هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,490
نام
Farhad
بچها بازیdying light ک برا بعضی مناطق تاخیر خورده یعنی ت ایران هم ب تاخیر میاد؟ چون ت اروپا تاخیر خورد ولی ت امریکا ن بنظرتون ربطی دار؟!

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بچها بازیdying light ک برا بعضی مناطق تاخیر خورده یعنی ت ایران هم ب تاخیر میاد؟ چون ت اروپا تاخیر خورد ولی ت امریکا ن بنظرتون ربطی دار؟!
دوست عزیز من اصفهان هستم و اینجا اومده.جاهای دیگه رو نمیدونم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
این همه گیمر اینجا هســـــــــــت
یعنی واقعا کسی نمیدونه؟؟؟؟
عجبــــــــــ
دوست من تاپیک بغل مخصوص قیمت ps4 هست.اونجا برید حتما به جواب میرسید ولی فک نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
عزیزم گیمر بودند چه ربطی به دونستن اختلاف قیمت کنسولا تو اینجا و دوبی داره!! اون دلاله که میدونه نه گیمر:))
در جواب این دوستمون:ربطش اینه که اگه کسی واقعا خوره بازی و گیمر باشه تا فیها خالدون کنسول و..... میره آمارشو در میاره.

آخرین ویرایش:

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
سلام
من تو برنامه ی music unlimited وnetfilix که میرم این ارور رو میده:not available in your region...ریجن ۱ هست دستگاه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من تو برنامه ی music unlimited وnetfilix که میرم این ارور رو میده:not available in your region...ریجن ۱ هست دستگاه

آین برنامه ها تو ایران کار نمیکنه چون Ip رو detect میکنه میدونه از کشوری غیر از کشوره انتخاب شده داری متصل میشی .
شاید با *** وصل شن ( فکر نکنم )
ولی در هر صورت این سرویسه Netو Unlimited همه پولی هستن ...
نیاز به نته نسبتا خوب هم دارن.
آقا روی هدست گل یه دکمه به نام vss هست کسی میدونه کاربردش چیه ؟
Virtual surround sound

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
تو خرید بازی دسته دو به چه چیزایی باید توجه کرد؟؟دسته رو میشه به برق شهر وصل کرد شارژ شه؟(دیگه به کنسول وصل نکنیم)

Master Game

کاربر سایت
Jul 19, 2011
88
سلام بچه ها یه سوال تخصصی ازتون داشتم
من میخواستم یه کنسول بگیرم حالا بین ps4 و xbox one موندم
چند تا سوال ازتون داشتم
1- بازی ها انحصاری کدو بیشتره ؟
2- یه سوال در مورد کیفیت بازیا دارم اینو میدونم که ps4 از نظر سخت افزار قوی تره ولی سوالم اینه که پس چرا کیفیت رنگ بازیا xbox one بهتره من هر چی تریلر دیدم همین بوده کیفیت بهتری ارایه میده اون یکی کنسول حالا نظر شما رو میخوام بدونم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید منو ای راهنمایی تون تو خرید کنسول برای من خیلی تاثیر داره

ممنون

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام بچه ها یه سوال تخصصی ازتون داشتم
من میخواستم یه کنسول بگیرم حالا بین ps4 و xbox one موندم
چند تا سوال ازتون داشتم
1- بازی ها انحصاری کدو بیشتره ؟
2- یه سوال در مورد کیفیت بازیا دارم اینو میدونم که ps4 از نظر سخت افزار قوی تره ولی سوالم اینه که پس چرا کیفیت رنگ بازیا xbox one بهتره من هر چی تریلر دیدم همین بوده کیفیت بهتری ارایه میده اون یکی کنسول حالا نظر شما رو میخوام بدونم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید منو ای راهنمایی تون تو خرید کنسول برای من خیلی تاثیر داره

ممنون
این بحث کاملا به خود شما بستگی داره به این تفاوتا هم هیچ توجه نکنید اون مقایسه ای که شما میکنید چون کنار همه اینجوریه وگرنه اگر کنار هم نباشه اصلا قابل تشخیص نیست دوما تو همه بازی ها هم اینطور نیست بعضا ps4 بهتر بوده تنها تفاوت تو بازی های انحصاری هست که به نظر من بازی‌ها و استودیوهای سونی بهتره.سوما بازی هاست که ps4 تو ایران خیلی راحت تر گیر میاد من تا حالا نشده یه بازی بخوام عوض کنم اما کسی نباشه واسه تعویض اما x1 نه خیلی سخت تره و دردسرش بیشتره که این هم به نظرم نکته ی مهمیه چون تو طولانی مدت ادمو اذیت میکنه خیلی دنبال بازی بودن

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام دوستان
خواستم ببینم شما چه تدابیری رو برای حفاظت از کاور (! ! ) می اندیشید چون من امروز کاور یکی از بازیام از یه جا یه مقدار پاره شد !:dو این که الان من میتونم سلفون بچسبونم روش ؟ در واقع چطور بپوشونم این پارگی رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر