هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network

This console has been permanently banned from accessing PSN services for violating our Terms of Service and User Agreement. Please refer to this support article for more information on bans and suspensions. این نوشته !
شما بن شدي و بن شدن داعمي هست متاسفانه

• Like
Reactions: saleh.p

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
عزیزان یه سوال داشتم
این آپدیتهایی که برای بازیها میاد تو قسمت نوتیفیکیشن برای دانلود رو حتما باید با خود کنسول دانلود و نصب کرد؟
راهی داره بشه اونا رو با کامپیوتر دانلود کرد و آپدیت رو بصورت آفلاین نصبشون کرد؟
آخه سرعت دانلود اونا با خود کنسول خیلی کمه و حجمشون هم زیاده.
اگر امکان داره راهنماییم کنین
ممنون

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
عزیزان یه سوال داشتم
این آپدیتهایی که برای بازیها میاد تو قسمت نوتیفیکیشن برای دانلود رو حتما باید با خود کنسول دانلود و نصب کرد؟
راهی داره بشه اونا رو با کامپیوتر دانلود کرد و آپدیت رو بصورت آفلاین نصبشون کرد؟
آخه سرعت دانلود اونا با خود کنسول خیلی کمه و حجمشون هم زیاده.
اگر امکان داره راهنماییم کنین
ممنون
با استفاده از برنامه psx ميشه
تاپيكش تو همين بخش هست

• Like
Reactions: ehrez

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
با استفاده از برنامه psx ميشه
تاپيكش تو همين بخش هست
خیلی ممنون
برای بازیهای ریجن all مهم نیست کدوم فایل دانلودبشه؟ یعنی مثلا اگه فایلهای ریجن 1 یا 2 رو دانلود کنیم فرقی نمیکنه؟
مثلا من call of duty Black ops 3 ریجن all دارم. تو اون تاپیک هم برای ریجن 1 لینک گذاشته هم برای ریجن 2 . کدمو باید دانلود کنم؟
بعد تو نوتیفیکیشن من برای همین بازی cod آپدیت 1.08 زده تو اون تاپیک آخرین آچدیتی که هست 1.07 هستش. من لینک آخرین آپدیت رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

This console has been permanently banned from accessing PSN services for violating our Terms of Service and User Agreement. Please refer to this support article for more information on bans and suspensions. این نوشته !

جالبه اولین بارمه میبینم یکی کنسولش بن شده. از این اکانتای دزدی و هکی استفاده کردی؟

کنسول بن بشه دیگه فاجعست

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
خیلی ممنون
برای بازیهای ریجن all مهم نیست کدوم فایل دانلودبشه؟ یعنی مثلا اگه فایلهای ریجن 1 یا 2 رو دانلود کنیم فرقی نمیکنه؟
مثلا من call of duty Black ops 3 ریجن all دارم. تو اون تاپیک هم برای ریجن 1 لینک گذاشته هم برای ریجن 2 . کدمو باید دانلود کنم؟
بعد تو نوتیفیکیشن من برای همین بازی cod آپدیت 1.08 زده تو اون تاپیک آخرین آچدیتی که هست 1.07 هستش. من لینک آخرین آپدیت رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
شما بايد ريجن ١ دانلود كني
اين ريجن ال نميدونم بدرد كجا ميخوره ظاهرا بي استفاده هست همه جا

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان سلام
من یک ماه ای میشه از اکانت های ترکیبی استفاده میکردم تا اینکه با این ارور برخوردم روی کنسول Ps4

Error Code: WS-37338-4

میدونم بن شدم اما میخوام بدونم مدت زمان اش چقدره؟!
با پشتیابنی سونی هم تماس گرفتم اما جواب درستی بهم ندادن.
سلام
عزیز شما تا حالا سعی کرده بودید رمز اون اکانت ترکیبی هارو عوض کنید!؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

چیکار کردی که بن شدی؟خیلیا هستن که دارن استفاده میکنن اما همچین مشکلی بوجود نیومده
تازه قصد خرید داشتم.با این حرفت پشیمون شدم شدید

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202

فکر میکنم دلیل اینه شما بن شدی این باشه که بعد از اینکه ریستور لایسنس کردی و بازی ها رفت برا دانلود اکانت رو ساین out نکردی یا تلاش کردی رمز یا ایمیل رو عوض کنی و به همین دلایل بن شدی چون تا حالا من ندیدم کسی با استفاده از این روش های هک و غیر قانونی بن بشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

بی صبرانه منتظریم ببینیم آیا کار اشتباهی کردی بن شدی یا اینکه سونی جدیدا بن میکنه :)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
Share/Hijack Account
Sharing personal Sony Entertainment Network account information in order to obtain access to another person's PlayStation Network account. Changing another person's email address, and/or password without their permission in order to gain and control access to an account. Offender attempted to use or take content they did not pay for.

اينجورى كه اين نوشته اكانتت رو با دوستتم شير كنى بن ميشى

Sent from my iPhone using Tapatalk

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
Share/Hijack Account
Sharing personal Sony Entertainment Network account information in order to obtain access to another person's PlayStation Network account. Changing another person's email address, and/or password without their permission in order to gain and control access to an account. Offender attempted to use or take content they did not pay for.

اينجورى كه اين نوشته اكانتت رو با دوستتم شير كنى بن ميشى

Sent from my iPhone using Tapatalk
واژه شرينگ اينجا ب معني اين است كه اطلاعات شخصي يك فرد را با ديگران ب اشتراك بگزاريد مثل اطلاعات كرديت كارت و...
مورد بعدي عوض كردن رمز از طريق كنسول دقت كنيد از طريق كنسول زيرا قابل پيگيري هست
در ضمن شخص كه شكايت ميكنه كه هك شده بايد با مداركي ثابت كنه كه شما اكانتش رو بي اجازه استفاده كردين كه يكي از موارد عوض كردن رمز با كنسول شماست

• Like
Reactions: samijavid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر