هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
با سلام
من gta v رو اپدیت کرده بودم و حالا دو گیگ اپدیت داده و پارت اخری رو دانلود کردم با psx و حالا برای انتقال فقط پارت اول میاد تو psx و پارت بعدی نمیاد؟!!
دوستان قبلا گفتن و خودمم هم با این روش انجام دادم که یه ذره باید بزاری دانلود کنه و بعدش لینک بعدی میاد و الان مثل اینکه دیگه اینطور نیست.یعنی دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد؟
با تشکر

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان من یه اکانت psn دارم توش 20 بازی ps4 یه 40 تا بازی ps3 یا 20 هم ویتا دارم تازه چند تا هم خریدم یعنی اکانت رو بفروشم راحت 8 ملیون به بالا پولشه حالا من میخوام امن باشه هک نشه یعنی هک بشه باید برم ابغوره بخورم لطفا روش هایی هست برای امن نگه داشتنش ؟؟؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سلام دوستان .

من خط تلفن در خونمون رو دزدیدن و الان نه تلفن دارم نه نت ...

میخوام نت گوشیم رو به PS4 وصل کنم چکار کنم ؟؟؟ گوشیم XPeria SP هست و سیم کارتمم ایرانسل ..

گوشیم رو Hot Spot میکنم پیدا نمیکنه PS4 گوشیمو ... لطفا کمک کنید .. .ضروریه :D

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان .

من خط تلفن در خونمون رو دزدیدن و الان نه تلفن دارم نه نت ...

میخوام نت گوشیم رو به PS4 وصل کنم چکار کنم ؟؟؟ گوشیم XPeria SP هست و سیم کارتمم ایرانسل ..

گوشیم رو Hot Spot میکنم پیدا نمیکنه PS4 گوشیمو ... لطفا کمک کنید .. .ضروریه :D
بقیه دستگاه های خونه وایفای هات اسپایت شده گوشیت رو پیدا میکنن؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اخرین جمعه سال میلادی هست (اگر اشتباه نکنم )
الان هم میتونید توی استور تخفیف های که قسمت coop خورده ببنید تخفیف های بسیار خوبی داره
بله مرسی
چهارمین پنجشنبه نوامبر میشه جمعه سیاه
ظاهرا همین امشب بوده که یه روز شکرگذاری هم هست

به هر حال تخفیفهای دیده میشه ولی خداوکیلی یکیش هم بدرد بخور نیست
زده 90 درصد تخفیف ولی انصافا در حد ده درصد هم ارزش نداره این بازیهاش

ای کاش حداقل بازیهایی مثل کیلزون تخفیف میخورد نه این بازیهای درجه سه

فقط یه سوال

ظاهرا مدیا پلیر کنسول هم اپدیت جدیدش اومده
میشه بگید چه تغییراتی توش انجام شده؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اولین تخفیف سونی جمعه سیاه :|
k2h_2.jpg

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
دوستان سلام
بین وان و پلی 4 کدوم بیشترین پلیر آنلاین رو داره تو بازیهای فیفا و کال آف و بازیهای روز ، خودم نظرم روی پلی 4 بود تا اینکه بعضی از دوستان گفتن وان پلیر ایرانی بیشتری داره
نسل قبل قابل مقایسه نبود 360 وحشتناک پلیر داشت ، برای این نسل یه راهنمایی میخواستم
خیلی ممنون

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
دوستان سلام
بین وان و پلی 4 کدوم بیشترین پلیر آنلاین رو داره تو بازیهای فیفا و کال آف و بازیهای روز ، خودم نظرم روی پلی 4 بود تا اینکه بعضی از دوستان گفتن وان پلیر ایرانی بیشتری داره
نسل قبل قابل مقایسه نبود 360 وحشتناک پلیر داشت ، برای این نسل یه راهنمایی میخواستم
خیلی ممنون
بدون شک PS4 این سایت آماره BF4 رو زده واسه نمونه .
Battlefield 4 Stats

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
سلام
دوستان Battlefield 4 premium با Battlfield 4 معمولی فرقش چیه؟ چون تخفیف خورده شده 24$ میخواستم ببنیم فرقش چیه؟ جفتش رو تو استور زده 33 گیگ در صورتی که من هر جا میرم که ببینم چند گیگه دیتای پریمیوم رو زده 56 گیگ :| وضعیت چطوریه؟ و اینکه تخفیف تا کی میمونه؟

آخرین ویرایش:

hamid_king79id

کاربر سایت
Nov 27, 2015
1
ps4

سلام من میخواستم هارد 500 gb پلی4رم رو به 1tb ارتقا بدم چه مدل هاردی باید بخرم که سرعت پردازشش خیلی خوب باشه چون این 500 gb زیاد هنگ می کنه چون پره ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام
دوستان Battlefield 4 premium با Battlfield 4 معمولی فرقش چیه؟ چون تخفیف خورده شده 24$ میخواستم ببنیم فرقش چیه؟ جفتش رو تو استور زده 33 گیگ در صورتی که من هر جا میرم که ببینم چند گیگه دیتای پریمیوم رو زده 56 گیگ :| وضعیت چطوریه؟ و اینکه تخفیف تا کی میمونه؟

پریمیوم تمام DLC ها رو داره
با DLC ها حجمش 56 گیگ میشه

- - -ویرایش - - -

؟؟؟!!

خب پارت ها اسمشون رو تغییر بدین به اپدیت جدید بعد لینک ها رو وارد PSX کنید تا پارت اخر رو نشون

- - -ویرایش - - -

سلام من میخواستم هارد 500 gb پلی4رم رو به 1tb ارتقا بدم چه مدل هاردی باید بخرم که سرعت پردازشش خیلی خوب باشه چون این 500 gb زیاد هنگ می کنه چون پره ممنون

باید هارد لپتابی بگیر که همشون 5400 دور هست ولی باز بهتر از هارد خوده کنسول هستن
الان 1 ترا 170 تومن هست

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان یه سوال
من بازی بلاد بورن رو سه ماهه بازی میکنم
روش نوشته ریجن آل و از رو لینک اپدیتش فهمیدم مال مالزی هست
من با اکانت خودم که us هست dlc اولد هانترز رو گرفتم 74/2=37 هزار تومن هم پول دادم پاش (اکانتم رو با دوستم شیر کردم)
ولی اجرا نمیشه برام
حالا اگه بخوام دوباره بگیرم باید یک اکانت مالزی بسازم و با اون دی ال سی رو بخرم.
حالا نکته اینجاست که گیفت کارت مالزی از کجا کنم؟

پس نتیجه میگیریم ریجن آل همون ریجن 1 نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر