هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان چجوری ازدو دسته تو بازی کشتی کج استفاده کنم چجوری دونفره میشه
باید هردوتا دسته رو روشن کنی و یه یوزر جدا واسه دسنه اضافی بساز وقتی دسنه رو روشن کردی برو اون یوذر بزن تا هر دسته استفاد بشن

• Like
Reactions: iranmahdi1372

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
ممنون داداش بعد فقط یه اکانت psnمیشه ساخت همون psn id
نه داداش نمیخاد اکانت پی اس ان بساز فقط یع یوزر جدید بساز وارد اکانت پی اس ان نمیاد بری /برو قسمت تنظیمات بخش یوزر create new user بزن قسمت play station network رو skip تمام

• Like
Reactions: iranmahdi1372

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
نه داداش نمیخاد اکانت پی اس ان بساز فقط یع یوزر جدید بساز وارد اکانت پی اس ان نمیاد بری /برو قسمت تنظیمات بخش یوزر create new user بزن قسمت play station network رو skip تمام
نه اون دستع که حل شد.psn id فقط یکی میشه ساخت این منظورمه؟؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
با عرض سلام
بنده یه سوال راجب dualshock 4 دارم . . . این گیم پد ما دکمه L1 در صورتی که خیلی راحت کار میکرد اما عمل نمی کرد . . . حالا دادیم برا تعمیر و 90 هزار تومن هم گرفت این به کنار . . . بعدش گفت "هنوز حاضر نشده باید ذغال روش رو عوض کنم" . . . میخواستم بپرسم منظور از این جمله چیه؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان 2تا سوال
اول اینکه تو عکس زیر این کاپها چیه؟اون دو موردی که صفر هست رو چطوری باید بدست بیارم؟

سوال بعدی اینکه آیا هنوز این دیویژن بتا رو میشه بازی کرد؟چون تازه تو لیست دانلود گذاشتم.این بتا مولتیه یا سینگل؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
با عرض سلام
بنده یه سوال راجب dualshock 4 دارم . . . این گیم پد ما دکمه L1 در صورتی که خیلی راحت کار میکرد اما عمل نمی کرد . . . حالا دادیم برا تعمیر و 90 هزار تومن هم گرفت این به کنار . . . بعدش گفت "هنوز حاضر نشده باید ذغال روش رو عوض کنم" . . . میخواستم بپرسم منظور از این جمله چیه؟
سلام
بیشتر مواقع مشکل اصلی همون ذغال هست که طرف گفت ، ذغال هم تشکیل شده از یک فنر پلاستیکی که دکمه رو بالا پایین میکنه و یک چیز دایره ای شکل به رنگ مشکی و کمی زِبر هست که هنگام فشار دادن دکمه اون چیز مشکی به کیت برخورد میکنه و باعث انجام عمل اون دکمه میشه
فکر میکنم طرف داره سرت کلاه میزاره ازش بپرس که دقیقا دسته چیش بوده ممکنه فقط همون ذغال بوده اون داره پول مفت میگیره
ذعال هم ارزونه ، چند قیمته نمیدونم

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
اقایون داداشام سلام

اقا من چون انلاین بازی میکنم همیشه نت کنسول وصله این چیزایی که تو لیست دانلود دارم و استاپ کردم هروقت کنسول رو روشن میکنم خود به خود شروع به دانلود میکنه ایا راهی داره این اتفاق نیوفته؟؟؟؟

SaeidBa07

کاربر سایت
Mar 8, 2016
11
سلااام

دوستان اگه موقع بازی ازاد تو gta رمز بزنیم (توی مرحله ای نه) برای اینکه تروفی ها رو از دست ندیم موقع مرحله ای ، باید چیکار کنیم ؟

ممنون.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
علیک سلام به همه
با عرض سلام

شما در پاچه تو ببند که اگر پاچه تو در بند در ماند در مانند.
کلاه برداری هم حدی داره اگه من این مدلی مغازه داری میکردم تا الان سومین مغازمو خریده بودم
اونا ذغال دسته هست اصطلاحا (قسمت های پلاستیکی سفید رنگ پشت OX....)
https://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/JKTifUxFQY2kymQv
این هم لیتات هست اصطلاحا
https://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/4RZyZZw4hY13Fmg6
همه اینا رو روی هم بزنیم سرویس هم در نظر بگیریم 25-40 منطقی هست نه دیگه 90 تومان چه خبره، پول یه دسته کار کرده است خودش
تازه اونم با تعویض جنس گفتم که تو ایران تعویض معنی نداره یه اسپری خشک ناهید میزنن روش فقط

اقایون داداشام سلام

اقا من چون انلاین بازی میکنم همیشه نت کنسول وصله این چیزایی که تو لیست دانلود دارم و استاپ کردم هروقت کنسول رو روشن میکنم خود به خود شروع به دانلود میکنه ایا راهی داره این اتفاق نیوفته؟؟؟؟

از داخل تنظیمات اتو دانلود رو قطع کن.
System > Automatic Downloads and Uploads

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان 2تا سوال
اول اینکه تو عکس زیر این کاپها چیه؟اون دو موردی که صفر هست رو چطوری باید بدست بیارم؟

سوال بعدی اینکه آیا هنوز این دیویژن بتا رو میشه بازی کرد؟چون تازه تو لیست دانلود گذاشتم.این بتا مولتیه یا سینگل؟
کاپ طلایی و پلاتینیوم هست
کاپ طلایی یکی نیست چندتا هست که اگر توی منو ترافی بری نوشته برای بدست اوردنش باید چکار کنی
کاپ پلاتینیوم هم باید کل کاپ ها رو بگیری تا بدست بیاد
خیر دیویژن بتا دیگه نمیشه بازی کرد

• Like
Reactions: ehsas1

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
جدیدا وقتی آنلاینم هر وقت message میاد دیگه اطلاع رسانی نمیکنه کنسول و خودم هر چند وقت یک بار باید برم قسمت مسیج ها و چک کنم! دلیلی داره؟!
ولی ما بقی چیز ها مثل اینوایت پارتی ها و فرند ریکوئست و نیو کامنت های کامیونیتی ها اطلاع رسانی میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر