هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اگر با psx کار میکنی که طبیعی هست و اپدیت رو از اول دانلود میکنه
اگر با کنسول اپدیت میکنی نباید اپدیت قبلی رو از لیست دانلودت پاک کنی (فکر میکنم!)

- - -ویرایش - - -

بله اگر بازی دیجیتالی رو از استوری غیر از کشور های انگیلسی زبان بخری این مشکل پیش میاد و متاسفانه هم کاریش نمیشه کرد
در کل بازی های که دیتای انها با دیتا ریجن ۲ روتین (مثل کشور انگلیس ) فرق داشته باشه این مشکل پیش خواهد امد همه بازی ها هم انیجوری نیستند

ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه داشتم اگر یه اکانت جدید بگیرم که مال یه کشور غیر ایتالیا باشه به نظرتون زبان بازی انگلیسی میشه یا باید از اول ۵۰ گیگو دانلود کنم ؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه داشتم اگر یه اکانت جدید بگیرم که مال یه کشور غیر ایتالیا باشه به نظرتون زبان بازی انگلیسی میشه یا باید از اول ۵۰ گیگو دانلود کنم ؟
اگر دیتا بازی رو خریدی ب فروشنده کد دیتای بازی رو بده بگو ایا دیتا اکانت کشور انگلستان همینه یا خیر؟
اگر نخریدی بهتره از امریکا یا کاندا اکانت بخری که خیلی راحتری اونجوری

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
اقا من یه متال گیر گرفتم،توش دوتا کد هست واسه dlc،اینارو کجا باید بزنم؟
لینک اموزش استفاده از dlc سراغ دارین؟
فقط خواهشا در حد یه تازه ps4 دار شده توضیح بدین

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سلام خسته نباشین من چند وقت پیش گوشیمو به پی اس فور وصل کردم از اون موقع دستگاه به کل لگ دار شده و کند شده... چند بار اینتیالیز کردم (ابتدایی کردن - تنظیمات کارخانه) و آپدیتش هم کردم از طریق خود کنسول ولی هنوز لگ دارم اینقد اذیت میکنه تصمیم دارم کنسول رو بفروشم کلا. راه حلی براش هست؟
سپاس.

akbari171

کاربر سایت
Feb 21, 2016
5
با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من یه دوستی دارم از طریق یک کانال تلگرام بازی مثلا فیفا 16 رو میخره 40 تومان بعد از اون کانال یه یوزر و پس میگیره که وصل میشه به یه اکانت خارجی بعد از اون اکانت با روش های مختلف بازیو برای کنسول خودش دانلود میکنه اما من باید برم 200 تومان پول بازی بدم میخواستم بدونم کاری که این دوستم میکنه هیچ بدی نداره؟ ممنون میشم کمکم کنید

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من یه دوستی دارم از طریق یک کانال تلگرام بازی مثلا فیفا 16 رو میخره 40 تومان بعد از اون کانال یه یوزر و پس میگیره که وصل میشه به یه اکانت خارجی بعد از اون اکانت با روش های مختلف بازیو برای کنسول خودش دانلود میکنه اما من باید برم 200 تومان پول بازی بدم میخواستم بدونم کاری که این دوستم میکنه هیچ بدی نداره؟ ممنون میشم کمکم کنید
بدی داره.
دوستتون بازی دزدی میخره
بازی بعد از مدتی بن میشه،احتمال بن شدن کنسول هم هست.

narunima

کاربر سایت
Aug 9, 2010
64
سلام دوستان یه سوال داشتم من قبلا دستگاهمو فروختم الان میخوام اکانتمو روی دستگاه دوستم پرایمری کنم میگه قبلا رو دستگاه دیگه پرایمری شده چطوری میتونم پرایمری رو از دستگاهی که فروختم بردارم؟

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
سلام
اقا يه سيوال هم من ميپرسم
دستگاهم ريجن ٢
حساب امريكا درست كردم
هم امريكا هستش psn
حالا اگه يه بازي بخرم انلاين باشه به سرور اروپا وصل ميشم يا امريكا ؟
از كجا ميشه فهميد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
تا جایی که من تحقیق کردم ،میگن بعد از چند بار تکرار دستگاه بن میشه.

دستگاه چه جوري شناسايي ميشه ؟
Sen ?
حساب كه روي دستگاه ساخته شده ؟

اگه اين موضوع مشخص بشه ميشه قطعي گفت كه ايا دستگاه بن ميشه يا نه !!!

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دستگاه چه جوري شناسايي ميشه ؟
Sen ?
حساب كه روي دستگاه ساخته شده ؟

اگه اين موضوع مشخص بشه ميشه قطعي گفت كه ايا دستگاه بن ميشه يا نه !!!

اینو که خیلی راحت میتونن متوجه بشن،دستگاه شما مرتب داره چک میشه از طریق نت.
هر دستگاهی ای پی خودشو داره و سریال نامبر خودشو.تا دستگاه شما به نت وصل میشه مرتب به سرور سونی وصل میشه و چک میشه،به خاطر همین مسائل نمیتونن دستگاه رو هک کنن و....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر