هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
هارد ب کنسول نمیشه اضافه کرد
میشه هارد کنسول رو عوض کرد
پس بدهی هست که هارد قدیمی رو باید فرمت کنی تا واسه ی کار دیگه ای بشه ازش استفاده کرد

نگا میخوام بازیایی که رو این هارد کنسول هست بمونه حالا میشه یه هارد دیگه هم بگیرم هروقتی جابه جایی انجام بدم یا نه؟؟

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
سلام خدمت دوستان
از دو شب پیش یکهو ارتباط دستگاه با مودم قطع شد دیگه هر کار میکنم وصل نمیشه مودمم خاموش روشن و هر کاری کردم وصل نمیشه و ارور 31456-9 میده جالبیش اینه به نت گوشیم وصل میشه و به مودم اصلا مودم هم وایمکس ایرانسل
دیوانه کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام خدمت دوستان
از دو شب پیش یکهو ارتباط دستگاه با مودم قطع شد دیگه هر کار میکنم وصل نمیشه مودمم خاموش روشن و هر کاری کردم وصل نمیشه و ارور 31456-9 میده جالبیش اینه به نت گوشیم وصل میشه و به مودم اصلا مودم هم وایمکس ایرانسل
دیوانه کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام...
وارد قسمت روتر مودم شوید => Advanced/Firewall Settings بعد قسمت DMZ باید Enable باشه و باید آی پی کنسول رو اینجا وارد کنید و اوکی کنید.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
نمیدونم این سوال جاش تو این تاپیکه یا نه ولی ممنون میشم دوستان جواب بدن.:d
برای بازی کردن تو سرورای اروپا داشتن اکانت ریجن 2 الزامیه؟ امکانش هست با اکانت ریجن 1 به سرورای اروپا وصل شد؟

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
سلام...
وارد قسمت روتر مودم شوید => Advanced/Firewall Settings بعد قسمت DMZ باید Enable باشه و باید آی پی کنسول رو اینجا وارد کنید و اوکی کنید.

عرض ادب ممنون از راهنمایی بازم نشد
Dmz تیک دار کردم تو قسمت host adress چی باید بنویسم
نتم وایمکس ایرانسل
مسله دیگه وقتی با گوشی وصل میشه راحت وصل میشه ولی با مودم میره تو صفحه ****** سرور
بعد چندین بار تست وصل شد به مودم ولی اینترنت کانکت نمیشه و ارور ce-33986-9 میده
دیوانه کرده

آخرین ویرایش:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
دوستان من میخوام یه گیفت کارت تهیه کنم.اصلا دوست ندارم وقتی اکانتمو شارژ کردم ،اکانتم هک بشه.
چه کارای باید بکنم که امنیت اکانتم بره بالا.اصلا احتمال هک شدنش چقدره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
نمیدونم این سوال جاش تو این تاپیکه یا نه ولی ممنون میشم دوستان جواب بدن.:d
برای بازی کردن تو سرورای اروپا داشتن اکانت ریجن 2 الزامیه؟ امکانش هست با اکانت ریجن 1 به سرورای اروپا وصل شد؟
رجین 2 اروپا لازمه.البته رجین دو خاورمیانه هم گاهی به اروپا وصل شده واسه من (توی بازی مورتال)

- - - - - -

کدوم یکی رو بگیرم به نظرتون بهتره ؟

Gold Wireless Stereo Headset version 2

یا

Razer Kraken Analog Music And Gaming Headphone

Gold Wireless Stereo Headset version 2

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
دوستان.امروز رفتم ps4بخرم اصلا هنگ کردم.توپخونه رفتم طرف میگفت مدل پال دار جی دار nstدار که پال میشه هم انلاین بازی کرد هم افلاین.بقیشون فقط افلاین میشه.بعد قیمتا هم خیلی متغییر بود.الان دقیقا گیج شدم چی باید بخرم.میخام هم انلاین بازی کنم با ایرانیا و رفقا هم با اروپا بازی کنم.هم افلاین دقیقا باید چی بخرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر