هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
الان 2 روز هست ک هر چی تروفی میگیرم ب قسمت لول تروفی هام اضاف نمیشه.ب تروفی خود بازی اضاف میشه ولی ب اون قسمتی ک لول رو با عدد نشون میده اضاف نمیشه الان 2 روز هست ک روی 12 مونده.تا حالا 20بار هم سینک زدم ولی تاثیری نداشته.
کسی میدونه مشکل چیه؟باگ هست؟

moh.moh

کاربر سایت
May 2, 2012
21
جفتشون خوبن برا انلاین xbox ولی از لحاظ قیمت بازی و انحصاری و اینا ps4 بازی ps4 دست 2 هم میشه ولی xbox دنگ و فنگ داره
ممنون عزیز / فقط بخاطر بازی forza 6 الان وسوسه ایکس باکس وان شدم /بنظرتون ارزش داره این کاروکنم ؟ میدونم می ترسم بعد یک هفته نه دو هفته بازی فورزا خسته ام میکنه میرم سراغ ژانرهای دیگر ان موقع می ترسم بگم چرا ایکس باکس خریدم...

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
ممنون عزیز / فقط بخاطر بازی forza 6 الان وسوسه ایکس باکس وان شدم /بنظرتون ارزش داره این کاروکنم ؟ میدونم می ترسم بعد یک هفته نه دو هفته بازی فورزا خسته ام میکنه میرم سراغ ژانرهای دیگر ان موقع می ترسم بگم چرا ایکس باکس خریدم...
یه بازی سونی داره به اسم Drive club اونم خوبه ولی به نظر من پلی 4 بگیر من خودم هم مثل تو بودم ولی وقتی Tlou رو گرفتم 8 بار تمومش کردم و معتادش شدم الان هم انلاین میزنم در کل پلی4 بهتره
ادیت:بیشتر بازیها رو پلی 4 فریم و رزولوشنشون بالاتره

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
ببخشید 2 تا سوال داشتم

اول اینکه مثلا فردی 10 تا بازی ps4 داره و همش هم نصبه رو هارد کنسول ( مثلا ) اما از اون 10 تا فقط یکیش رو پلات کرده و بقیه رو نصفه کاره گذاشته
وقتی این آدم میره برای دریافت کارت تروفی از پی اس ان بهش یه تصویری میده که نوشته تو جمعا 10 تا بازی داری و فقط یکیش رو پلات کردی
راهی هست طرف کاری کنه اون 9 تا بازی که ولشون کرده از اون کارت تروفی حذف بشه ؟! مثلا بنویسه کاربری با این آیدی فقط یه بازی نصب کرده و اونم پلات کرده

2) دوستانی که تو کار خرید بازی ظرفیتی هستن سایت گ.ش رو قبول دارن ؟ میشه بهش اعتماد کرد ؟!

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
ببخشید 2 تا سوال داشتم

اول اینکه مثلا فردی 10 تا بازی ps4 داره و همش هم نصبه رو هارد کنسول ( مثلا ) اما از اون 10 تا فقط یکیش رو پلات کرده و بقیه رو نصفه کاره گذاشته
وقتی این آدم میره برای دریافت کارت تروفی از پی اس ان بهش یه تصویری میده که نوشته تو جمعا 10 تا بازی داری و فقط یکیش رو پلات کردی
راهی هست طرف کاری کنه اون 9 تا بازی که ولشون کرده از اون کارت تروفی حذف بشه ؟! مثلا بنویسه کاربری با این آیدی فقط یه بازی نصب کرده و اونم پلات کرده

2) دوستانی که تو کار خرید بازی ظرفیتی هستن سایت گ.ش رو قبول دارن ؟ میشه بهش اعتماد کرد ؟!
اگه منظورت خود سایت سونی و psn هست خیر نمیشه حتی اگر بازی نصب کنی فقط ی بار بری توش ایکونش توی قسمت تروفی هست میاد
اون سایت هم اره منم کخ راضی بودم

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
پاکش کن جدا بفروشش اگر توش بازی خریدی.یا به خودش کنسول رو گرونتر بفروش بگو توش اینقدر بازی هست.
اگر ایمیلت رو داشته باشه میتونه با فورگات پسورد برش گردونه اگر نه با موبایل میشه اگر نه که نمیتونه دیگه (حداقل ایمیل یا شماره تلفن نیازه).

مدل 11 در واقع بهش میگن سری 1100 که این سری و سری 1000 ، اینها دکمه هاش تقریبن لمسی هستن و یک ذررره مصرف برقشون بیشتره.دکمه های تقریبن لمسی ممکنه به مرور تبدیل به مشکل آتو اجکت و آتو رست مُد بشه!

مدل 1200 سری جدید هستند و دکمه هاش دیگه لمسی نیستند واسه همین مشکل آتو اجکت و آتو رست مُد نداره، پورت های پشتش کمی جا به جا شدن ولی هیچ فرقی ندارن،کمی مصرف برقش کمتره،کل پلی4 مات هست و قسمت براق نداره.
سعی کن ترجیحن سری 1200 خریداری کن.(یا همون CUH-12xx)
دقت کن 1216A اون a یعنی مدل 500 گیگابایت. 1216b اون حرف b یعنی 1ترابایتی!!

موفق باشی :)

ممنون , یه سرچی زدم چند تا تغییر رو نوشته بود , یکی مصرف برق بود که سری 11 280W بود و سری 12 250W هست

یکی دیگه وزن بود که از 2.8 کیلو به 2.5 کیلو تغییر داده شده و تغییر سوم در مورد رم بود که ظاهرا در سری 11 تعداد رمها 16 عدد رم 512 بوده

که در سری 12 این تعداد به 8 رم 1 گیگ تغییر داده شده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
این تخفیف 10 دردصدی که جدیدا کنسول به همه کاربران داده رو از کجا میشه بدست اورد؟
ظاهرا یه تخفیف 10 دردصدی فقط توی یه بازی هست
من امروز خواستم یه بازی بخرم ولی تخفیفی توی استور برای خودم ندیدم

در ضمن بازی Order شده 10 دلار
به نظرتون ارزش خرید داره با این قیمت؟

با تشکر

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دوستان من تازه کنسول رو خریدم
میشه یه توضیح مختصر بدین که اکانت آنلاین رو واسه چه کشوری بسازم و چرا ؟
و سوال دیگه اینکه من FALLOUT 4 رو گرفتم میگن فعلا آنلاین نشو تا 11 آذر که بازی ریلیز جهانی بششه وگرنه بن میشی. درسته ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
و سوال دیگه اینکه من FALLOUT 4 رو گرفتم میگن فعلا آنلاین نشو تا 11 آذر که بازی ریلیز جهانی بششه وگرنه بن میشی. درسته ؟
اکانت اصلیت رو آمریکا بزار چون PSN CARD ارزون تری داره،
این مورد آخر مال زمان کپی بازیه X360 بود، شما الان داری اورجینال بازی میکنی و هر وقت بازی دستت رسید بزن حلشو ببر، بن هم تو کار نیست

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
فال اوت عرضه جهانی نشده؟؟؟؟ پس منی که دیجیتالی خریدم الان چطوری دارم بازی میکنم؟؟؟؟
دوست عزیز فال اوت 17 روز پیش اومده بیرون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با سلام به دوستان
این تخفیف 10 دردصدی که جدیدا کنسول به همه کاربران داده رو از کجا میشه بدست اورد؟
ظاهرا یه تخفیف 10 دردصدی فقط توی یه بازی هست
من امروز خواستم یه بازی بخرم ولی تخفیفی توی استور برای خودم ندیدم

در ضمن بازی Order شده 10 دلار
به نظرتون ارزش خرید داره با این قیمت؟

با تشکر

اون کد رو بروی توی PSN از داخل فروشگاه توی قسمتهای مختلف تبلیغش هست که به صورت یک کده، باید واردش کنی برای هر بازی که میخای بخری

قیمتش که خیلی مفته ولی خب دیسکشو بخری یا کرایه کنی هم کفایت میکنه :)

hamedkh66

کاربر سایت
Nov 28, 2015
1
سلام دوستان و اساتید. من امشب به جمع کنسول دار ها پیوستم.اولین باره کنسول دارم. قبلا همیشه با پی سی بازی می کردم. امشب یه ps4 دست دوم خریدم. چنتا سوال دارم: اول اینکه روی این کنسول یه اکانته مربوط به صاحب قبلی که 2 تا یازی هم روش هست. gta و pes. به گفته یارو اینا اورجینال هستن. جالا من اولا چجوری می تونم تشخیص بدم که این بازی های دیجیتال ظرفیت چند هستن و آیا قانونی ان یا خیر. دوم اینکه من میخام روی کنسول اکانت چدید بسازم کلا با نام و ایمیل خودم. چجوری این کارو کنم و آیا اگه اکانت جدید بسازم این بازی های دیجیتال رو از دست می دم؟ فرق پروفایل و اکانت عادی و پریمیوم و psn چیست؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.چون با ps4 آشنایی ندارم اصلا

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان لطفا کمک کنید ی بازی دارم ریجن مالزی
بخوام براش دی ال سی بخرم چجوریه؟
حتما باید اکانت مالزی باشه یا هر اکانت ریجن 3 میشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر