هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
2تا سوال داشتم
1.کنسول من ریجین 3 هست از کجا میشه جای ضربدر و دایره را با هم عوض کنم .
بعد خود فروشنده میگفت این کار را نباید کرد برای کنسول مشکل پیش میاد ایا همچین چیزی حقیقت داره؟
2.وقتی بازی تمام میشه میخوای از بازی خارج بشی خروج از بازی را میزنم بعد دکمه کوچیک که ارم پلی استیشن روشه را میزنم وارد منو کنسول میشه و از انجا دکمه اپشن روی کنترل را میزنم بعد هم کلوز اپلیکیشن ایا درست مراحل خروج از بازی را طی میکنم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
2تا سوال داشتم
1.کنسول من ریجین 3 هست از کجا میشه جای ضربدر و دایره را با هم عوض کنم .
بعد خود فروشنده میگفت این کار را نباید کرد برای کنسول مشکل پیش میاد ایا همچین چیزی حقیقت داره؟
2.وقتی بازی تمام میشه میخوای از بازی خارج بشی خروج از بازی را میزنم بعد دکمه کوچیک که ارم پلی استیشن روشه را میزنم وارد منو کنسول میشه و از انجا دکمه اپشن روی کنترل را میزنم بعد هم کلوز اپلیکیشن ایا درست مراحل خروج از بازی را طی میکنم.

1. مسیر زیر رو دنبال کنید
setting > Accessibility > Button Assignments

630x.jpg

مشکلی هم پیش نمیاد

2. بله درسته

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
هنوزم وقتی جای دایره با ضربدر رو عوض کنیم داخل بازی هم عوض میشه؟تو آپدیتهای اولیه که اینطور بود
منم ریجن 3 ندارم ولی یه دوره که کنترلرم R2 ش خراب بود با R1 عوض کردم و باهاش درایو کلاب بازی میکردم و تغییرات توی بازی هم برقرار هست

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
نمی دونم چون خودم ریجن 3 ندارم. دوستانی که دارند امتحان کنند و جواب بدن

منم ریجن 3 ندارم ولی یه دوره که کنترلرم R2 ش خراب بود با R1 عوض کردم و باهاش درایو کلاب بازی میکردم و تغییرات توی بازی هم برقرار هست
آره الان تست کردم .تو بازی هم عوض میشه.ای کاش میشد اینم درست کنن #-o

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
سلام
با توجه به اینکه قراره قابلیت ریموت پلی برای ویندوز در دسترس قرار بگیره میشه از هدست و قابلیتاش از طریق pc استفاده کرد؟! مثلا با استفاده از کارت صدای هدست از dolby 7.1 استفاده کرد؟! یا مربوط نمیشن؟!:D گفتم حالا که میشه دسته رو به pc وصل کرد موقع استفاده از ریموت پلی شاید بشه از این قابلیت هم استفاده کرد

• Like
Reactions: ehsas1

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من PS4 ریجن 1 دارم.....قبلا یه اکانت داشتم اما ریجن 2 بود.....متاسفانه اکانت قبلیم رو دیگه نمیتونم واردش بشم هیچ جوره و قصد دارم یه اکانت جدید بسازم .
اول یه ایمیل درست کردم که بتونم یه اکانت دیگه داشته باشم رو PSN(یه ایمیل برای بازی و سایت های بازی و ... گفتم بسازم بد نیست)
حالا از اینجا به بعدش رو ممنون میشم کمک کنید :
یکی بهم گفت باید اکانتم ریجن 1 باشه وقتی دستگاه 1 هستش و برای این کار باید آدرستون هم ریجن 1 (آمریکا اگه اشتباه نکنم) باشه !!!!!!!! واقعا اینطوریه ؟ همچین لطلاعاتی رو چجوری وارد کنم ؟ کسی میتونه بهم بگه چی بزنم ؟
مثلا Location و Billing Information رو چجوری پر کنم
بعد از اینکه اکانت هم ساختم کارت PSN میخرم و تمام ؟

آخرین ویرایش:

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام من وقتی یه بازیو در حالت rest mode میزنم واسه دانلود بعدچندساعت میبینم که دوتا دیگه از بازیا هم درحال دانلوده بقیه بازیاهم روحالت waiting download
میخواستم بدونم تنظیمات خاصی هست که فقط بازی که میخوای رو دانلود کنه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
دوستان من PS4 ریجن 1 دارم.....قبلا یه اکانت داشتم اما ریجن 2 بود.....متاسفانه اکانت قبلیم رو دیگه نمیتونم واردش بشم هیچ جوره و قصد دارم یه اکانت جدید بسازم .
اول یه ایمیل درست کردم که بتونم یه اکانت دیگه داشته باشم رو PSN(یه ایمیل برای بازی و سایت های بازی و ... گفتم بسازم بد نیست)
حالا از اینجا به بعدش رو ممنون میشم کمک کنید :
یکی بهم گفت باید اکانتم ریجن 1 باشه وقتی دستگاه 1 هستش و برای این کار باید آدرستون هم ریجن 1 (آمریکا اگه اشتباه نکنم) باشه !!!!!!!! واقعا اینطوریه ؟ همچین لطلاعاتی رو چجوری وارد کنم ؟ کسی میتونه بهم بگه چی بزنم ؟
مثلا Location و Billing Information رو چجوری پر کنم
بعد از اینکه اکانت هم ساختم کارت PSN میخرم و تمام ؟
نه عزیز لزومی نداره ریجن 1 باشه.
شما هر ریجنی بخای میتونی اکانت بسازی.
واسه ساخت اکانت us باید ادرس معتبر بدی تو نت بزنی کلی ادرس فیک میاد که واسه همین داستان درست شده.
تو تاپیک ps بری اموزش ساخت اکانت رو کامل توضیح دادن.
واسه انلاین بازی کردن باید پلاس بخری که با ریجن اکانتت یکی باشه.
اگه ریجن us ساختی باید پلاس و پی اس ان کارت us بخری.
اگه اروپا و خاورمیانه ساختی باید ریجن 2 بگیری اگه امارات ساختی باید امارات بخری انگلیس هم کارت خودشو داره.
در کل ریجن کنسول اصلن مهم نیست تو ساخت اکانت.

• Like
Reactions: bruce

sobhan93

کاربر سایت
Jan 27, 2011
9
سلام دوستان
من یک سوال داشتم.
من یک اکانت در psn دارم،که توی ps4 هم لاگین شده هست.. بعد توی همون اکانت بازی fifa 16 رو خریدم و روی کنسول دانلود کردم ( با psx )
اما هنوز نصب نکردم،به دلیل اینکه متوجه ظرفیت های 1/2/3 نمیشم و ظرفیت 1 میگن نمیشه انلاین بازی کنی،مسدود میشی.
البته من قصد انلاین بازی کردن رو فعلا ندارم،اما بنظر میرسه ظرفیت 2 قابلیت انلاین و افلاین داره،مسدود هم نمیشه.
حالا گیج شدم که اگر نصب کنم،روی چه ظرفیتی نصب میشه ؟ ( تا حالا بازی نصب نکردم و دیدی نسبت بهش ندارم ) و اگر بخوام هم افلاین بازی کنم هم انلاین و مسدود هم نشم،چه باید بکنم...
بازی هم خب مستقیم از PSN خریدم،60 دلار گیفت کارت قانونی خریدم... یعنی تمام کارها قانونی بوده ( تا جایی که میدونم ) و نباید خطری متوجه من باشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید.. خیلی درگیر این مسائل شدم و جوابی که قابل درک باشه پیدا نکردم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر