هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
مگه خبری هم شده ؟

من یه سری پیوند هایی با سونی دارم ، بهم وحی میشه :d

والا جدی می گم، روند کاری سری پلی استیشن از 1 همین بوده.سال 2016 شما مدل اسلیم رو میبینی.اگر هم ندیدی بدون مشکل از سونی ـه نه من :d

کاملا تایید شده توسط کمپانی که دستگاه به قدر کافی فیت هست و تا مدت ها خبری از مدل اسلیم نخواهد بود.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
نفر اول تروفی و پلات کردن تو ps در دنیا کیه ؟!
اگه لینکی از بازی هایی که کرده و پلاتهاش رو بدید ممنون میشم!:d
خدا حفظش کنه
فکر کنم 24 ساعته مشغول بازی هست
میانگین روزی 16 تا تروفی گرفته
تقریبا باور کردنش خیلی سخته ولی باید باور کرد

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
منظور شما اون موس و كيبرد مخصوصه؟! يا هر موسي و كيبورد رو. ميشه وصل كرد؟! نگفتن كي عملي ميشه؟!ى

اره موس و کیبورد هایی که بشه استفاده کرد باید رسمی و از طرف خود شرکت سونی باشه نمیدونم بشه از بقیه موس وکیبورد ها که تو pc هم ازشون استفاده میشه بشه استفاده کرد اما باید وایرلس باشه دیگه مثل دسته دوال شوک وصل بشه به کنسول

سلام دوستان میشه یکی اطلاعات دقیقی درمورد سالم نگه داشتن کنسول ها و شیوه استفاده صحیح برای استفاده طولانی مدت از جمله psvita،ps3و ps4 بده مثلا کسی بعد بازی با کنسول روش رو میپوشونه ؟؟؟؟یا اینکه تو حالت استن بای ریست مود میزاره؟؟؟؟یا در روز چند ساعت باهاش بازی می کنه لطفا کمکم کنید واطلاعات دقیقی بدید پدرم در اومده از بس کنسول خراب کردم میخوام یه ps3 .ps4 .و یه ps vita جدید بخرم تا طولانی مدت هم ازش استفاده کنم خراب هم دیگه نشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
بچه ها به هیچ عنوان از این سایت بازی نخرید!!!! ( فروشگاه گیم شیرینگ )
طرف به طرزه وحشتناکی کلاهبرداره!!!!
اکانت رو به شما تحویل میده فرداش رمزه اکانت و عوض میکنه!!! و خدافظ !

من خودم تا حالا چند تا اکانت ازش خریدم ( بخش حراجی چون تو قسمت اصلی گرون میده ) که هیچ مشکل نداشته و کارش درست بوده .
شما بهت ظرفیت دو داده یا سه ؟ اگر بهت ظرفیت دو داده که شما پریماری میکنی و دیگه میری رو اکانت خودت بازی میکنی اونم رمز رو عوض کنه کاری به شما نداره ولی اگر ظرفیت سه باشه باید حتما رمز رو داشته باشی .
تا الان خیلی ها ازش چه اوایل که تو پی تی میفروخت چه بعدش اکانت خریدن مورد نداشتن بعیده حالا که مشخصا معروفترین سایت فروش شیرینگه بیاد کلاه بردلری کنه و کاسبیشو تخته کنه !!

boss 1988

کاربر سایت
Jun 26, 2015
62
سلام
دوستان من یه سوال داشتم خیلی گیرشم چند روزه ممنون میشم ج بدین من تمام dlc های بازی متال گیر رو دانلود کردم اما تو بازی اصلا هیچ نشونی ازش نمیاد ! اکانت من واس کاناداست و بازی هم ریجن آل

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
بچه ها به هیچ عنوان از این سایت بازی نخرید!!!! ( فروشگاه گیم شیرینگ )
طرف به طرزه وحشتناکی کلاهبرداره!!!!
اکانت رو به شما تحویل میده فرداش رمزه اکانت و عوض میکنه!!! و خدافظ !
همچین چیزی نیست داداش.ظرفیت 2 رو باید پرایمری کنی و اونم برا ظرفیت 3 پسورد رو عوض میکنه.فروشگاه معتبریه.هرکی خریده شاکی نبوده.درسته قیمتاش خیلی گرونه ولی معتبره
ولی پشتیبانش بشدت بداخلاقه.چه تو تلگرام چه خود سایت

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
بررسی تخصصی مدل جدید کنسول پلی‌استیشن 4 با نام CUH-1200 | زومجی
بچها این مقاله رو بخونید راجع به کنسولهای جدید سری cuh1200هستش ی جاش گفته :
کاهش سرعت خنک‌کننده‌ی مدل جدید در نهایت منجر به تأثیر منفی روی دمای داخلی کنسول شده است. طراحی بدنه و ساختار گردش هوا در کنسول جدید درست مانند قبل است و با میزان گرمایی که همان پردازشگر ۲۸ نانومتری تولید می‌کند، نمی‌توان انتظار دیگری جز داغ‌تر شدن دستگاه داشت. با تصویربرداری از کنسول به وسیله‌ی دوربین حرارتی، مشخص شد که بازی Rocket League دمای مدل جدید پلی‌استیشن 4 را در نقطه‌ی مرکزی آن، تا ۴۵.۵ درجه‌ی سانتیگراد بالا می‌برد.
این داستانش چیه ؟؟خیلی تعجب کردم
یه توضیحی بدین ببینیم الان دو دل شدم ضمن اینکه تو ایران داره این مدل رو گرونتر میفروشن

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
سلام دوستان ریجن اکانتم برای آمریکا هستش ولی یک بازی هست که ریجنش 2 هست ، من الان با این اکانتم بخوام این ریجن 2 رو بازی کنم چه چیزهایی رو از دست میدم ؟ آپدیتها ؟ dlc ها ؟ کدی که داخل قاب بازی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر