هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
منظورم از این جهت بود که مثلا تو Xbox Live شما اکه حتی گیفت کارت هم داشته باشی بازم هم باید Peymen Options رو حتما کامل کنید تا خرید انجام بشه ... اما تو Store اینجوری نیست انگار شما گفتی؟!
بله اینجوری نیست نیازی نیست اطلاعات کردیت کارت وارد کنید.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام دوستان، این بازی ارزش خرید داره؟
Dead or Alive 5: Last Round for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

بیشتر شبیه street fighter هست یا tekken ؟

من شماره های چهار و پنجشو قبلا بازی کردم و بازی خوبی در سبک خودش هست.

سبکشم بیشتر شبیه به Tekken هستش و حتی قسمت چهارمش دقیقا مثل تیکن باس آخر داشت و وقتی میکشتیش یه دمویی از هر شخصیتی که بازی را باهاش به اتمام میرسوندی نشون میداد.

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
پیچ های پشت دسته را باز کنید وبعد با احتیاط و یکم تلاش دسته باز میشه. میتونید با یه کارد پلاستیکی که بدنه رو خش نندازه بگذارید لای شکاف دسته تا راحت تر باز بشه. دقت کنید کابل ریبون متصل ب پد دسته مشکل پیدا نکنه. بعد باز کردن ریبون رو از سوکت در بیارید. اگر میخواید سر آنالوگ رو عوض کنید میشه ولی برای خود آنالگ باید لحیم کاری نید. میتونید؟

پیچ های پشت دسته را باز کنید وبعد با احتیاط و یکم تلاش دسته باز میشه. میتونید با یه کارد پلاستیکی که بدنه رو خش نندازه بگذارید لای شکاف دسته تا راحت تر باز بشه. دقت کنید کابل ریبون متصل ب پد دسته مشکل پیدا نکنه. بعد باز کردن ریبون رو از سوکت در بیارید. اگر میخواید سر آنالوگ رو عوض کنید میشه ولی برای خود آنالگ باید لحیم کاری نید. میتونید؟

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
فقط می خوام سرش رو عوض کنم خیلی هم حرفه ای نیستم یه ذره فشار میدم برا باز کردنش بعد می ترسم بشکنه بیشتر مشکلم تو باز کردنشه

آخرین ویرایش:

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اقا دو تا سوال
1. من می خوام 14 روز پلاس رایگانمو بگیرم ولی می گه کردیت کارد باید داشته باشی. راهی هست بدون کردیت کارد؟

2. بعضی از فروشنده ها با ps4 پلاس رایگان هم میدن. حالا یه کد بهم داده 25 رقمه میگه پلاس یه ماهه رایگانه. ولی موقع وارد کردن redeem code بیشتر از 12 رقم قبول نمی کنه. کدش خالی بندیه درسته؟

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
اقا دو تا سوال
1. من می خوام 14 روز پلاس رایگانمو بگیرم ولی می گه کردیت کارد باید داشته باشی. راهی هست بدون کردیت کارد؟

2. بعضی از فروشنده ها با ps4 پلاس رایگان هم میدن. حالا یه کد بهم داده 25 رقمه میگه پلاس یه ماهه رایگانه. ولی موقع وارد کردن redeem code بیشتر از 12 رقم قبول نمی کنه. کدش خالی بندیه درسته؟
1.خیر راهی نیست
ولی میتونی از اکانت ژاپن استفاده کنی

2.باید 12 رقم باشه حالا این 25 رقمیه نمیدونم چیه:d

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
1.خیر راهی نیست
ولی میتونی از اکانت ژاپن استفاده کنی

2.باید 12 رقم باشه حالا این 25 رقمیه نمیدونم چیه:d

1. اخه پس فردا که بخوام dlc چیزی دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا زبان dlc ژاپنی باشه یه چیز دیکه ای؟ کنسولمم ریجن 2 هست

2. همون...خودمم فهمیدم خالی بندیه. چه فروشنده هایی واقعا!! خارجیشا که مسلمون نیستنم از این کارا نمی کنن!

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
من مخام دسته ps4 بخرم تا روی pc باهاش بازی کنم و یه چند ماهه دیگه یه کنسول هم بگیرم ولی الان کنسول رو نمیتونم بخرم ولی میخام دسته رو بخرم و باهاش بازی های pc
رو بازی کنم سوالم این هست که دسته ps4 مثل ps3 همه بازی هارو ساپورت میکنه ؟ و مشکلی پیش نمیاد یا نمیشه همه بازی هارو بازی کرد و باید برم یه دسته ps3 بخرم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من مخام دسته ps4 بخرم تا روی pc باهاش بازی کنم و یه چند ماهه دیگه یه کنسول هم بگیرم ولی الان کنسول رو نمیتونم بخرم ولی میخام دسته رو بخرم و باهاش بازی های pc
رو بازی کنم سوالم این هست که دسته ps4 مثل ps3 همه بازی هارو ساپورت میکنه ؟ و مشکلی پیش نمیاد یا نمیشه همه بازی هارو بازی کرد و باید برم یه دسته ps3 بخرم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلا
دسته 3 رو اصلا تجربه نداشتم چون 360 دستش رو روی pc استفاده میکنم اما در مورده 4 راحت وصل میشه اما یه سری بازی باهاش امتحان کردم که اصلا کار نمیکردم . فقط اگر اشتباه نکنم تونسته بودم Metro last light باهاش بازی کنم از بین بازیام.

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلا
دسته 3 رو اصلا تجربه نداشتم چون 360 دستش رو روی pc استفاده میکنم اما در مورده 4 راحت وصل میشه اما یه سری بازی باهاش امتحان کردم که اصلا کار نمیکردم . فقط اگر اشتباه نکنم تونسته بودم Metro last light باهاش بازی کنم از بین بازیام.

پس دسته ps3 بخرم ؟ بعد من دسته xbox دارم ولی اون وایرالسشو ندارم برا همین میخام دسته بخرم پس دسته ps3 مخرم ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس دسته ps3 بخرم ؟ بعد من دسته xbox دارم ولی اون وایرالسشو ندارم برا همین میخام دسته بخرم پس دسته ps3 مخرم ممنون
متاسفانه نمیدونم محدوده ساپورت 3 روی pc اصلا چقدر هست و چطوریه

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
1. اخه پس فردا که بخوام dlc چیزی دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا زبان dlc ژاپنی باشه یه چیز دیکه ای؟ کنسولمم ریجن 2 هست

2. همون...خودمم فهمیدم خالی بندیه. چه فروشنده هایی واقعا!! خارجیشا که مسلمون نیستنم از این کارا نمی کنن!
نه اون ژاپنو گفتم که برری 14 روز پلاس رایگان اگه خواستی بگیری وگرنه میتونی یه پلاس جدا بخری
برای dlc هم باید ریجن اکانت با ریجن بازیت یکی باشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

دسته PS3 راحت با یه دانگل بلوتوث و یه سری نرم افزار به ویندوز شناسونده میشه و توی همه بازیها کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر