هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir888

کاربر سایت
Jul 23, 2015
54
نام
امير
بازی های دیجیتالی ps4

با سلام خدمت دوستان عزیز یک سوال داشتم درباره اینکه بازی های دیجیتالی تا چه ابدیتی جوابگو هستند آخه اینجا تو مشهد فروشندهها میگن اصلا همچین چیزی نیست و نمیشه بازی تو هارد ریخت و از این حرفای الکی
لطفا یکی جواب بده

آخرین ویرایش:

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
بچه ها سونی روی کنسولاش گیفت پلاس رایگان نمیزاره؟؟؟ من پلاس بخوام تنها راهش برای بار اول خریده؟

Sent from my XT1039 using Tapatalk

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
دوستان این سایت هایی که دیتا بازیها رو روی دیسک میفروشن قابل اطمینانن؟
میشه بازی ها رو پاک کرد و دوباره نصب کرد؟
با آپدیت کنسول بازی ها غیر فعال نمیشن؟
با اتصال به psn بازی ها غیر فعال میشه؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بچه ها سونی روی کنسولاش گیفت پلاس رایگان نمیزاره؟؟؟ من پلاس بخوام تنها راهش برای بار اول خریده؟

Sent from my XT1039 using Tapatalk
فقط دوروز پلاس رایگان میده و اکانت های ژاپن هم 14 روز پلاس رایگان میدند.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان نمیدونم اینجا جای این سوالم هست یا نه ولی نمیدونستم کجا بپرسم سوالم در مورد اجرا شدن بازی The Witcher - Wild Hunt هست ، توی PS4 دوستم که ریجن 2 هست به راحتی اجرا میشه ولی توی کنسول من که ریجن 3 هست اصلا توی محیط اصلی بازی نمیره، یعنی بازی میاد و انتخاب لول رو انجام میدم ، فیلماشم میاد ولی اونجایی که لود میشه و یه سری نوشته های آموزش میاد و یه خط پایین صفحه پر میشه، خطه همون اول گیر میکنه و جلو نمیره ونوشته های آموزشی همینجور میاد انگار تمومی نداره اولش فکر کردم باید منتظر بشم همه نوشته ها بره ولی دیدم تموم نمیشن و اصلا هم تکراری نیستن بعد که به دوستم گفتم گفت پیش اون درجا میره تو بازی، من همه لولهاشو هم چک کردم ، حتی Toutorial رو هم فعال یا غیر فعال کردم، به نت وصل و قطع شدم بازم فایده نداشت کسی میدونه مشکل از چیه؟ ممنونم
ظاهرا باگی چیزی هست که هنگام اجرا پیش میاد .
امتحان کردی پاکش کنی دوباره از اول Isntall کنی ؟
یه راهش اینکه 7 گیگ اپدیت بازی رو بگیری ببینی تغییری ایجاد میکنه یا نه
یه راه دیگه اینکه از دستگاهت backup بگیری بعد format کنی دوباره نصب کنی ببینی fix میشه مشکلت یا نه

در براق روی هارد رو چه جوری میشه برداشت؟من هرچی زور زدم نشد.میخوام خودم هارد عوض کنم.
فک کنم یه تاپیک یکی از دوستان در این مورد زده بود !
تو utube هم خواستی میتونم بهت لینک بدم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
دوستان من میخوام از هارد دوتا کنسولم (ps4-xone) بک اپ بگیرم ، شنیدم یکسری اکسترنالها هستن که به کنسول نمیخورن!
خواستم کسایی که اینکارو کردن، ازشون بپرسم کدوم هارد بهتره برای بک اپ گرفتن؟؟؟؟ ایا برای بک اپ گرفتن ، لازمه فرمت اکسترنال به fat32 تغییر پیدا کنه؟؟؟؟؟؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان من میخوام از هارد دوتا کنسولم (ps4-xone) بک اپ بگیرم ، شنیدم یکسری اکسترنالها هستن که به کنسول نمیخورن!
خواستم کسایی که اینکارو کردن، ازشون بپرسم کدوم هارد بهتره برای بک اپ گرفتن؟؟؟؟ ایا برای بک اپ گرفتن ، لازمه فرمت اکسترنال به fat32 تغییر پیدا کنه؟؟؟؟؟؟
ممنون
4 فقط- Exfat - fat32 ساپورت میکنه . one رو نمیدونم

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام دوستان.

من ps4 رو اپدیت کردم و حالا که میخوام اپدیت بتمن رو بزارم. دانلودش چند بار قطع و وصل میشه. یعنی یهو ميره رو preparing download یا دانلود resume میشه. چند بار این اتفاق میوفته. تا اخر سر میزنه cannot download و ارور dns has a occurred. ممنون میشم راهنمایی کنید.

sami47

کاربر سایت
Jun 2, 2007
120
سلام دوستان.

من ps4 رو اپدیت کردم و حالا که میخوام اپدیت بتمن رو بزارم. دانلودش چند بار قطع و وصل میشه. یعنی یهو ميره رو preparing download یا دانلود resume میشه. چند بار این اتفاق میوفته. تا اخر سر میزنه cannot download و ارور dns has a occurred. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مشکل اکثر همین هستش و از اینترنت هستش چند ساعت دیگه تست کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان.

منم دقیقا همین مشکل و دارم الان ، حتی لینک هاشم گرفتم با کامپیوترم نمیتونم دانلود کنم از سرور

انگار مشکل داره الان سرور سونی

arsalan16

کاربر سایت
Jun 28, 2015
17
سلام
دوستان ببخشید یه سوال داشتم من وقتی میخوام بازی هامو ( هر بازیی ) اپدیت کنم از طریق خود کنسول cannot download میزنه نمیدونم ازچیه ولی اپدیت خود دستگاه راحت میگیره فقط برای اپدیت بازی های ارور میده
از کسای دیگه پرسیدم گفتن که بخاطر اینترنتمه که مال مخابراته ولی راه حلی هست ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر