هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
یه سوال مهم
وقتی یه اکانت بخرم بنام خودم و یه بازی توش پیش خرید شده باشه و خودم برم پسورد رو عوض کنم
آیا کسی که ازش خریدم هم باز میتونه از این اکانت و بازی توش استفاده کنه؟
باید ایمیل و سوال امینتی و تاریخ تولد هم عوض کنی عوض کردن پسورد براحتی با ایمیل بر میگرده

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
یه سوال مهم
وقتی یه اکانت بخرم بنام خودم و یه بازی توش پیش خرید شده باشه و خودم برم پسورد رو عوض کنم
آیا کسی که ازش خریدم هم باز میتونه از این اکانت و بازی توش استفاده کنه؟
نه داداش نمیتونه برا اطمینان بیشتر ایمیل اکانت رو عوض کنید :d

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
سلام من از AppBounty گیفت کارت رایگان میگیرم و در psn استفاده میکنم میخواستم بدونم گیفت کارت هایی که در این سایت ها به کاربر داده میشه قانونی هست؟ موجب بن شدن اکانت کنسول نمیشه؟
چون میخوام پلاس فعال کنم اگه بن بشه ضرر بزرگی میکنم
ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
آقا تو منوهای کنسول یخورده احساس میکنم دیر عمل میکنه برای مثال وقتی میخواهم برم تو قسمت تم تقریبا انگار 1 ثانیه مکث میکنه!!!
عادیه؟؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام ، ببخشید دوستان من یک مشکلی جدیدا برام به وجود اومده ، دوستانم که به من Message می دن فقط بهم Notify می ده و زمانی که وارد Inbox میشم چیزی نشان نمی ده انگار اصلا چیزی دریافت نشده . تو نت می گشتم دیدم مشکل را زیاد داشتن اما راه حل قطعی براش ارائه نشده ، اینجا کسی این مشکل را داشته که توانسته باشه حلش کنه؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
آقا تو منوهای کنسول یخورده احساس میکنم دیر عمل میکنه برای مثال وقتی میخواهم برم تو قسمت تم تقریبا انگار 1 ثانیه مکث میکنه!!!
عادیه؟؟؟
عادی بودن نبودن نمیدونم ولی برا منم همین طوره ، بعضی وقت ها که مبخوام وارد قسمت theme بشم کلا سیسنم هنگ میکنه باید دستی خاموش کنم

با سلام ، ببخشید دوستان من یک مشکلی جدیدا برام به وجود اومده ، دوستانم که به من Message می دن فقط بهم Notify می ده و زمانی که وارد Inbox میشم چیزی نشان نمی ده انگار اصلا چیزی دریافت نشده . تو نت می گشتم دیدم مشکل را زیاد داشتن اما راه حل قطعی براش ارائه نشده ، اینجا کسی این مشکل را داشته که توانسته باشه حلش کنه؟

سلام فربد
برا منم همینطوره
این مشکل دو طرفس هم از طرف PSN که کلا کنده حالا عادت میکنی
از یه طرفم از نت وامونده خودمونه

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
هر اکانت دو تا ظرفیت داره و دو نفر میتونن ازش استفاده کنن. یکی دو یکی سه. دو رو با پرایمری کردن میشه رفت از محتواش توی اکانت اصلی استفاده کرد. ولی سه اینجوریه که باید تو همون اکانتی که بازی توش خریداری شده بازی کنی و برای چک کردن لایسنس آنلاین باشی. تروفی‌هاش هم برای خودت ثبت نمیشه.

ظرفیت یک چی هست پس ؟

الان من که فقط خودم میخوام از اکانت استفاده کنم بازم طرفیت برام مهمه یا نه ؟

بعد تو PS4 چندتا اکانت میشه اکتیو کرد ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان امروز از rebuild database کنسول استفاده کردم که عملکرد کنسول بهتر بشه، ولی بعد این حرکتم دیگه هیچ کدوم از سیوهای ویچر 3 اجرا نمیشه.

یعنی وقتی رو گزینه Load Game میرم و یکی از سیوهامو انتخاب میکنم دیگه صحه سیاه میشه. ولی وقتی بازی را از ابتدا میخوام اجرا کنم اصلا مشکلی نداره.

خواهشا یکی کمک کنه که آیا میشه این مشکلو حل کرد؟ من تنها بازیم همین ویچر هستش و بالای 70 ساعت بازیش کردم و اصلا نمیتونم از اول دوباره برمش.

mnahmadabadi

کاربر سایت
May 16, 2012
5
با عرض سلام
برای انلاین بازی کردن فیفا 15 در ps4 مشکل دارم
بازی راحت به سرور EA وص ل میشه ، فقط هنگام سرچ کردن پیغام NAT میده، بعضی وقت ها هم نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنید
بازیcall of duty black ops 3 رایگان هست؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان امروز از rebuild database کنسول استفاده کردم که عملکرد کنسول بهتر بشه، ولی بعد این حرکتم دیگه هیچ کدوم از سیوهای ویچر 3 اجرا نمیشه.

یعنی وقتی رو گزینه Load Game میرم و یکی از سیوهامو انتخاب میکنم دیگه صحه سیاه میشه. ولی وقتی بازی را از ابتدا میخوام اجرا کنم اصلا مشکلی نداره.

خواهشا یکی کمک کنه که آیا میشه این مشکلو حل کرد؟ من تنها بازیم همین ویچر هستش و بالای 70 ساعت بازیش کردم و اصلا نمیتونم از اول دوباره برمش.
برایه چه منظوری rebuild کرده بودی ؟
عجیبه اینطوری شده
از Save ها backup جایی نداری ؟
اگر load نمیشه هیج حوره که میتونی یه دور بازی رو پاک کنی دوباره نصبی کن و پچها رو هم نصب کنی ببینی تغییری میکنه یا نه.
از Save هات Backup بگیر بعد re-install فریمور کن ( البته از هارد backup بگیر ) ببین حل میشه یا نه
به هر حال ممکنه حل بشه ولی خب تضمینی نیست

دوستان احتمال داره سونی ی اپدیت بده سرعت داشتبورد و اینا بره بالا دقیقا 60 ثانیه برا لود فرنز طول میکشه
load کردن friend list به سرعته نت هم بستگی داره.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان حالا که بتای کال آف برای همه در دسترس شده تا کی میشه بازیش کرد؟چون حجمش زیاده یه 3-4 شب طول مکیشه دانلود کنیم تو شبانه رایگان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر