رو از كنسولت دي اكتيو كن
٢. اكانتت رو بده دوست وارد كنه و اكتيو كنه
٣. دوستت بازي رو دانلود و نصب كنه
٤.دوستت نت كنسولش رو قطع كنه و تا تموم شدن بازي به هيچ عنوان وصل نكنه به هيچ عنوان
٥.برو توي سايت سوني و در قسمت اكانت گزينه دي اكتيو ال رو پيدا كن و روش كليك كن
٦. توي كنسول خودت اكانتت رو اكتيو كن
تمام شد
.
.
شما نميتوني بفهمي كه كدوم بازي مال كدوم اكانته

• Like
Reactions: farzadwar

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
وسیله نقلیه داره بزرگیش مثل GTA هست
ولی فکر نکنم انقدر بزرگ باشه چون کرای انجین باعث میشه PS4 منفجر بشه
اگه جملت سوالي بود من بازيش نكردم و نميدونم ولي قصد خريد دارم بهتر بري از بچه ها تو تاپيكش بپرسي

• Like
Reactions: tpouria

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
بچه ها به نظرتون کدوم بازی ارزش خریدن داره؟
Doom یا Homefront ؟
Homefront بگیری هم خودت و هم اگه کسی یه موقع خواست بازی کنه با کنسولت ، لذت خواهید برد .

انتخابتون کاملا سلیقه ای هست . اما من باشم هوم فرانت میگیرم

• Like
Reactions: tpouria

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
درود
یکی از دوستان یه PS4 از یکی خریده این روش یه اکانت بود که توش چندتا بازی بود. بعد این بعد از 6 ماه وصل میشه به نت ولی دیگه اون بازی های روی اکانتش رو نمیتونه اجرا کنه و میگه که برای اجرا باید به اکانت PSN ـت وارد بشی. الان این پسورد اکانت رو نداره چجوری میتونه بازی ها رو دوباره اجرا کنه؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
درود
یکی از دوستان یه PS4 از یکی خریده این روش یه اکانت بود که توش چندتا بازی بود. بعد این بعد از 6 ماه وصل میشه به نت ولی دیگه اون بازی های روی اکانتش رو نمیتونه اجرا کنه و میگه که برای اجرا باید به اکانت PSN ـت وارد بشی. الان این پسورد اکانت رو نداره چجوری میتونه بازی ها رو دوباره اجرا کنه؟
راهی نداره با بازیها خداحافظی کنید اگر فروشنده رو میشناسید ازش بپرسید بعید بدونم اونم بدونه یا اگرم بدونه بده پسورد رو.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
راهی نداره با بازیها خداحافظی کنید اگر فروشنده رو میشناسید ازش بپرسید بعید بدونم اونم بدونه یا اگرم بدونه بده پسورد رو.
مگه میشه باید یه راهی وجود داشته باشه.
پسورد رو به فرض گرفت بعدش چی؟

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
سلام من امروز دیسک بازی pes2016 رو خریدم میخوام انلاین بازی کنم پیغام میده ورژن بازی شما قدیمی هست اپدیت کنید بعد که گزینه چک اپدیت رو میزنم .میگه این اخرین نسخه هست که رو دستگاه نصبه الان باید چیکار کنم؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
کس دیگه ای نمیدونست؟
اگر اکانت هکی بوده (که 90 درصد بوده) یا ظرفیتی بوده کلا با بازیها و اون اکانت خداحافظی باید بکنه اگرم قانونی بوده خب وصل میشی به نت و یوزر نیم پسورد رو میزنی می آره دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر