هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید چون برام خیلی حیاتیه. میخواستم ببینم اگه PS4 توی حالت Rest Mode باشه و برق بره، صدمه زیادی به دستگاه وارد میشه؟ چون آشکارا توی توضیحات Rest Mode گفته که دستگاه رو از برق نکشیم. فردا پس فردا DMC 4 SE ریلیز میشه و میخواستم ببینم توی Rest Mode دانلودش کنم یا اینکه PS4 رو روشن بذارم و دانلودش کنم. چون به خاطر گرما و تابستون این اواخر برق ها تند تند میره :| و میخواستم ببینم برق رفتن، توی کدوم حالت بیشترین صدمه رو به دستگاه وارد میکنه؟ Rest Mode یا همون حالت عادی و روشن!!!؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
اگر دو تا PS Plus سه ماهه داشته باشیم. دو تا رو روی یک اکانت پشت سر هم بزنیم دو تا عمل میکنن و 6 ماه حساب میشه یا یکیش از بین میره؟!

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
اگر دو تا PS Plus سه ماهه داشته باشیم. دو تا رو روی یک اکانت پشت سر هم بزنیم دو تا عمل میکنن و 6 ماه حساب میشه یا یکیش از بین میره؟!

با هم حساب میشند و شیش ماه حساب میشه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان خواهشا جواب بدید خرید دیجیتال که امکان بن شدن نداره دیگه درسته? بعد مثلا من اگه به صورت دیجیتال از یه سایتی خرید کنم بعد دیتاش رو از یه جا دیگه بگیرم تداخلی که پیش نمیاد؟

سلام.
در حالت عادی که بازی رو از استور بخرید و نصب کنید مشکلی نداره و مشکل برای شیر سه نفره بوجود میاد.
درمورد دیتا فقط باید این نکته رو مدنظر داشته باشید که ریجن دیتا و ریجن بازی یکی باشه.
موفق باشید

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
درود

من میخوام بازی BF4 با BFH بصورت دیجیتالی با اکانت کانادا بگیرم میخواستم بدونم دیتاش همون ریجن 1 هست ؟

بعد چطوری باید دیتا رو به کنسول انتقال داد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود

من میخوام بازی BF4 با BFH بصورت دیجیتالی با اکانت کانادا بگیرم میخواستم بدونم دیتاش همون ریجن 1 هست ؟

بعد چطوری باید دیتا رو به کنسول انتقال داد ؟
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
این طریق

بچه ها یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید چون برام خیلی حیاتیه. میخواستم ببینم اگه PS4 توی حالت Rest Mode باشه و برق بره، صدمه زیادی به دستگاه وارد میشه؟ چون آشکارا توی توضیحات Rest Mode گفته که دستگاه رو از برق نکشیم. فردا پس فردا DMC 4 SE ریلیز میشه و میخواستم ببینم توی Rest Mode دانلودش کنم یا اینکه PS4 رو روشن بذارم و دانلودش کنم. چون به خاطر گرما و تابستون این اواخر برق ها تند تند میره :| و میخواستم ببینم برق رفتن، توی کدوم حالت بیشترین صدمه رو به دستگاه وارد میکنه؟ Rest Mode یا همون حالت عادی و روشن!!!؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!
ممکنه صدمه بزنه. چون کنسول خاموش نیست فقط روی low consumption هست -
هنگام دانلود چون هارد کار میکنه همیشه احتماله کمی هست که data بعد برق رفتن خراب بشه یا در بدترین حالت هارد خراب بشه . ولی قصدم ترسوندنت نیست . احتماله این اتفاقها کمی ولی دفعه بعد که روشن میکنی از safe mode میاد بالا و recovery میکنه ولی فقط منظورم این هست که احتمال چنین مشکلاتی هست اما % بسیار پایین .

این قضیه رو میدونم ولی میخواستم بدونم آیا ریجن All واقعا به تمام اکانت ها میخوره یا نه! چون دیشب Dragon age رو که ریجنش all هست رو با اکانتم که ریجنش 2 هست خیلی طبیعی dlc هاش رو خریدمتو صف دانلودم گذاشتم حالا موندم آیا اگه دانلود کنم واقعا اضافه میشن یا گیر میدن؟
خیر . all همون 1 هست
dlc ها رو همیشه میشه خرد منتهی پس از دانلود اگر ریجنها یکی نباشه همینطوری please wait میمونه و Installed نمیزنه
اگر کده ریحن all وارد کنی تو 2 قبول نمیکنه ..

سلام من دو تا سوال دارم
1- من دیرور یک دسته اضافی خریدم پک کوتاه (( این دسته ها کپی هستن؟؟!! تقلبی هستن )) یا نه لطفا توضیح بدین فرق بین پک بلند و پک کوتاه در چی هستش

2- من از طریق پی اس ان چند تا تم دانلود کردم ولی بعد از دانلود تو حالت ویتینگ تو انیستال می ماند و نصب نیمشه همه تم هایی که نصب کردم به همین ترتیب هستن باری نصب باید چی کار کنم؟!! لطفا توضیح دهید ممنون میشم

2. نکنه تمهای ShareFactory رو دانلدو کردی ؟ چون اونا برای استفاده تو sharefactory هست.

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان
برای خرید بازی دسته دوم به نظرتون از کی و کجا تهییه کنم و چه نکاتی رو توجه کنم ؟
به نظرتون از آگهی هایی که بچه ها تو دیوار و جاهای دیگه می زارن خرید کنم ...عرف این شکل بازی خریدن چیه از کجا بفهمیم بازی سالمه؟

دو سه هفته پیش یه فروشگاهی رو دیدم کد دیجیتالی بازی میفروخت که از بین چهارتا بازیش میشد یکی رو انتخاب کرد(دستینی و لیتل بیگ پلنت و فار کرای4 و یکی دیگه) کد برای اون فعال کرد قیمتش خیلی مناسب بود (زیر 100) الان هرچی می گردم پیداش نمی کنم اگه کسی از دوستان می دونه آدرسش بگه لطفا

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من یه سری بازی دارم که از خود psn خریدم و دارم دانلودشون می کنم. همه رو pause زدن که سر فرصت دانلود کنم. شبا که می خوابم میزنم دانلود شه یکیشون. صبح بلند میشم میبینم همشون دارن دانلود میشن نه فقط اونی که من resume کردم. کمک کنید این مشکل رو حل کنم.

- - -ویرایش - - -

نه عزیز تموم نشده هنوز دانلودش مونده. صبح بلند میشم می بینم چون همه داره دانلود میشه بازی منم نتونسته کامل دانلود بشه. اعصابم خورده شده.

جالبه با خود پشتیبانی سونی هم صحبت کردم نمی دونست باید چی کار کنه. واقعا کارایی می کنه سونی آدم وسوسه بشه بره طرف رقیبش.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
برای خرید بازی دسته دوم به نظرتون از کی و کجا تهییه کنم و چه نکاتی رو توجه کنم ؟
به نظرتون از آگهی هایی که بچه ها تو دیوار و جاهای دیگه می زارن خرید کنم ...عرف این شکل بازی خریدن چیه از کجا بفهمیم بازی سالمه؟

دو سه هفته پیش یه فروشگاهی رو دیدم کد دیجیتالی بازی میفروخت که از بین چهارتا بازیش میشد یکی رو انتخاب کرد(دستینی و لیتل بیگ پلنت و فار کرای4 و یکی دیگه) کد برای اون فعال کرد قیمتش خیلی مناسب بود (زیر 100) الان هرچی می گردم پیداش نمی کنم اگه کسی از دوستان می دونه آدرسش بگه لطفا

این دیسکا رو خود سونی میزنه مرگ نداره با خیال راحت بخر.

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
بله داریم ریجن 2 ژاپن . ولی دکمه تایید o هست به جای x

خودم ریجن 2 ژاپن دارم ولی فلسفه اینو نمیتونم درک کنم که چرا سونی شرق آسیا رو اینطوری کرده خود ژاپنیا عادت دارن تو منو با دایره تایید کنن تو بازی با ضربدر ؟! والا من فکر نمیکنم :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خودم ریجن 2 ژاپن دارم ولی فلسفه اینو نمیتونم درک کنم که چرا سونی شرق آسیا رو اینطوری کرده خود ژاپنیا عادت دارن تو منو با دایره تایید کنن تو بازی با ضربدر ؟! والا من فکر نمیکنم :-/
از قدیم همینطوری بوده D:
قدیم منظورم حتی زمانه PsONE

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با سلام.
1-چه جوری میشه همزمان از دو دسته در یک اکانت استفاده کرد؟امروز یه دسته رو به کنسول وصل کردم و وقتی روشنش کردم گزینه انتخاب پروفایل یا اکانت میومد و وقتی پروفایل اصلیم رو انتخاب میکردم اون یکی دسته خاموش میشد و فقط این روشن میموند.
2-راهی هست که بشه بازی ها و برنامه هایی که در صفحه اصلی(داشبورد) هست رو مرتب یا کم و زیاد کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر