هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
سلام من ١ مشكلي دارم نميدونم از tv است يا كنسول. اينه كه تو محيط تاريك يا مناطق گياهي تو بازي حركت ميكنم يك سري راه راه هاي كمرنگي رو صفحه ظاهر ميشه. الان مشكل از كنسوله يا tv?

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه ویدیو ریکورد بگیر برو رو تلویزون دیگه نگاه کن اگه مشکل داشت از کنسوله اگه نه از tv ـه حتی میتونه مربوط به کابل HDMI هم باشه

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام ببخشید من اپدیت جی تی ای وی رو که حدود 7/8 گیگ بود دانلود کردم بعد طبق اموزش پی اس ایکس که توی اغلب سایتها هم هست اومدم بریزم ولی اصلا یا تکون نمیخوره حالت دالود یا کن نات دانلود میده :| هم با لن امتحان کردم هم وای فای
اخه اپدیتهای بازیهارو هم که نمیشه خودت بریزی خیلی زیاده و حتما باید از پی اس ایکس استفاده کنی لطفا ار کسی چیزی بلد ه برام توضیح بده

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام ببخشید من اپدیت جی تی ای وی رو که حدود 7/8 گیگ بود دانلود کردم بعد طبق اموزش پی اس ایکس که توی اغلب سایتها هم هست اومدم بریزم ولی اصلا یا تکون نمیخوره حالت دالود یا کن نات دانلود میده :| هم با لن امتحان کردم هم وای فای
اخه اپدیتهای بازیهارو هم که نمیشه خودت بریزی خیلی زیاده و حتما باید از پی اس ایکس استفاده کنی لطفا ار کسی چیزی بلد ه برام توضیح بده

شما وقتی psx رو فعال میکنی و p r o x y رو وارد میکنی یه تست کانکشن بزن اگه همه چی اوکی بود شاید اشتباهی آپدیت با ریجن بازیت نمیخوره.
اگه ریجن درسته لینکی که برنامه بهت میده رو ببین ورژنش با چیزی که دانلود کردی یکیه یا نه...اگه آره از لینکی که برنامه بهت داده استفاده کن و دوباره آپدیت رو دانلود کن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
سلام به همه ی PS4 دارایه عزیز! آقا من تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم ولی ظاهرا بدجا پست دادم، جواب ندادند دوستان! اینجا بپرسم ببینم فرجی میشه یا نه!:D
این مدل از PS4 ایراد به خصوصی نداره که؟ مثله اون Auto Eject و این بحثایی که اوایل بود؟
CUH1116A
برا 2015 هست. مدل 1 ترابایتی ریجن 2
یه سوال دیگه: آخرین مدل PS4 که تو بازار هست چیه؟ این کدش منظورم هست! برا 3ماهه ی چندم 2016 هست؟ قیمت هم اگر دارید لطف کنید بگید! تشکر! آخر هفته میخوام بگیرم اینه که یه جوابی بدین، من کباب نشم وقته خریدن و بدونم چی به چیه! تشکر دوباره!

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
ممنون دوست عزیز ، بازی نگاه کردم نه لک داشت و نه کثیف بود! پس شما هم همین مشکل داشتی؟! خیالم راحت باشه که مشکل از خود ps4 نیست ؟! مثلأ بلوری پلیرش مشکل داشته باشه ؟!
البته میگم بعضی وقتا وسط بازی میاد بیرون و همیشگی نیست!

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ممنون دوست عزیز ، بازی نگاه کردم نه لک داشت و نه کثیف بود! پس شما هم همین مشکل داشتی؟! خیالم راحت باشه که مشکل از خود ps4 نیست ؟! مثلأ بلوری پلیرش مشکل داشته باشه ؟!
البته میگم بعضی وقتا وسط بازی میاد بیرون و همیشگی نیست!
ببین 99.99% مشکل سخت افزاری و بلو-ری پلیر نیست چون بلو ری پلیر پلی استیشن 3 من بعد از 8سال مثل ساعت کار میکنه از طرفی کلن دیسک توی پلی4 و نسل 8 اصلا خونده نمیشه فقط یه لود کوچیک اول بازی برای اینکه چک کنه ببینه بازی اصله یا نه.همین.دیگه نمیخونتش!
واسه همین ربطی به بلو-ری پلیر نداره اگر داشت کلا همون اول که دکمه استارت بازی میزدی باید ارور میداد نه وسطاش چون کلا بازی های نسل 8 از روی هارد خونده میشن.مثل کامپیوتر نصب میشن روی هارد.
شاید 1درصد هاردت مشکل داشته باشه.یا بازی خودش مشکل داشته باشه با بازی های دیگه تست کن.هارد هم که راحت میتونی عوض کنی اونم بزاری اکسترنال.

راستی حتما از اروری که بهت میده یک عکسی چیزی بگیر اینجا بگو که سرچ کنیم بگردیم ببینیم مال چیه دقیقن.

سلام به همه ی PS4 دارایه عزیز! آقا من تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم ولی ظاهرا بدجا پست دادم، جواب ندادند دوستان! اینجا بپرسم ببینم فرجی میشه یا نه!:D
این مدل از PS4 ایراد به خصوصی نداره که؟ مثله اون Auto Eject و این بحثایی که اوایل بود؟
CUH1116A
برا 2015 هست. مدل 1 ترابایتی ریجن 2
یه سوال دیگه: آخرین مدل PS4 که تو بازار هست چیه؟ این کدش منظورم هست! برا 3ماهه ی چندم 2016 هست؟ قیمت هم اگر دارید لطف کنید بگید! تشکر! آخر هفته میخوام بگیرم اینه که یه جوابی بدین، من کباب نشم وقته خریدن و بدونم چی به چیه! تشکر دوباره!
دقیقا پست قبلیم همین صفحه کامل توضیح دادم.
خیر، مدل 1116 مدل لمسی ـه و میتونه شاید مشکل Auto eject بوجود بیاره.باید مدل 1216 بخری که سری ساخت اواسط 2015 هستش.
آخرین مدل همین 1216 هست.فکر کنم سال بعد یعنی 2016 سری های اسلیم بیاد که کوچیکترن و شماره سری ساختشون 2000 هست.
قیمت فکر کنم 1300 خوبه واسه سری 1216 پانصد گیگ هارد ، یک ترا هم 1350 تومن خوبه.

دوستان میشه راجع به این بازی های شیرینگ توضیح بدید که چی هست و چجوریه.. ایا به صرفه تره و محدودیت خاصی داره؟
بازی شیرینگ یعنی این »
روی پلی 4 میشه بازی اصل بصورت کد دیجیتالی خرید.یعنی میری تو صفحه پلی استیشن استور و 60دلار پول میدی و بازی رو میخری بدون اینکه بهت دیسک بده فقط بهت اجازه میده بازی رو بصورت اصل دانلود کنی.
بازی رو دانلود می کنی نصب میکنی و بازیش میکنه.حتی 1ساعت بعد از عرضه ی بازی بصورت جهانی میشه اینکارو کرد.

ولی یه نکته ای داره میشه اکانتی که بازی رو باهاش خریداری کردی بصورت غیر قانونی روی 2-3تا کنسول دیگه هم بزاری و اونها هم اجازه ی نصب بازی های خریداری شده رو بدن ولی نیاز هست تدابیر امنیتی رو رعایت کنی که اکانت بن نشه و بازی ها بپرن!!
یه نکته دیگه هم هست شما میتونی بازی ها رو با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper از طریق کامپیوتر دانلود کنی و با سرعت بالا به کنسول انتقال بدی و اگر روی اکانتت خریده باشیش میتونی بازیش کنی.
این مغازه دارها میان اکانت میسازن، بازی میخرن، محتویات بازی رو هم دانلود میکنن بعد روی 3-4تا کنسول اکانت رو میفروشن.سود هم میکنن.مثلا بازی رو 250 هزار تومن میخرن.روی هر کنسول 100تومن میفروشن.مثال میزنم.اون موقع سود می کنن.

ظرفیت 1 و 2 و 3 داریم به نسبت استفاده و تعداد شیر شده و غیره که دیگه بچه ها بیشتر میدونن.
خلاصه قضیه اش اینه.

mohamedx6

کاربر سایت
Nov 24, 2012
66
جریان این آپدیت ۱.۸۱ killzone که ۲ گیگ و خورده ای هست چیه؟ مربوط به مولتی بازیه؟
تاریخ آپدیت هم متعلق به برج ۲ هستش

آخرین ویرایش:

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
مگه خبری هم شده ؟
من یه سری پیوند هایی با سونی دارم ، بهم وحی میشه :d

والا جدی می گم، روند کاری سری پلی استیشن از 1 همین بوده.سال 2016 شما مدل اسلیم رو میبینی.اگر هم ندیدی بدون مشکل از سونی ـه نه من :d

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من یه سری پیوند هایی با سونی دارم ، بهم وحی میشه :d

والا جدی می گم، روند کاری سری پلی استیشن از 1 همین بوده.سال 2016 شما مدل اسلیم رو میبینی.اگر هم ندیدی بدون مشکل از سونی ـه نه من :d

البته حرفت غیر منطقی هم نیست !! روال کارشون معمولا همینه نه تنها پلی استیشن بلکه ایکس وان هم شاید اقدام به این کار بکنه ! حالا به نظرتون صبر کنم برا خرید یا وایسم ؟!! :D

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
البته حرفت غیر منطقی هم نیست !! روال کارشون معمولا همینه نه تنها پلی استیشن بلکه ایکس وان هم شاید اقدام به این کار بکنه ! حالا به نظرتون صبر کنم برا خرید یا وایسم ؟!! :D
نظر من رو میخوای؟صبر کن.
خداوکیلی بازی فوق العاده خاصی نیست.برو گیم نت بازی های BloodBorn و The order و انچارتد 4 که میادش و بازی MGS V و اگر دلت خواست مثلا فوتبال و کال آف و ایناشو بازی کن.یکم سیر شی.همینائن خداوکیلی بازی خاصی نیست مثل زمان پلی3 نمیدونم یادته یا نه ، زمان پلی3 مثلا سال 2009 (میشه سال 2015 واسه پلی4) اینققققققدر بازی بود شاید از 30تا انحصاری فوق العاده و جدید (نه remaaster!) بیشتر داشت.یعنی نمیدونستی چی بخری!
ولی الان اصلا اینطوری نیست انحصاری ها بشدت کم و اصلا در حد پلی3 هم نیست، اکثرا remaster و باز سازی شده هستن...

پیشنهاد می کنم وایسی مدل Slim بخری هم عمری تره هم بازی های توپی اون موقع میان هم عینک واقعیت مجازی میاد هم از پلی استیشن کمرا بیشتر استفاده میشه خلاصه اون موقع رو دور میفته

اگر هم پول دستت هست و میتونی خرج کنی خب بستگی به خودت داره اگر کامپیوتر نداری و گیمر هستی،بخرش و حالشو ببر ایشالا.
هر جور صلاح میدونی!بیشتر اگر نیت آنلاین داری،الآن بخر.ولی اگر نیت آنلاین زدن نداری و کامپیوتر داری یا میتونی بری گیم نت بازیای خوبشو تمام کنی ، بنظرم وایسا اسلیم بیاد.
اگر هم یه موقع خواستی خیلی زود بخری 1216 بخر :d

چقدر اگر گفتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر