هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
آقا من رفتم رو بازی FC4 که 19$ زدم TRY FREE DEMO بعد در کمال ناباوری لینک 24 گیگ کل بازی اومده از یکی پرسیدم گفت باگه و........ چون بتاش 3 گیگ بود خواستم بینم راسته یا نه؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا من رفتم رو بازی FC4 که 19$ زدم TRY FREE DEMO بعد در کمال ناباوری لینک 24 گیگ کل بازی اومده از یکی پرسیدم گفت باگه و........ چون بتاش 3 گیگ بود خواستم بینم راسته یا نه؟

نه ، درسته . حجم دمو = حجم اصلی بازی و تنها فرقی که داره اینه که دمو هست دیگه و اگر بازی رو بخری ، تمام بخش هاش باز میشه و دیگه نیازی به دانلود مجدد یا بیشتر نیست .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من میخوام ps4 بخرم قبلا داشتم از اون مدل اولیا متسفانه مشکل دکمه پاوره لمسی داشت یعنی خود به خود دکمه کار می کرد و روشن خاموش می شد الان میخوام از اون مدل های جدید که 1216 قسمت براقش مات شده بخرم بنظرتون بهتره مشکل یا خرابی نداشته مثلا بعد یه مدت هنگ کنه یا دیسک بیرون بده یا خاموش روشن بشه بعد به فروشنده چی بگم مثلا که گارانتی تست بده ؟؟؟دیگه نمیخوام سرم کلاه بره و کنسول میخوام بخرم که دیگه خراب نشه یارو روز اول کنسول گرفته خراب نشده اینم از شانس ما
مشکلات خیلی کم هست . زیاد جایه نگرانی نیست

دوستان من ی کار خلافی با کنسول انجام دادم (اکانت هکی و...) میخواستم بدونم اگه سونی کنسولم رو بن کنه اکانتم هم بن میشه؟؟

امکانش هست اگر انلاین بشی - کنسول بن ممکنه در همه موقه ها اتفاق نیفته ولی بن شدن اکانت امکانش همیشه هست در این صورت

ps4 من تازگیا هر چند وقت یه بار وقتی می رم تو یه بازی بعضی وقت ها هنگ می کنه !! یعنی ایکون بازی نمایش داده می شه و هنوز صدای پیش نمایش منو داره پخش می شه و این قضیه 5 دقیقه طول می کشه مثلا ! کس دیگه ای این مشکلو نداره ؟ مخصوصا اگه با سرعت تو منو بچرخم و یهو بخوام یه بازیو پلی کنم این اتفاق می افته .
rebuild database امتحان کردی ؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام یه سوال دارم

ببخشید

میگم اگه یه بازی حالت عادی 4 دلاره

و با پلاس بشه 2 دلار

اگه با پلاس بگیریمش . اونوخت پلاس تموم بشه چه میشه ؟

ممنون

دیگه نمیشه رفتش ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام یه سوال دارم

ببخشید

میگم اگه یه بازی حالت عادی 4 دلاره

و با پلاس بشه 2 دلار

اگه با پلاس بگیریمش . اونوخت پلاس تموم بشه چه میشه ؟

ممنون

دیگه نمیشه رفتش ؟

چرا میشه بازی کردن
ولی اون بازی های که با پلاسرایگان میشن رو فقط باید پلاس داشته باشی تا بتونی بازی کنی

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
کلآ پرسیدم. همه بازی های که کلآ آنلاین هستن! مثلآ اگر پلاس نداشته باشم میتونم division بازی کنم ؟؟
یرسی بازی ها هستن کلا مولتی پلیر هستند یعنی بخش تک نفره ندارند اونا رو نمیشخ ولی ی سری هستند با این که انلاینن ولی بخش تک نفره دارند مثل دیستنتی یا nfs
واسه ی بازی خاص باید بری توی تاپیکش بپرسی

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
من یه تلویزیون 32inch دارم که پورت hdmi اش خرابه و نمیشه بهش ps4 وصل کرد الان میخوام یه تبدیل hdmi به dvi یا vga بگیرم و با اون ps4 رو به تلویزیون وصل کنم و چند تا سوال در این مورد دارم
1.همه جا نوشته این تبدیل ها فقط تصویر میده و به خاطر اینکه مانیتور اسپیکر نداره صدارو پخش نمیکنه میخوام ببینم با توجه به این که تلویزیون خودش اسپیکر داره از طریق این تبدیل ها صدارو میتونه پخش کنه؟
2.کیفیت کدوم تبدیل بالا تره؟hdmi به dvi یا hdmi به vga
3.کیفیت تصویر رو چقدر پایین میارن؟
ممنون

omidebr

کاربر سایت
Sep 25, 2015
6
سلام دوستان
من یه تلویزیون 32inch دارم که پورت hdmi اش خرابه و نمیشه بهش ps4 وصل کرد الان میخوام یه تبدیل hdmi به dvi یا vga بگیرم و با اون ps4 رو به تلویزیون وصل کنم و چند تا سوال در این مورد دارم
1.همه جا نوشته این تبدیل ها فقط تصویر میده و به خاطر اینکه مانیتور اسپیکر نداره صدارو پخش نمیکنه میخوام ببینم با توجه به این که تلویزیون خودش اسپیکر داره از طریق این تبدیل ها صدارو میتونه پخش کنه؟
ممنون
mtlh80hclgau_rqdlkp0qaw_2_.jpg

ببین داداش این واسه تلویزیونایی هست که hdmiشون درست باشه ولی کنسولشون hdmi رو ساپورت نکنه مثل ps2پلی استیشن2 حالا نمیدونم از بقیه بپرس میشه که سر vga رو به تلویزیون وصل کرد و از سر hdmiش برای کنسول استفاده کرد ولی فک نکنم بشه

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
mtlh80hclgau_rqdlkp0qaw_2_.jpg

ببین داداش این واسه تلویزیونایی هست که hdmiشون درست باشه ولی کنسولشون hdmi رو ساپورت نکنه مثل ps2پلی استیشن2 حالا نمیدونم از بقیه بپرس میشه که سر vga رو به تلویزیون وصل کرد و از سر hdmiش برای کنسول استفاده کرد ولی فک نکنم بشه
آره منم فکر نمیکنم ...ممنون
ممنون میشم یکی جواب سوالای منو بده

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان
ممنون
شما باید از مدل های استفاده کنی که خروجی صدا رو هم بدن بیرون سایت nicpc رو ببین خیلی مدل داره
فرقی کیفیتی ندارن جفتوشن ب پای کیفیت اصلی hdmi نمیرسن
زیاد میارن پایین
کلا این تبدیل واسه ارعه دادن توی دانشگاه با لپتاپ هست نه واسه بازی کردن
بنظر من اگر پروت تی ویت رو تعمیر کنی هم ارزون تره هم با کیفیت تر

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
شما باید از مدل های استفاده کنی که خروجی صدا رو هم بدن بیرون سایت nicpc رو ببین خیلی مدل داره
فرقی کیفیتی ندارن جفتوشن ب پای کیفیت اصلی hdmi نمیرسن
زیاد میارن پایین
کلا این تبدیل واسه ارعه دادن توی دانشگاه با لپتاپ هست نه واسه بازی کردن
بنظر من اگر پروت تی ویت رو تعمیر کنی هم ارزون تره هم با کیفیت تر
ممنون والا من زنگ زدم نمایندگی تلویزیون گفت تلویزیونتون همه پرتاش(کامپوننت و av و rgb ,...)رو یه برد قرار داره و بخوایم عوضش کنیم باید کل بردو عوض کنیم که خرجش 700,000 تومان میشه منم قیدشو زدم :(
حالا هم زیاد مشکلی نیست تو حال یه تی وی بهتر و بزرگتر داریم ولی دوست داشتم تو اتاق خودم باشه دستگاه که انگار نمیشه
ببخشید قیمت مانیتور خوب واسه ps4 چنده چند تا مدل بگید ممنون میشم

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
ممنون والا من زنگ زدم نمایندگی تلویزیون گفت تلویزیونتون همه پرتاش(کامپوننت و av و rgb ,...)رو یه برد قرار داره و بخوایم عوضش کنیم باید کل بردو عوض کنیم که خرجش 700,000 تومان میشه منم قیدشو زدم :(
حالا هم زیاد مشکلی نیست تو حال یه تی وی بهتر و بزرگتر داریم ولی دوست داشتم تو اتاق خودم باشه دستگاه که انگار نمیشه
ببخشید قیمت مانیتور خوب واسه ps4 چنده چند تا مدل بگید ممنون میشم
الان با ۷۰۰ میشه ی دونه تی وی خرید خیلی گرون قیمت داده بنظرم چند جای دیگه قیمت بگیر
مانیتور از ۵۵۰ هست تا بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر