هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان یه سوال داشتم. من اگر بخوام اکانت دیگه ای روی PS4 درست کنم فرقی نمیکنه که برای کجا باشه... مثلا usa یا uk؟ داشتن چند تا اکانت چه مزیتی داره اصلا؟ من الان فقط یه اکانت دارم که اونم برای usa هستش.
خیلی ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ممنون
رو قاب نوشته ریجن آل
ولی فکر می کنم دیسک رو عوض کردن
چون 1: با اکانت امریکا دی ال سی رو خریدم کار نکرد
2:لینک اپدیت بلاد بورن که برا من این باشه CUSA01363 نوشته مالزی(STORE)

جالبه !
لينك ات هم خيلي جالب بود !
ببين روي خود ديسك هم اكثراً ريجن رو مي نويسن روي اون چي نوشته ؟!

ولي يه موردي ! DLC بلادبورن مگر STANDALONE نيست ؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان یه سوال داشتم. من اگر بخوام اکانت دیگه ای روی PS4 درست کنم فرقی نمیکنه که برای کجا باشه... مثلا usa یا uk؟ داشتن چند تا اکانت چه مزیتی داره اصلا؟ من الان فقط یه اکانت دارم که اونم برای usa هستش.
خیلی ممنون میشم کامل راهنماییم کنید.
چکاری هست ی اکانت دیگه ای درست کنی؟؟؟
مثل این میمونه که بری ی سیم کارت دیگه ای بخری..
معمولا اگر کسی بخواد ی بازی دیجیتالی با دوستش شریکی بخره میره اکانت جدید میسازه و ادامه ماجرا

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
جالبه !

نه دی ال سی با خود بازیه اصلا محتوای دانلودی هم نداره
رو دیسک هم فقط همین نوشته رو داره PCAS 02013 JASRAC
که پشت قاب هم همین رو نوشته PCAS 02013

- - -ویرایش - - -

جالبه !

البته یه چیزای دیگه هم هست که شاید بی ربط نباشه
من قبلا بازی رو ریجن دو گرفتم خوشم نیومد فروختم و بعد که فهمیدم اشتباه کردم دوباره خریدم ولی ایندفعه ریجن آل

در کل به این نتیجه رسیدم که بازیریجن سه هست روش نوشته ریجن ال ولی نسخه chinese+english version است مگه جین تو امریکاست؟

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان کسی بازی GTA رو دیجیتالی ریخته ؟؟
من دانلود کردم 600 مگ از فایل 0pkg رو گرفت بعد اپیدت رو دانلود کرد درکل 8 گیگ اولش که همون اپدیت با 600 مگ از پارت اول بود رو گرفت الان میگه Cannt install ... دیتای خود بازی رو دانلود نمیکنه 8 گیگ اول که تموم شد رفت که نصبش کنه بتونیم وارد بازی شیم اما اررو رو میده چشه اخه ؟؟ =((

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
اقا اتصال با کابل بهتره یا وای فای/؟؟؟

Sent from my K016 using Tapatalk

از نظر فنی فکر نمی کنم فرقی داشته باشه ولی من با کابل سرعتم بیشتره وقتی تست میگیرم. شایدم علتش این باشه که دستگاه های دیگه هم از وای فای استفاده میکنن (تقریبا 3 تا 6 دستگاه)
الان یه کابل lan گرفتم 15 متر با کابل وصل کردم مشکلی هم تدارم.

mjstyle

کاربر سایت
Oct 9, 2015
17
دوستان گلم گیمرهای عزیز بعد عمری بالاخره میخوام ps4 بخرم بنظرتون اینترنتی بخرم یا برم از فروشگاه ها بخرم مشهدیم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان گلم گیمرهای عزیز بعد عمری بالاخره میخوام ps4 بخرم بنظرتون اینترنتی بخرم یا برم از فروشگاه ها بخرم مشهدیم هستم ممنون میشم راهنماییم کنید.

هر کدوم ارزون تر بود
من از سعدی خریدم ادم باحالی بود خودشم بازی میکرد برا بازی ها هم خیلی بهم تخفیف میداد

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ps4 من تازگیا هر چند وقت یه بار وقتی می رم تو یه بازی بعضی وقت ها هنگ می کنه !! یعنی ایکون بازی نمایش داده می شه و هنوز صدای پیش نمایش منو داره پخش می شه و این قضیه 5 دقیقه طول می کشه مثلا ! کس دیگه ای این مشکلو نداره ؟ مخصوصا اگه با سرعت تو منو بچرخم و یهو بخوام یه بازیو پلی کنم این اتفاق می افته .

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان من میخوام ps4 بخرم قبلا داشتم از اون مدل اولیا متسفانه مشکل دکمه پاوره لمسی داشت یعنی خود به خود دکمه کار می کرد و روشن خاموش می شد الان میخوام از اون مدل های جدید که 1216 قسمت براقش مات شده بخرم بنظرتون بهتره مشکل یا خرابی نداشته مثلا بعد یه مدت هنگ کنه یا دیسک بیرون بده یا خاموش روشن بشه بعد به فروشنده چی بگم مثلا که گارانتی تست بده ؟؟؟دیگه نمیخوام سرم کلاه بره و کنسول میخوام بخرم که دیگه خراب نشه یارو روز اول کنسول گرفته خراب نشده اینم از شانس ما

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چندروز پیش یکی پرسیده بود چطوری مشکل HotSpot گوشیشو حل کنه و فکر میکنم خرابِ گوشیش Xperia Sp بود، من فهمیدم چه مشکلی داره :d

توی تنظیمات HotSpot تیک Discoverable رو فعال کنه و اون اتوماتیک خاموش شدنشو بزاره روی Never در ضمن بهتره پسورد بزار براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر