هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام دوستان
من چند سالی ایران نبودم الان برگشتم. می خوام ps4 بخرم. می خوام بدونم که ایا به همه امکانات psn و sony store بدون وی پ* *ن میشه دسترسی پیدا کرد؟ انلاین بازی کردن مشکل نداره؟ خرید چطور؟ دانلود DLC و update ها چطور؟
ممنونم

همه قسمت نوشتت رو فهمیدم اما این قسمت رو نفهمیدم
برگشتم
میشه بیشتر توضیح بدید؟

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
اقا من نمی تونستم با خود ps4 توی PSN پروفایل جدید بسازم. همش توی please wait گیر می کرد. بعد رفتم با کامپیوتر ساختم. ولی حالا که می خوام از توی خود ps4 وارد حساب PSN بشم بازم توی please wait گیر می کنه. چرا؟
اینترنتم مال مخابراته تهرانه
کسی دیگه ام اینجوری هست؟

اس استور 14 روزه رو بگیر بعد میتونی استفاده کنی

منم می خوام 14 روزه رایگانمو فعال کنم. ولی می گه اول برو توی قسمت wallet یه کردیت کارد اضافه کن
ماها که کردیت کارد خارجی نداریم!!
چی کار باید کرد؟

Last edited by a moderator:

Amir360

کاربر سایت
May 8, 2007
96
نام
Amir
همه قسمت نوشتت رو فهمیدم اما این قسمت رو نفهمیدم

میشه بیشتر توضیح بدید؟

منظورم این بود که مثلا من به xboxstore دسترسی داشتم قبلا اما الان ندارم و فقط تو ایران می شه انلاین بازی کرد اما نمی شه خرید کرد. می خواستم ببینم psn این مشکل رو داره یا نه؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام او که اولین ذره را آفرید سلام علیکم

سلام من می خوام انالوگ دستمو عوض کنم کمک می کنید که چطور دسته باز میشه؟لطفا پ.خ کنید ممنون

دقیقا سوال شما رو نمی دونم ، ولی دکمه ی R2 دسته ی من شکست ، با یکی از دوستان میدان امام خمینی قرار گذاشتیم بهش بازی بدم ، لطف کرد صبر کرد ، رفتیم یک سری از این پیچ گوشتی ریزها خریدیم 10 هزار تومان ، زحمت کشید رفت دکمه اش هم خرید 10 هزار تومان ، همون وسط خیابون 4 تا پیچ رو باز کردیم ، البته یکم سفت بود ولی باز شد و خودمون دکمه رو عوض کردیم و درست شد ، اگر می خواستیم اونجا بدیم به تعمیر کار حداقل بیست یا سی هزار بیشتر تو پاچه مون می کرد ، نمی دونم شاید نتونستم بخشی از جواب تون رو بدم به هر حال عذر خواهی می کنم ، متشکرم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام من می خوام انالوگ دستمو عوض کنم کمک می کنید که چطور دسته باز میشه؟لطفا پ.خ کنید ممنون
پیچ های پشت دسته را باز کنید وبعد با احتیاط و یکم تلاش دسته باز میشه. میتونید با یه کارد پلاستیکی که بدنه رو خش نندازه بگذارید لای شکاف دسته تا راحت تر باز بشه. دقت کنید کابل ریبون متصل ب پد دسته مشکل پیدا نکنه. بعد باز کردن ریبون رو از سوکت در بیارید. اگر میخواید سر آنالوگ رو عوض کنید میشه ولی برای خود آنالگ باید لحیم کاری نید. میتونید؟
پیچ های پشت دسته را باز کنید وبعد با احتیاط و یکم تلاش دسته باز میشه. میتونید با یه کارد پلاستیکی که بدنه رو خش نندازه بگذارید لای شکاف دسته تا راحت تر باز بشه. دقت کنید کابل ریبون متصل ب پد دسته مشکل پیدا نکنه. بعد باز کردن ریبون رو از سوکت در بیارید. اگر میخواید سر آنالوگ رو عوض کنید میشه ولی برای خود آنالگ باید لحیم کاری نید. میتونید؟

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان من 2 تا اکانت دارم که اکانت اصلیم که تروفیام روش هست رو دیگه استفاده نمیکنم
راهی هست تروفیاش رو رو ی اکانت دیگه ببرم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قضیه شیر کردن پلاس چیه ؟ یعنی یک کد رو دو نفر می تونند استفاده کنند ؟
primary کردن روی یک کنسول اجازه استفاده از انلاین رو بقیه اکانتها بدون نیاز به پلاس رو میده و اجازه استفاده از دانلودهای اکانت primary هم میده
وارد کردن این اکانت روی یک کنسول دیگه اینطوری میشه که اون شخص میتونه توی همین اکانت از پلاس و امکاناتش استفاده کنه.

اقا من نمی تونستم با خود ps4 توی PSN پروفایل جدید بسازم. همش توی please wait گیر می کرد. بعد رفتم با کامپیوتر ساختم. ولی حالا که می خوام از توی خود ps4 وارد حساب PSN بشم بازم توی please wait گیر می کنه. چرا؟
اینترنتم مال مخابراته تهرانه
کسی دیگه ام اینجوری هست؟
ساعات خلوت امتحان کن
مثل صبح بسیار زود D:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان برای خرید از استور مثلا DLC ایا نیاز به کردیت کارت هست ؟؟ یا همون گیفت کارت مثلا 20$ یا 10$ کافیه ؟؟

نیازی نیست حتما کردیت کارت داشته باشی میتونی با کارتهای PSN که همون 10 یا 20 یا 50 دلاری هست خرید کنی
سایتهایی هم هستند که این کارتها رو به صورت آنی میفروشن یعنی به محض اینکه پول واریز کنی کد کارت برات ایمیل و SMS میشه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
نیازی نیست حتما کردیت کارت داشته باشی میتونی با کارتهای PSN که همون 10 یا 20 یا 50 دلاری هست خرید کنی
سایتهایی هم هستند که این کارتها رو به صورت آنی میفروشن یعنی به محض اینکه پول واریز کنی کد کارت برات ایمیل و SMS میشه

منظورم از این جهت بود که مثلا تو Xbox Live شما اکه حتی گیفت کارت هم داشته باشی بازم هم باید Peymen Options رو حتما کامل کنید تا خرید انجام بشه ... اما تو Store اینجوری نیست انگار شما گفتی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر