هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام دوستان من یه اکانت BLACK OPS 3 خریدم و اکانت ایتالیایی بود و از داخلش بازیو دیجیتالی دانلود کردم حالا بعد از 53 گیگ دانلود تمام منوها و همه چی ایتالیاییه:|| و توی SETTING هم گزینه ای برای تغییر زبان نداره،میخواستم ببینم از دوستان کسی راه حلی داره؟ دیتایی چیزی دانلود کنم بریزم زبان بازی انگلیسی بشه؟ خواهشا کمک کنین اصلا نمیتونم بازی کنم با این وضع...

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام.یه موضوعی هست گفتم اینجا راجبش صحبت کنم.psn بین ما ایرانیا پر شده از بچه های بی ادب که هیچی از گیم حالیشون نیس.
نه تنها گند میزنن به بازی بلکه دهنشون هم چفت و بست نداره!
من خودم 20 سالمه اما ادبو رعایت میکنم مخصوصا اگه طرفم بزرگتر از خودم باشه.طرف 30 سالشه اوونوخ تو پارتی یکی که متولد دهه 80ئه هرچی از دهنش در میاد میگه.من خودمم فوش میدم اما وقتی بین رفیقای خودم باشم نه جلو کسی که حداقل 10 سال ازم بزرگتره.
واقعا پدر مادراشون چی یاد میدن به اینا.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه سوال داشتم چون تا به حال امتحان نکردم نمیدونم:
فرض کنید من یه بازی دارم که روی فریمور بالاتر از فریموری که رو دستگاهمه اجرا میشه. وقتی دیسک بازی رو بذارم خودش از تو دیسک خودکار فریمور مورد نیاز بازی رو نصب میکنه یا باید آنلاین شم و به آخرین فریمور آپدیت کنم؟
نکته ش اینه که اون فریمور مورد نیاز بازی ممکنه ورژنش از آخرین فریمور پایینتر باشه. اصلا هم نمیدونم پلی4 چنین داستانی داره و بازیش نیاز به فریمور جدید که همزمان با عرضه بازی بودن دارن یا نه چون همیشه فریمورم آپدیت بوده.
من تا حالا نه همچین چیزی دیدم و نه شنیدم
فکر نکنم PS4 همچین چیزی داشته باشه

سلام.یه موضوعی هست گفتم اینجا راجبش صحبت کنم.psn بین ما ایرانیا پر شده از بچه های بی ادب که هیچی از گیم حالیشون نیس.
من خودم 20 سالمه اما ادبو رعایت میکنم مخصوصا اگه طرفم بزرگتر از خودم باشه.طرف 30 سالشه اوونوخ تو پارتی یکی که متولد دهه 80ئه هرچی از دهنش در میاد میگه.من خودمم فوش میدم اما وقتی بین رفیقای خودم باشم نه جلو کسی که حداقل 10 سال ازم بزرگتره.

متاسفانه فرهنگ اکثر ایرانیهای عزیز بسیار پایینه...
نمونش هم توی شبک های اجتماعی زیاده، مثل حمله به صفحه ی مسی و.....
کسیم که بیفرهنگه ربطی به سنش نداره، کلا اینجوری بزرگ شده و هیچوقت هم درست نمیشه
خیلیا 17-18 سالشونه عقل و شعورشون از خیلی از 30-40 ساله ها بیشتره

خوشبختانه من به شخصه تو PSN به پست ایرانی جماعت نخوردم

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
فرض کنید من یه بازی دارم که روی فریمور بالاتر از فریموری که رو دستگاهمه اجرا میشه. وقتی دیسک بازی رو بذارم خودش از تو دیسک خودکار فریمور مورد نیاز بازی رو نصب میکنه یا باید آنلاین شم و به آخرین فریمور آپدیت کنم؟
نکته ش اینه که اون فریمور مورد نیاز بازی ممکنه ورژنش از آخرین فریمور پایینتر باشه. اصلا هم نمیدونم پلی4 چنین داستانی داره و بازیش نیاز به فریمور جدید که همزمان با عرضه بازی بودن دارن یا نه چون همیشه فریمورم آپدیت بوده.
نمیدوم همه بازی ها اینجورین یا نه
بله اگر فریمور دستگاه شما از حداقل فریمور برای اجرای بازی پایین تر باشه شرکت سازنده اخرین فریمور تا تاریخ عرضه بازی رو روی دیسک کپی کرده و شما با گزاشتن دیسک کنسول خود رو اپدیت میکنید

- - -ویرایش - - -

البته فقط ایرانی ها اینچوری نیستتن خیلی ها فرهنگ ندارن مثلا طرف توی gtav وسط hiest تو خونه با بچش حرف میزنه و کلا رونده بازی رو مختل میکنه
شما میتونید کسی که حرف بد میزنه رو ریپورت کنید اگه تعداد ریپورت ها زیاد بشه تا بن شدن کنسولش هم پیش میره

- - -ویرایش - - -

دوستان از طریق قابلیت کپی کردن Save ها روی USB، میشه Save رو به یک کنسول دیگه (روی پروفایل خودم) انتقال بدم؟ یا حتما باید از قابلیت PS Plus استفاده کرد؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
میشه انتقال بدین ب شرطی که ریجن بازی ها عوض نشه و اکانت هم مال خودت باشه

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
خدا از دهنت بشنوه
واقعا نمیدونم چه حکمتیه که بیشتر اینایی که آنلاین بازی میکنن فکر میکنن اگه فحش ندن و با چند نفر دعوای لفظی نکنن بقیه میگن طرف نوبه یا بچش
جالبم اینجاست که بیشتر اینایی که این حرفارو میزنن سنشون زیر 18 ساله معمولا...واقعا موندم:(

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
یه زمانی همین مشکل روی xbl بود که خدا رو شکر با سیاست های غلط مایکرو این جمعیت به سوی استیم و psn هدایت شدن !!! تازه شروع شده دوست عزیز هر روز اینا بیشتر میشن پیشنهاد من اینه که سمت بازی های مولتی داری که ارزون میشه گرفت و همه پسند هست نری دیگه یا همه رو Mute کنی . سمت کال نرو دیگ پیشنهاد منه !!! الان همیمن مشکل روی استیم با dota 2 هستش
واقعا از مایکروو به خاطر این پروندن این بچه ها ممنونم

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من وقتی چند تا بازی رو میخوام دانلود کنم یکی رو میزنم واسه دانلود و بقیه توحالت pause هستش بعضی وقتا میبینم بقیه هم از اون حالت دراومده و داره دانلود میشه در صورتی که تیک گزینه دانلود تو قسمت سیستم رو هم برداشتم میخواستم بدونم راه حلی داره یا نه؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
یکی از دوستام چند هفته پیش دستینی رو گرفت و 18 گیگ و خورده ای که آپدیت داشت رو انجام داد ولی چند روز پیش برا بازی یه آپدیت 200 مگی اومد که خواست آپدیتش کنه کل این 18-19 گیگ از اول شروع به دانلود میشه!!
همین مشکل رو من خودم با آپدیت جدید درایو کلاب دارم که همه چی رو از اول شرو میکنه!!
راه حل این مشکل چی هست؟!

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
نه بايد با اينترنت اپديت كنيد اون فريمور جريان PS3 بود

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
یه زمانی همین مشکل روی xbl بود که خدا رو شکر با سیاست های غلط مایکرو این جمعیت به سوی استیم و psn هدایت شدن !!! تازه شروع شده دوست عزیز هر روز اینا بیشتر میشن پیشنهاد من اینه که سمت بازی های مولتی داری که ارزون میشه گرفت و همه پسند هست نری دیگه یا همه رو Mute کنی . سمت کال نرو دیگ پیشنهاد منه !!! الان همیمن مشکل روی استیم با dota 2 هستش
واقعا از مایکروو به خاطر این پروندن این بچه ها ممنونم
مایکروسافت چیکار کرده؟
والا بلک آپس که ندارم رینبوسیکس میزنم،باورت نمیشه بازی به اون سنگینی که نیاز به تمرکز داره چه مسخره بازیایی در میارن.من نمیگم نخندیم وسط بازی کلا هرف گیمینگ خوشگذرونیه ولی اینا دیگه واقعا شورشو درآ وردن.
امیدوارم فرهنگ استفاده از هر چیزی یه روز تو ایران جا بیفته.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
یکی از دوستام چند هفته پیش دستینی رو گرفت و 18 گیگ و خورده ای که آپدیت داشت رو انجام داد ولی چند روز پیش برا بازی یه آپدیت 200 مگی اومد که خواست آپدیتش کنه کل این 18-19 گیگ از اول شروع به دانلود میشه!!
همین مشکل رو من خودم با آپدیت جدید درایو کلاب دارم که همه چی رو از اول شرو میکنه!!
راه حل این مشکل چی هست؟!
اگر با psx کار میکنی که طبیعی هست و اپدیت رو از اول دانلود میکنه
اگر با کنسول اپدیت میکنی نباید اپدیت قبلی رو از لیست دانلودت پاک کنی (فکر میکنم!)

- - -ویرایش - - -

کسی نبود کمک کنه دوستان؟
بله اگر بازی دیجیتالی رو از استوری غیر از کشور های انگیلسی زبان بخری این مشکل پیش میاد و متاسفانه هم کاریش نمیشه کرد
در کل بازی های که دیتای انها با دیتا ریجن ۲ روتین (مثل کشور انگلیس ) فرق داشته باشه این مشکل پیش خواهد امد همه بازی ها هم انیجوری نیستند

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
مایکروسافت چیکار کرده؟
والا بلک آپس که ندارم رینبوسیکس میزنم،باورت نمیشه بازی به اون سنگینی که نیاز به تمرکز داره چه مسخره بازیایی در میارن.من نمیگم نخندیم وسط بازی کلا هرف گیمینگ خوشگذرونیه ولی اینا دیگه واقعا شورشو درآ وردن.
امیدوارم فرهنگ استفاده از هر چیزی یه روز تو ایران جا بیفته.
هیچی دیگه اون اول هم گرون تر بود هم خیلی ها دنبال پیکسل بیشتر یه سری حرفهایی هم اون اوایل بود که باعث میشدش مردم نرن سمت این کنسول در نهایت دیگه xbone کمتر میخریدن خوشبختانه به همین خاطر الان آرامش داریم البته همچنان خارجی ها هستن ولی مشکل خاصی نیست یه بار mute کنشون دیگه 100 بار دیگه هم ببینیشون صدایی ازشون در نمیاد

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
راه حل این مشکل چی هست؟!
راهه حل خاصی نداره فقط باید هی آپدیت رو از لیست حذف و کنی و دوباره بزنی رو دانلود تا خودش درست شه و ادامش بده
برای خودمم اینجور شده اما خودش درست شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر