هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام دوستان.
واقعا ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم اما واقعا نیاز دارم به دونستن
من تصمیم داشتم که سیستمم رو ارتقاع بدم برای بازی اما باصحبت هایی که شنیدم دیدم خریدps4خیلی به صرفه تره.به من گفتن که میشه بازی هارو حدود60الی 70تومن به ضورت دیجیتالی خرید .یعنی گفتن یه اکانت بهت میدن ودیتای بازی رو که میتونی به صورت دایمی بازی رو روی هارد داشته باشی/
من واقعا اطلاعاتم کمه میشه تو این مورد کامل منو راهنمایی کنین.الان واقعا موندم که یهpcبگیرم یاps4/خیلی ممنون
اکانت نمیدن.

تنها یک کد میدن که باید توی کانتی که خودتون ساختین وارد کنید.

وطبق گفته خودتون بازی رو برای همیشه روی هاردتون داشته باشید.

در مورد پرسش دومتون : اگه گرافیک براتون مهمه PC بهتره ولی اگه در کنار گرافیک چیزای دیگه براتون مهمه PS4 گزینه بهتریه.

البته اگه از پس هزینه بازی و ... بر میاید.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
بچه ها من چند وقتیه در جریان اخبار نبودم . یکی واسه من توضیح میده که جریان این بازی های Pirate که مغازه ها با قیمت کم میفروشن چیه ، فرقشون با بازی های اورجینال چیه و آیا بازی کردن با این بازی ها احتمال بن شدن و ... رو داره یا خیر ؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
دوستان یه سوالی راجب مدیا پلیر PS4 داشتم می خواستم بدونم چطور میشه باهاش فیلم دید ؟؟؟
چون من فلش رو وصل کردم ولی هیچکدوم ار فیلم ها رو نیاورد

فیلمها رو باید بذاری تو پوشه. هر پوشه ای.
چون فایلها رو از root حافظه خارجی نمیشناسه.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
اکانت نمیدن.

تنها یک کد میدن که باید توی کانتی که خودتون ساختین وارد کنید.

وطبق گفته خودتون بازی رو برای همیشه روی هاردتون داشته باشید.

در مورد پرسش دومتون : اگه گرافیک براتون مهمه PC بهتره ولی اگه در کنار گرافیک چیزای دیگه براتون مهمه PS4 گزینه بهتریه.

البته اگه از پس هزینه بازی و ... بر میاید.

دوست عزیز اطلاعات غلط ندیدن ب مردم کجا کد میدن؟؟؟

سلام دوستان.
واقعا ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم اما واقعا نیاز دارم به دونستن
من تصمیم داشتم که سیستمم رو ارتقاع بدم برای بازی اما باصحبت هایی که شنیدم دیدم خریدps4خیلی به صرفه تره.به من گفتن که میشه بازی هارو حدود60الی 70تومن به ضورت دیجیتالی خرید .یعنی گفتن یه اکانت بهت میدن ودیتای بازی رو که میتونی به صورت دایمی بازی رو روی هارد داشته باشی/
من واقعا اطلاعاتم کمه میشه تو این مورد کامل منو راهنمایی کنین.الان واقعا موندم که یهpcبگیرم یاps4/خیلی ممنون
بله با حدود ۱۰۰ تومن میتونی چندتا بازی بخری و تموم کردی دوباره با کسر مبلغی بفروشی
دقیقا اکانت بهت میدن ی یوز و پس ورد شما واردش میشی و بازی هاشو دانلود میکنی و ادامه داستان

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
من در مورد بازی دیجیتالی اطلاعات دادم؛ کاری به اکانت ندارم.

گفتم اگه بازی دیجیتالی بخره بهش کد میدن!

نگفتم اگه اکانت بخره.
به بازی که دیسک نیاز نداشته باشه میگن دیجیتالی
اون کد های که شما میگی اولا فقط دوتا بازی لست و پک ۴تای انتخاب یکی. هست ثانیا الان خیلی کم گیرمیان و از دیسک بازی گرون تر هستند!!!!

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان یه سوال
اگر هارد کنسول رو عوض کنیم و بخواهیم یه ترا بندازیم روش میتونیم از هارد کنسول در جای دیگه استفاده کنیم؟مثلا لپتاب یا همین کامپیوترهای معمولی یا اینکه هارد کنسول فقط مختص کنسول هست؟
یا اینکه مثلا میشه هارد یه کنسول رو به کنسول دیگه منتقل کرد؟
در این دو مورد راهنمایی میکنید
با تشکر

سلام. آره میتونید هارد رو روی لپ تاپ و یا سیستم هایی که هارد 2.5 اینچی ساپورت میکنن استفاده کنید. فقط مختص کنسول نیست !
سوالم دومم دقیق تر بگید یعنی اطلاعات هارد رو به یه هارد دیگه منتقل کرد یا جای هارد رو با هم عوض کرد؟

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
سلام دوستان ، من چون تعداد صفحات زیاد بود نمیتونستم همه رو بخونم .. سوالمو میگم اگه تا حالا سوال نشده بود که هیچ اگه هم شده بود ، معذرت ... :)
دوستان من میخوام PS4 رو بگیرم ولی میرم از فروشگاه های اینترنتی که نگاه میکنم میبینم همه بین 1.450 تا 1.600 هستن ولی از طرف دیگه تو شهرمون میفروشن 1.700 .. یکی از دوستام از شهرمون گرفت و میگه اینایی که اینورا میفروشن اپدیت شدست ... میخواستم ببینم ایا من از سایت های اینترنتی بگیرم اپدیت شده نیس یا اونا هم اپدیت شدن ؟؟

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام دوستان ، من چون تعداد صفحات زیاد بود نمیتونستم همه رو بخونم .. سوالمو میگم اگه تا حالا سوال نشده بود که هیچ اگه هم شده بود ، معذرت ... :)
دوستان من میخوام PS4 رو بگیرم ولی میرم از فروشگاه های اینترنتی که نگاه میکنم میبینم همه بین 1.450 تا 1.600 هستن ولی از طرف دیگه تو شهرمون میفروشن 1.700 .. یکی از دوستام از شهرمون گرفت و میگه اینایی که اینورا میفروشن اپدیت شدست ... میخواستم ببینم ایا من از سایت های اینترنتی بگیرم اپدیت شده نیس یا اونا هم اپدیت شدن ؟؟

الان ميگن كنسول كم شده قيكتا رفته بالا
اما در نظر داشته باشيد هيچ فرقي بين ريجنا ميست و الكي پول پايه ريجن نديد
اپديت هم موشك هوا كردن نيست يه فايل ٢٠٠ مگي دانلود ميكنيد با فلش نصب ميكنيد رو كنسول ساده تر از اب خوردن
فقط از هرجايي خريديد يك هفته مهلت تست بگيريد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان. ميدونم احتمالا سوالات تكرارى يه و از اين بابت عذر ميخوام. توى صفحات تاپيك گشتم و خيلى سوالات رو جواب گرفتم ولى يه چندتا ديگه سوال برام پيش اومد كه ممنون ميشم پاسخ بديد. من فردا قصد دارم ps4 بگيرم بعد ميخواستم قبل از خريد لطفا راهنماييم كنيد. اينارو ميدونم كه كدهاى روى جعبه و كنسول بايد يكى باشه و ريجين ها هم فرقى نداره. غير از اينها چيز ديگه اى هم هست كه بايد حواسم بهش باشه؟ قيمتو فردا بخوام بگيرم تا چه حدودى خوبه بخرم؟ از نظر زمان ساخت از چه سالى به بعد باشه بهتره؟
خيلى متشكرم.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سوالم دومم دقیق تر بگید یعنی اطلاعات هارد رو به یه هارد دیگه منتقل کرد یا جای هارد رو با هم عوض کرد؟
مرسی
دقیقا منظورم اینه که میشه مثلا جای دو هارد کنسول رو با هم عوض کرد و اگر اینکار صورت بگیره طرف دوم که هارد نفر قبلی رو گرفته میتونه از محتویات هارد جدید استفاده کنه؟
به عبارتی هر چیزی که فرد قبلی دانلود یا استفاده کرده باشه روی کنسول بعدی هم قابل اجراست؟
با تشکر

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام دوستان. ميدونم احتمالا سوالات تكرارى يه و از اين بابت عذر ميخوام. توى صفحات تاپيك گشتم و خيلى سوالات رو جواب گرفتم ولى يه چندتا ديگه سوال برام پيش اومد كه ممنون ميشم پاسخ بديد. من فردا قصد دارم ps4 بگيرم بعد ميخواستم قبل از خريد لطفا راهنماييم كنيد. اينارو ميدونم كه كدهاى روى جعبه و كنسول بايد يكى باشه و ريجين ها هم فرقى نداره. غير از اينها چيز ديگه اى هم هست كه بايد حواسم بهش باشه؟ قيمتو فردا بخوام بگيرم تا چه حدودى خوبه بخرم؟ از نظر زمان ساخت از چه سالى به بعد باشه بهتره؟
خيلى متشكرم.

. پلمپ دستگاه به هیچ عنوان خراشیدگی و باز شدگی نداشته باشه .
2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .
3. سریال کنسول و جعبه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه
5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .
6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
. پلمپ دستگاه به هیچ عنوان خراشیدگی و باز شدگی نداشته باشه .
2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .
3. سریال کنسول و جعبه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه
5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .
6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

خيلى ممنون. بنظرتون الان با توجه به اينكه نسخه ى جديد ps قرار بياد بهتره منتظر بمونم يا اينكه زياد فرقى نداره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی
دقیقا منظورم اینه که میشه مثلا جای دو هارد کنسول رو با هم عوض کرد و اگر اینکار صورت بگیره طرف دوم که هارد نفر قبلی رو گرفته میتونه از محتویات هارد جدید استفاده کنه؟
به عبارتی هر چیزی که فرد قبلی دانلود یا استفاده کرده باشه روی کنسول بعدی هم قابل اجراست؟
با تشکر
اجازه استفاده از محتویات برمیگرده به اکانتی که بازیا خریداری شدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر