هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان.
من میخوام یه ps4 camera بخرم ولی دو دل هستم......به نظرتون میارزه بگیرم؟؟؟ اصلا بازی واسش هست؟؟ چه کارآیی داره؟؟
ممنون اگه جواب بدین.

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان و اساتید. من امشب به جمع کنسول دار ها پیوستم.اولین باره کنسول دارم. قبلا همیشه با پی سی بازی می کردم. امشب یه ps4 دست دوم خریدم. چنتا سوال دارم: اول اینکه روی این کنسول یه اکانته مربوط به صاحب قبلی که 2 تا یازی هم روش هست. gta و pes. به گفته یارو اینا اورجینال هستن. جالا من اولا چجوری می تونم تشخیص بدم که این بازی های دیجیتال ظرفیت چند هستن و آیا قانونی ان یا خیر. دوم اینکه من میخام روی کنسول اکانت چدید بسازم کلا با نام و ایمیل خودم. چجوری این کارو کنم و آیا اگه اکانت جدید بسازم این بازی های دیجیتال رو از دست می دم؟ فرق پروفایل و اکانت عادی و پریمیوم و psn چیست؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.چون با ps4 آشنایی ندارم اصلا

سلام دوست عزیز منم مثل خودت فقط پی سی بازی میکردم ولی فروختمش میخام ps4بگیرم,اگه میشه تجربیاتت از استفادش بگو,دو دلم بگیرم یا نه,میگن دنگ و فنگ زیاد داره,همش باید دانلود کنیم و اینا حرفا

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
الان 2 روز هست ک هر چی تروفی میگیرم ب قسمت لول تروفی هام اضاف نمیشه.ب تروفی خود بازی اضاف میشه ولی ب اون قسمتی ک لول رو با عدد نشون میده اضاف نمیشه الان 2 روز هست ک روی 12 مونده.تا حالا 20بار هم سینک زدم ولی تاثیری نداشته.
کسی میدونه مشکل چیه؟باگ هست؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان و اساتید. من امشب به جمع کنسول دار ها پیوستم.اولین باره کنسول دارم. قبلا همیشه با پی سی بازی می کردم. امشب یه ps4 دست دوم خریدم. چنتا سوال دارم: اول اینکه روی این کنسول یه اکانته مربوط به صاحب قبلی که 2 تا یازی هم روش هست. gta و pes. به گفته یارو اینا اورجینال هستن. جالا من اولا چجوری می تونم تشخیص بدم که این بازی های دیجیتال ظرفیت چند هستن و آیا قانونی ان یا خیر. دوم اینکه من میخام روی کنسول اکانت چدید بسازم کلا با نام و ایمیل خودم. چجوری این کارو کنم و آیا اگه اکانت جدید بسازم این بازی های دیجیتال رو از دست می دم؟ فرق پروفایل و اکانت عادی و پریمیوم و psn چیست؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.چون با ps4 آشنایی ندارم اصلا
شما ی نیو یوزر بساز اگه بازی اومد بالا ظرفیت۲یا۱ هست
اگر با وصل شدن اینترنت بازیت قفل نشد ظرفیت۲ هست اگخ شد ظرفیت ۱ هست
قانونی یا غیر قانونی بودنشون نمیشه تشخیص داد
بنظرم اگه انلاین نمیزنه کنسول رو ب نت وصل نکن ممکنه بازی هات بپرن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
با سلام ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن به سوالام جواب بدن و ربطور کامل راهنمایی کنن
1-من میخوام بازی Need for Speed 2015 رو واسه ps4 بخرم اما متسفانه انلاینه میخوام ببینم واسه بازی کردن سینگل پلیر این بازی هم باید به سرورش وصل باشی چقدر حجم میبره مثلا واسه 2 ساعت؟؟؟؟
2-انلاین یا مولتی پلیر این بازی چقدر حجم میبره واسه مثلا 1 ساعت ؟؟؟؟؟؟؟
میتونم مثلا با اینترنت 128 مگ اسیاتک این بازی رو بدون لگ بازی کنم سرعت دانلودش 400 کیلو بایته قبلا هم بازی هایی مثل load out یا تریال فیوژن رو بدون لگ بازی کردم؟؟؟
لطفا بطور دقیق راهنماییم کنین تا مشکلم برطرف شه

- - -ویرایش - - -

با سلام ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن به سوالام جواب بدن و ربطور کامل راهنمایی کنن 1-من میخوام بازی Need for Speed 2015 رو واسه ps4 بخرم اما متسفانه انلاینه میخوام ببینم واسه بازی کردن سینگل پلیر این بازی هم باید به سرورش وصل باشی چقدر حجم میبره مثلا واسه 2 ساعت؟؟؟؟ 2-انلاین یا مولتی پلیر این بازی چقدر حجم میبره واسه مثلا 1 ساعت ؟؟؟؟؟؟؟ میتونم مثلا با اینترنت 128 مگ اسیاتک این بازی رو بدون لگ بازی کنم سرعت دانلودش 400 کیلو بایته قبلا هم بازی هایی مثل load out یا تریال فیوژن رو بدون لگ بازی کردم؟؟؟ لطفا بطور دقیق راهنماییم کنین تا مشکلم برطرف شه

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام
میخواستم بدونم در سال چند تا flash sale هست مثل black friday و چه زمانی هستند؟
اگر اپدیت destiny taken king رو با کامپیوتر بگیرم و قبل از اینکه بریزمش اپدیت جدید بیاد یعنی همه ی اون 17 گیگ که دانلود کردم رو باید دوباره دانلود کنم

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
با سلام ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن به سوالام جواب بدن و ربطور کامل راهنمایی کنن
1-من میخوام بازی Need for Speed 2015 رو واسه ps4 بخرم اما متسفانه انلاینه میخوام ببینم واسه بازی کردن سینگل پلیر این بازی هم باید به سرورش وصل باشی چقدر حجم میبره مثلا واسه 2 ساعت؟؟؟؟
2-انلاین یا مولتی پلیر این بازی چقدر حجم میبره واسه مثلا 1 ساعت ؟؟؟؟؟؟؟
میتونم مثلا با اینترنت 128 مگ اسیاتک این بازی رو بدون لگ بازی کنم سرعت دانلودش 400 کیلو بایته قبلا هم بازی هایی مثل load out یا تریال فیوژن رو بدون لگ بازی کردم؟؟؟
لطفا بطور دقیق راهنماییم کنین تا مشکلم برطرف شه

- - -ویرایش - - -

با سلام ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن به سوالام جواب بدن و ربطور کامل راهنمایی کنن 1-من میخوام بازی Need for Speed 2015 رو واسه ps4 بخرم اما متسفانه انلاینه میخوام ببینم واسه بازی کردن سینگل پلیر این بازی هم باید به سرورش وصل باشی چقدر حجم میبره مثلا واسه 2 ساعت؟؟؟؟ 2-انلاین یا مولتی پلیر این بازی چقدر حجم میبره واسه مثلا 1 ساعت ؟؟؟؟؟؟؟ میتونم مثلا با اینترنت 128 مگ اسیاتک این بازی رو بدون لگ بازی کنم سرعت دانلودش 400 کیلو بایته قبلا هم بازی هایی مثل load out یا تریال فیوژن رو بدون لگ بازی کردم؟؟؟ لطفا بطور دقیق راهنماییم کنین تا مشکلم برطرف شه
این بازی همه چیش انلاینه حتی اگه انلاین نباشی وارد منوش هم نمیشه
حجمش مشخص نیست ولی حدود ۱۰۰ مگی در ساعت روش حساب کن
سرور های بازی خیلی سریع هستند و فک نکنم مشکلی باشه برای وصل شدندت با ضعیف ترین نتها من امتحان کردم وصل شد

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان خواهشا جواب بدید کسایی که تو کار بازی های دیجیتالی هستید
همه ی ریجن سه ها به هم میخوره ؟
مثلا من که بازی بلاد بورنم ریجن مالزی هست دی ال سی رو
میتونم با اکانت امارات بخرم؟

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام به دوستان عزیز.من یه مدتی هست میخوام ps4 بگیرم ولی سر بازیهاش هی منصرفم میکنه.یه بازی بگیری
مثلا 200 تومن.یه بار تا آخرش بری(به شخصه بازی رو یبار میرم) میوفته گوشه خونه خدایی نمی ارزه.دوستانی که تجربه
دارن مارو هم روشن کنن.میتونن راحت بازی با کسی مبادله کنن؟تو همین انجمن دوستان از این کارا انجام میدین
یا دردسر داره؟درباره بازی کارکرده یا جایی خوندم نوشته بود بازیم ماله اکانته(مثل اینکه ارزونتر هم هست)بازی
دیجیتالی کلا یه اطلاعاتی بدید یکم روشن بشیم.ممنون.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام به دوستان عزیز.من یه مدتی هست میخوام ps4 بگیرم ولی سر بازیهاش هی منصرفم میکنه.یه بازی بگیری
مثلا 200 تومن.یه بار تا آخرش بری(به شخصه بازی رو یبار میرم) میوفته گوشه خونه خدایی نمی ارزه.دوستانی که تجربه
دارن مارو هم روشن کنن.میتونن راحت بازی با کسی مبادله کنن؟تو همین انجمن دوستان از این کارا انجام میدین
یا دردسر داره؟درباره بازی کارکرده یا جایی خوندم نوشته بود بازیم ماله اکانته(مثل اینکه ارزونتر هم هست)بازی
دیجیتالی کلا یه اطلاعاتی بدید یکم روشن بشیم.ممنون.
شما بازی sharing بخر حداقل نصف قیمت در میاد الان هم که تو بلک فرایدی بازی حتی تا 50 درصد ( روو استور مایکرو البته سونی رو خبر ندارم ) در میادش بعد بازی ها هم راحت قابلیت تعویض داره به نظر من اگه مولتی پلیر باز هستی یه بازی خوب بخر و تا یه مدت زیادی استفاده کن ازش تا سال بعد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام
میخواستم بدونم در سال چند تا flash sale هست مثل black friday و چه زمانی هستند؟
اگر اپدیت destiny taken king رو با کامپیوتر بگیرم و قبل از اینکه بریزمش اپدیت جدید بیاد یعنی همه ی اون 17 گیگ که دانلود کردم رو باید دوباره دانلود کنم

سلام
هميشگي نيست و اين جمعه سياه هم هر ال قبل از عيد شكرگذاري توي اواخر نوامبر !
مثلاً براي كريسمس يا توي تابستون يهو يه سري بازي ها تخفيف مي خورن ! حالا كدوم نميدونيم ! ولي تخفيف هاي بعدي كريسمس مياد

دوستان خواهشا جواب بدید کسایی که تو کار بازی های دیجیتالی هستید
همه ی ریجن سه ها به هم میخوره ؟
مثلا من که بازی بلاد بورنم ریجن مالزی هست دی ال سی رو
میتونم با اکانت امارات بخرم؟

ريجن 3 ها بهم مي خوره ولي با اكانت امارات نمي توني ريجن 3 بخري !
بعد ريجن مالزي نداريم ؟! ببين روي بازي بغل عكس كره ( دنيا ) چه عددي گذاشته

----------------------------------------------
دوستان به جز OUTAGE خود سوني و تعميرات !
كسي در ساعت مختلف ديگه تونسته از PSN چيزي دانلود كنه ؟ من فكر كنم اون مشكل كذايي قبل كه نميذاشت از PS STORE دانلود كنيم برگشته

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام
هميشگي نيست و اين جمعه سياه هم هر ال قبل از عيد شكرگذاري توي اواخر نوامبر !
مثلاً براي كريسمس يا توي تابستون يهو يه سري بازي ها تخفيف مي خورن ! حالا كدوم نميدونيم ! ولي تخفيف هاي بعدي كريسمس مياد

ريجن 3 ها بهم مي خوره ولي با اكانت امارات نمي توني ريجن 3 بخري !
بعد ريجن مالزي نداريم ؟! ببين روي بازي بغل عكس كره ( دنيا ) چه عددي گذاشته

----------------------------------------------
دوستان به جز OUTAGE خود سوني و تعميرات !
كسي در ساعت مختلف ديگه تونسته از PSN چيزي دانلود كنه ؟ من فكر كنم اون مشكل كذايي قبل كه نميذاشت از PS STORE دانلود كنيم برگشته

ممنون
رو قاب نوشته ریجن آل
ولی فکر می کنم دیسک رو عوض کردن
چون 1: با اکانت امریکا دی ال سی رو خریدم کار نکرد
2:لینک اپدیت بلاد بورن که برا من این باشه CUSA01363 نوشته مالزی(STORE)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر