هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
سلام
من بازی دان لایتو دیجیتالی گرفتم و اکتیو کردم بعد با برنامه psx دیتای بازیو ریختم که دیدم بعد چند دیقه اینستال داد و بازی نصب شد و اجرا شد ولی وفتی روی ایکون بازی اینفور میشنو میزدم میزد توی قسمت دانلود میزد 8.30 از 8.50 دانلود شده ولی بیشتر نمیشد بعد به حسط لینکم دادم دیدم ریخت بهم کلا و الان زد 0 از 5.12 و بازی اجرا میشه منتها تا به قسمت منو میرسه اروور میده و میاد برون مشکلش چی چطور میتونم حلش کنم؟؟؟

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
کدوم سایت ؟
شما تا زمانی که اکانت پلاس داری میتونه از بازیهای پلاس استفاده کنی . زمانش بسته به زمانه پلاس داره :)

اگر دوست داری ایستاده بگیری نیاز هست که پایه رو بزاری
تبلیغش تو بالای صفحه هست
من از جمله ش اینجوری فهمیدم که فول ورژن بازی رو میتونی مجانی به مدت یه ساعت بازی کنی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تبلیغش تو بالای صفحه هست
من از جمله ش اینجوری فهمیدم که فول ورژن بازی رو میتونی مجانی به مدت یه ساعت بازی کنی
بعضی بازیا یه demo دارن که مختص نسخه پلاس هست . از اون نظر درسته . دموها بعضیاشون زمانی هست اگر محدودیت نداشته باشن خیلی .
ولی بازیهای مجانی خوده پلاس رو تا زمانی که پلاس داری توی اکانتت میتونی راحت بازی کنی و مشکلی از این بابت نیست

sina.chanel

کاربر سایت
Mar 7, 2014
14
نام
Sina
سلام دوستان . يک سوال داشتم . من اساسين يونيتي رو ريجن 2 دارم اما اکانتم ريجن 1 . بسته dead kings رو با اکانتم دانلود کردم اما رو بازي ريجن 2 نصب نميشه . اگر من بازي ريجن 1 رو الان بگيرم سيو هاي قبليمو نميتونم استفاده کنم ؟ يا اينکه سيو بازي ها ربطي به ريجن نداره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان . يک سوال داشتم . من اساسين يونيتي رو ريجن 2 دارم اما اکانتم ريجن 1 . بسته dead kings رو با اکانتم دانلود کردم اما رو بازي ريجن 2 نصب نميشه . اگر من بازي ريجن 1 رو الان بگيرم سيو هاي قبليمو نميتونم استفاده کنم ؟ يا اينکه سيو بازي ها ربطي به ريجن نداره ؟
برای نصب dlc باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه
میتونی اکانت هم ریجنه بازیت dlc رو دانلود کنی و primary کنی اکانت رو و روی دیگر اکانتت بازی کنی .

در مورده قضیه save ها هم چرا هر ریجن فقط save خودش رو میشناسه همچنین save رو نمیشه از اکانتی به اکانته دیگه انتقال داد.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام
من بازی دان لایتو دیجیتالی گرفتم و اکتیو کردم بعد با برنامه psx دیتای بازیو ریختم که دیدم بعد چند دیقه اینستال داد و بازی نصب شد و اجرا شد ولی وفتی روی ایکون بازی اینفور میشنو میزدم میزد توی قسمت دانلود میزد 8.30 از 8.50 دانلود شده ولی بیشتر نمیشد بعد به حسط لینکم دادم دیدم ریخت بهم کلا و الان زد 0 از 5.12 و بازی اجرا میشه منتها تا به قسمت منو میرسه اروور میده و میاد برون مشکلش چی چطور میتونم حلش کنم؟؟؟
اینطوری که شما میگید حتما دانلود ناقص بوده اگه امکانش و داری دوباره دان کن از خود PS4

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام . بنظرتون دستگاه رو بخرم یا صبر کنم که نسخه اسلیم بیاد ؟؟ اصلا اسلیم میاد ؟ حدودا کی ؟
اطلاعاتی از این دستگاه در دسترس نیست
در گذشته برای 3 هم بعد از 3 سال فکر میکنم slim معرفی و عرضه شد . فعلا 4 هنوز به عمره 2 ساله اش هم نرسیده

سلام
تو بازیdestiny بعضی وقت ها مبنویسه L3 یعنی چی
اصلا این دکمه کجاست
انالوگهای دسته هر کدوم کلید هم هست. با فشار دادن
چپی هست L3
راستی هست R3
به وزنه همون Left - right
موفق باشید.

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام او که اولین ذره را آفرید ,و./ سلام علیکم ,

دوستان بنده بازی The Evil Within PS4 رو میخوام خریداری کنم اما بازی رجین 2 است , اکانت ام رجین 1 و کنسول رجین 2 , با در نظر گرفتن اکانتم که امریکا و یکه و رجین بازی 2 است , می خواستم ببنم پلاس که بگیرم بازی هم بگیرم مشکلی برای آنلاین نداره از همه نظر یعنی دی ال سی می ال سی و این حرف ها ممنون .

در مورد نصب هندز فری درون کنسول پی اس 4 هم اگر اطلاع داشتید بفرمایید , هندز فری ام jabra است هرکاری کردم و تلاش کردم نتونستم تو کنسول پی اس سه ارتباط اش رو برقرار کنم در مورد پی اس 4 اگر اطلاع داشتید بفرمایید ممنون .
[h=1][/h]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من باندل GTA گرفتم داخلش بازی دیجیتالی و 10 $ بود ولی حواسم نبود اکانتمو کشورشو امارات انتخاب کردم ولی ریجن کنسولم 1 بود . اوکی نمیشه ؟ باید اکانت جدید بسازم ؟
سوالت رو یک تاپیک مطرح کنی بهتر هست عزیز
موفق باشی .

به نام او که اولین ذره را آفرید ,و./ سلام علیکم ,

دوستان بنده بازی The Evil Within PS4 رو میخوام خریداری کنم اما بازی رجین 2 است , اکانت ام رجین 1 و کنسول رجین 2 , با در نظر گرفتن اکانتم که امریکا و یکه و رجین بازی 2 است , می خواستم ببنم پلاس که بگیرم بازی هم بگیرم مشکلی برای آنلاین نداره از همه نظر یعنی دی ال سی می ال سی و این حرف ها ممنون .

در مورد نصب هندز فری درون کنسول پی اس 4 هم اگر اطلاع داشتید بفرمایید , هندز فری ام jabra است هرکاری کردم و تلاش کردم نتونستم تو کنسول پی اس سه ارتباط اش رو برقرار کنم در مورد پی اس 4 اگر اطلاع داشتید بفرمایید ممنون .
ریحن کنسول مهم نیست .
برای نصبه dlc باید ریجن بازی و اکانتت یکی باشه . در غیر این صورت باید هم ریجن بازی اکانت بسازی و بعد از دانلود و نصب و primary کنی .
پلاس هم باید هم ریجن اکانت باشه.

هندز فری داخله 4 ؟ خیلی ساده هست. میزنی به دسته وصل میشه. همین سادگی
اگر میخوای صدای کله بازی رو بگیری باید دکمه ps بزنی و قسمت adjust devices بری و voice رو all کنی.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
با سلام
در مورد این PS4 های جدید سال 2015 کسی میتونه اطلاعاتی بده؟
از نظر شکل ظاهری ممکنه در کنسول تغییراتی ایجاد بشه به مانند کنسول PS3?
و اینکه احتمال ریزش قیمت کنسول در چند هفته آینده هست؟

قيمت ها كه تو ايران مشخصه
هيچ وقت ثابت نيست نميشه پيش بيني دقيق كرد
در مورد ps4 مدل جديد هم خيلي خيلي بعيده كه امسال بياد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر