هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
سلام به دوستان

اقايون ما تو بازار دسته رو قيمت کرديم چند مدل وجود داره که گرونترين به نام اصلي فروخته ميشه!

ايا اصلا دسته فيک داريم؟ مگه کيفيت داره دسته ها؟

اگه جواب بله هست، از کجا بفهمم دسته دستگاه، اورجينال هست؟

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان اونحوری که من تو نظرات خوندم بازی و اینارو باید اپدیت های خیلی سنگین کنی!در صورتی که نت سرعتش پایینه,میشه ی توضیحی در مورد این اپدیتا بدید؟اگه اینحوری باشه باید واسه ی ps4 کلی هزینه کنم!!!!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام من میخوام ps4 رو بفروشم بنظرتون یوزرم رو پاک کنم یا بزارم بمون توش چند تا بازیه اخه می ترسم یارو بگیره بعد بازی بره یوزر نیم و پسورد فورقت رو بزنه همون فراموش کردن؟؟؟؟؟

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام

یکی از دوستان میشه بگه فرق سری CUH-11xx با CUH-12xx در چیه ؟

تفاوتشون فقط در تاریخ تولید هست یا تفاوت دیگه ای هم دارن ؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام من میخوام ps4 رو بفروشم بنظرتون یوزرم رو پاک کنم یا بزارم بمون توش چند تا بازیه اخه می ترسم یارو بگیره بعد بازی بره یوزر نیم و پسورد فورقت رو بزنه همون فراموش کردن؟؟؟؟؟
پاکش کن جدا بفروشش اگر توش بازی خریدی.یا به خودش کنسول رو گرونتر بفروش بگو توش اینقدر بازی هست.
اگر ایمیلت رو داشته باشه میتونه با فورگات پسورد برش گردونه اگر نه با موبایل میشه اگر نه که نمیتونه دیگه (حداقل ایمیل یا شماره تلفن نیازه).

سلام
یکی از دوستان میشه بگه فرق سری CUH-11xx با CUH-12xx در چیه ؟
تفاوتشون فقط در تاریخ تولید هست یا تفاوت دیگه ای هم دارن ؟
مدل 11 در واقع بهش میگن سری 1100 که این سری و سری 1000 ، اینها دکمه هاش تقریبن لمسی هستن و یک ذررره مصرف برقشون بیشتره.دکمه های تقریبن لمسی ممکنه به مرور تبدیل به مشکل آتو اجکت و آتو رست مُد بشه!

مدل 1200 سری جدید هستند و دکمه هاش دیگه لمسی نیستند واسه همین مشکل آتو اجکت و آتو رست مُد نداره، پورت های پشتش کمی جا به جا شدن ولی هیچ فرقی ندارن،کمی مصرف برقش کمتره،کل پلی4 مات هست و قسمت براق نداره.
سعی کن ترجیحن سری 1200 خریداری کن.(یا همون CUH-12xx)
دقت کن 1216A اون a یعنی مدل 500 گیگابایت. 1216b اون حرف b یعنی 1ترابایتی!!

موفق باشی :)

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
دوستان ی سوال فنی,مثلا تو بازی pes یا gta برای پی سی بعضی وقتا ی سری پچ میاد که بازی بهتر میشه,برای ps4 هم همینطوره؟مثلا ی پچ اومده تو gta v میتونی تبدیل به سگ و عقاب اینا باشی که دانلود میکنی میریزی تو ps4 همچین کارایی میشه انجام داد؟
بعد من میخوندم نظراتو یکی گفته بود ویچر گذاشته بازی کنه 17 گیگ دانلود میخاسته,من بخام 17 گیگ دانلود کنم 1 هفته طول میکشه,میشه یکم راهنمایی کنید!اگه اینحوریه انقدر دردسر داره قید خرید ps4 بزنم

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان ی سوال فنی,مثلا تو بازی pes یا gta برای پی سی بعضی وقتا ی سری پچ میاد که بازی بهتر میشه,برای ps4 هم همینطوره؟مثلا ی پچ اومده تو gta v میتونی تبدیل به سگ و عقاب اینا باشی که دانلود میکنی میریزی تو ps4 همچین کارایی میشه انجام داد؟
بعد من میخوندم نظراتو یکی گفته بود ویچر گذاشته بازی کنه 17 گیگ دانلود میخاسته,من بخام 17 گیگ دانلود کنم 1 هفته طول میکشه,میشه یکم راهنمایی کنید!اگه اینحوریه انقدر دردسر داره قید خرید ps4 بزنم
اونی که توی جی تی ای هست اسمش ماد هست و کاربران میسازن برای pc هست
ولی اینی که بازی بهتره بشه اسمش اپیدت هست که توی ps4 واسه بازی ها میاد حجمشون هم از ۱۰ مگ تا ۲۸ گیگ هم هست
واسه دانلود نیازی نیست با کنسول بگیری با psx میشه از طریق کامپویتر با idm دانلود کنی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
آره بابا دنگ و فنگش زیاده و بازیاش گرون قیدشو بزن

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
تخفیفهای جمعه سیاه برای برخی موارد بد نیست
فقط یه سوال
بازی Trial Fusion تخفیف خوبی خورده و شده 16 دلار
البته شامل 6 DLC هم هست که کلی مرحله به بازی اضافه میشه
بازی در حالت عادی 39 دلار هست به همراه دی ال سی هاش که با تخفیف شده 16 دلار
البته من بازی Rayman Legend رو هم از همین تخفیفها خریدم و اونم 39 دلار بود که شده بود 16 دلار

فقط سوالم اینه که مطمئن بشم این بازی شامل کل 6 دل ال سی هست یا خیر؟
امکانش هست یکی از دوستان این مورد رو چک کنه و خبرش رو بده
با تشکر

moh.moh

کاربر سایت
May 2, 2012
21
سلام علیکم خوبین دوستان ؟ میگم ببخشید که جواب این سوال رو هنوز پیدا نکردم ! کنسول ps4 بهتره برای من یا xbox one ؟ لطفا راهنمایی کنید بدطوری گیر کردم وسط

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام علیکم خوبین دوستان ؟ میگم ببخشید که جواب این سوال رو هنوز پیدا نکردم ! کنسول ps4 بهتره برای من یا xbox one ؟ لطفا راهنمایی کنید بدطوری گیر کردم وسط
جفتشون خوبن برا انلاین xbox ولی از لحاظ قیمت بازی و انحصاری و اینا ps4 بازی ps4 دست 2 هم میشه ولی xbox دنگ و فنگ داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر