هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
آخه مشکل اینجاست که دوستان میگن تا آپدیت رو نریزی نمیتونی دیتا رو بریزی رو کنسول منم باید اول دیتا رو بریزم تا آیکون بازی بیاد تو کنسول این مشکله اصلیه اگه میشه یه توضیحی در این باره اگه میشه بدی
نمیدونم چی شده Psx. اگه اینجوری باشه که هم دیتای بازی و هم اپدیتو بخواد، باید لینکو از نت در بیاری.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
آخه مشکل اینجاست که دوستان میگن تا آپدیت رو نریزی نمیتونی دیتا رو بریزی رو کنسول منم باید اول دیتا رو بریزم تا آیکون بازی بیاد تو کنسول این مشکله اصلیه اگه میشه یه توضیحی در این باره اگه میشه بدی

شما اپدیت رو دانلود کن بزار بقل بقیه با دیتا بعد بزن بازی دانلود بشه با psx بازی رو میریزه

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
دیتای آنلاین بازی اینگار فرق داره با دیسک چون حتی اگر بخریش هم بازم ازت میخواد کامل دانلودش کنی حتی اگر رجیون دیسک با رجیون اکانتت یکی باشه

پلاس هم قضیه خاصی نداره اگر میخوای آنلاین بازی کنی با بچه ها دیگه و سالی 24تا بازی Psn مجانی دریافت کنی، پلاس میخری.
اکانت ظرفیت پلاس هم اونیه که یه نفر میره یه اکانت میسازه بازی دیجیتالی میخره و دانلود میکنه (و با Psx Download Helper میفرسته تو پلی استیشن 4ها) به 2-3نفر همزمان میفروشه با یک سوم قیمت... که احتمال بن شدن هم هست.
اگه من پلاس 3 ماهه بگیرم همه ی بازیام رو میشه آنلاین بزنم؟منظورم اینه محدودیتی نداره؟

بنظرتون اگه کسی ps4 رو فقط واسه گیم بخواد هارد 1 ترابایتی اصلا لازمش میشه؟ ( هر بازی حدود چند گیگه؟ )

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اگه من پلاس 3 ماهه بگیرم همه ی بازیام رو میشه آنلاین بزنم؟منظورم اینه محدودیتی نداره؟

بنظرتون اگه کسی ps4 رو فقط واسه گیم بخواد هارد 1 ترابایتی اصلا لازمش میشه؟ ( هر بازی حدود چند گیگه؟ )
آره پلاس بگیری، تمامی بازی هایی که قابلیت آنلاین داشته باشن (تقریبا 99% تمام بازی ها، دیگه قابلیت آنلاین دارن!) میتونی بازی کنی حتی اگر دیسک بازی دست دوم، دست سوم، یا حتی دست چهارم هم باشه مهم نیست، دیگه تو جعبه بازیا، کد آنلاین نیست ازونایی که تا کد رو نداشته باشی نمیشه آنلاین زد! نه دیگه نسل این کد ها منقرض شد.
محدودیت هم نداره.

ببین هارد پلی4 رو میتونی خودت با انگشتای خودت ارتقاء بدی ! فقط کافیه یک عدد هارد 2.5 اینچی یا یک عدد هارد External تهیه کنی (و بعدش بازش کنی هارد رو بیاری بیرون) و درون پلی4 قرارش بدی.
این یک!

دوم اینکه هر بازی بستگی داره، معمولا هر بازی ای بخری، بزاری تو دستگاه، کل بازی رو دستگاه کپی میشه! ولی بدون دیسک اجرا نمیشه، درواقع دیسک یجورایی کلید و قفل های بازی توشه که به دستگاه اجازه میده بازی کار کنه! اصلا وقتی داری بازی می کنی، دیسک نمیچرخه!!! 99% از روی هارد میخونه. (اگر هارد SSD بخری بندازی روی پلی4 ، یا ابوالفضل! سرعت دستگاه 4برابر میشه!)
هر بازی حدودا 25تا30گیگابایت هست.همراه با آپدیت.ولی مثلا بازی The last of us حدود 48گیگابایته! پشت دیسک تمام بازی ها حجم مصرفی رو مینویسه.

خلاصه مشکلی نداری از این بابت همون 1ترا هم زیاده بستگی به نوع استفادت. فووقش بازی ای که تمام کردی و فروختیش،پاک میکنی!

خلاصه میخوای پلی4 بخری، این رو در نظر داشته باش نمیدونم چقد پول داری یا نه، حدودا بگو هر هفته یه بازی بخوای بازی کنی،میشه حدودا 20تومن تعویض، میشه حدودا در ماه 100 تومن هزینه بازیهات، اگر بخوای بخری بازی نو حدود 200 تومنه و بازی باز شده (دست دو) حدودا 160 به پائینه بستگی به جدید و قدیمی بودنش مثلا اکثر بازی های 2013 دیگه الآن 60-80تومنن اوایل 2014 حدودا 80-100تومنن و اواخر 2014 تا اوایل2015 قیمتشون حدود 120 تومنه (باز شده ها!پلمپ باشه قیمتش قیمت خودشه دیگه)

این هم اطلاعات عمومی :d

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام من الان جیمیلم رو چک کردم سونی به من یک گیفت 10 دلاری هدیه داده به کس دیگه ای هم داده؟
سلام.
نه والا من 3تا حسابمو چک کردم چیزی نبود

حواست باشه یوقت هکی مکی چیزی نباشه بری تو وبسایتشو پسورد اکانتتو بزنی، هکت کنن حالت گرفته شه :d
دقت کن آدرس ایمیل ورودی از sony.com یا sonyreward.com یه همچین چیزی باشه.

خواستی هم رمز گیفت 10دلاری رو بده من بزنم چک کنم ببینم راسته یا نه، اگر راست بود بهت خبر میدم شارژ شدم :d
نخند :| جدی گفتم :|

:d

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام.
نه والا من 3تا حسابمو چک کردم چیزی نبود

حواست باشه یوقت هکی مکی چیزی نباشه بری تو وبسایتشو پسورد اکانتتو بزنی، هکت کنن حالت گرفته شه :d
دقت کن آدرس ایمیل ورودی از sony.com یا sonyreward.com یه همچین چیزی باشه.

خواستی هم رمز رو بده من بزنم چک کنم ببینم راسته یا نه، اگر راست بود بهت خبر میدم شارژ شدم :d
نخند :| جدی گفتم :|

:d
از خود sony. com بود تاریخ انقضا هم داره 33 روز دیگه تموم میشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یک جور کاره تبلیغاتی هست که سونی انجام داده و به صورت Random به یک عده ای 10$ هدیه داده . برای اینکه بدونید برای شما هم اومده یا نه باید وارد Email بشید و دنبال Email بگردید تحت عنوان "Loyal" که از سمت سونی ارسال شده باشه. نکته قابل توجه اینه که اکثر کسانی که این هدیه را دریافت کردن کسانی بودن که هیچ وقت از Store خرید نکردن یا اصلا Plus نبودن همین امر باعث ناراحتی خیلی از Gamer ها شده که ماهانه خریدهای زیادی را از PSN Store انجام می دن.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
دوستان یه سری اکانتا داشتم که ویدیو توشون ضبت کرده بودم حذفشون کردم و ویدیو هارو پاک نکردم اون ویدیو هایی که مشترک نبوده بین اکانتا هم پاک شده ایا ؟

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان. ببخشید من تو اکانت کویت 100 دلار خریدم که بلک اپس 3 رو پری اوردر کنم ولی پری اوردر شد و پول رو برنداشت:|
حالا سوالم اینه که اون مزایای پری اوردرو بهم میده؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یک جور کاره تبلیغاتی هست که سونی انجام داده و به صورت Random به یک عده ای 10$ هدیه داده . برای اینکه بدونید برای شما هم اومده یا نه باید وارد Email بشید و دنبال Email بگردید تحت عنوان "Loyal" که از سمت سونی ارسال شده باشه. نکته قابل توجه اینه که اکثر کسانی که این هدیه را دریافت کردن کسانی بودن که هیچ وقت از Store خرید نکردن یا اصلا Plus نبودن همین امر باعث ناراحتی خیلی از Gamer ها شده که ماهانه خریدهای زیادی را از PSN Store انجام می دن.

برعکسه کار سونی :| والا باید واسه کسایی باشه که خرید زیاد انجام دادن که حداقل یه تشکری یه روجیه باشه واسشون این 10 دلار :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر