هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
دوستان من چندین بار اینجا مشورت خواستم . الان دوباره چند تا سئوال برام پیش اومده .
اولین سئوال این که احیانا اگه ما تلویزیون لامپی،معمولی در واقع نه lcd .led داشته باشیم،میتونیم باهاش بازی کنیم ؟ یعنی که مشکلی ایجاد نمیکنه واسه بازی کردن ؟
دوم هم این که من الان میخوام یه 500 g بخرم،باید دقیقا تو فروشگاه چی رو چک کنم ؟ که بفهمم اصله،مشکلی نداره و سایر مسائل . + چطور رجیون دستگاه رو بفهمم ؟
عرض سوممون هم اینکه اقا با مانیتور های ال جی میشه بازی کرد ؟ مانیتور سیستم ـم .
اینه مدلش دقیقا :flatron w22617

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
سلام
دوستان من چندین بار اینجا مشورت خواستم . الان دوباره چند تا سئوال برام پیش اومده .
اولین سئوال این که احیانا اگه ما تلویزیون لامپی،معمولی در واقع نه lcd .led داشته باشیم،میتونیم باهاش بازی کنیم ؟ یعنی که مشکلی ایجاد نمیکنه واسه بازی کردن ؟
دوم هم این که من الان میخوام یه 500 g بخرم،باید دقیقا تو فروشگاه چی رو چک کنم ؟ که بفهمم اصله،مشکلی نداره و سایر مسائل . + چطور رجیون دستگاه رو بفهمم ؟
عرض سوممون هم اینکه اقا با مانیتور های ال جی میشه بازی کرد ؟ مانیتور سیستم ـم .
اینه مدلش دقیقا :flatron w22617

دستگاه فقط خروجی HDMI داره، اگه با تبدیل هم وصل کنین اذیت می‌شین چون بازی‌ها برای 1080p طراحی شدن.
مدل مانیتورتون هم فکر می‌کنم w2261v باشه، که هم 1080p هست هم HDMI می‌خوره، خیلی خوبه، رو همین بازی کنین خوب!

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
دستگاه فقط خروجی HDMI داره، اگه با تبدیل هم وصل کنین اذیت می‌شین چون بازی‌ها برای 1080p طراحی شدن.
مدل مانیتورتون هم فکر می‌کنم w2261v باشه، که هم 1080p هست هم HDMI می‌خوره، خیلی خوبه، رو همین بازی کنین خوب!
دوست عزیز دقیقا همین موردی هست که شما اشاره کردی فقط من v رو 7 وارد کردم .
به هر حال باید چیزی هم بخرم که ps4 رو لینک کنم به مانیتور ؟ کابل hdmi ندارم،رفتم مغازه بگم کابل hdmi بدید به من ؟ نوع و مدلش فرقی نداره ؟

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
دوست عزیز دقیقا همین موردی هست که شما اشاره کردی فقط من v رو 7 وارد کردم .
به هر حال باید چیزی هم بخرم که ps4 رو لینک کنم به مانیتور ؟ کابل hdmi ندارم،رفتم مغازه بگم کابل hdmi بدید به من ؟ نوع و مدلش فرقی نداره ؟

تو جعبه ps4 یک کابل hdmi هست

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
با در نظر داشتن تخلفاتی که فروشنده ها صورت میدن محتویات جعبه کنسول رو هم - به طور استاندارد نه باندل خاصی - شرح بدید ممنونتون میشم .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چرا کسی از دوستان که تجربه خرید ps4 از مغازه دار رو داره یه توضیحی نمیده موقع خرید به چه چیزی دقت کنیم که سرمون کلاه نره ؟
بار 3وم این سوال دارم میپرسم.شنبه میخوام برم برا خرید
چون این سوال بارها و بارها پرسیده شده و جواب مشخصی داره
به همه چیز دقت کنید !
کنسول رو میخری در صورت امکان مهلت تستتون رو بگیری . تست کنید drive و همه چیز مشکلی نداشته و چیزه غیر عادی نباشه .
سعی کنید از مغازه های قابل اطمینان خریداری کنید .
در مورده تاریخ انتشار حساسیت بیش از حد نشون ندید . نمیترسونمتون ولی اینطوری نیست که حالا شد 100% ساخت 2014 هست پس 100% مشکل نداشته باشه . اما هرچه جدیدتر گیر اومد بهتر ... مشکلی نیست. ( البته بهتره اصلا سراغه ریجن 1 ساخت 2013 نرید ... اگر هم توی بازار مونده باشه )

ریجن پشت جعبه هست و تاریخ ساخت پشته دستگاه.

ریجن 3 و japan دکمه تایید دایره هست .

تنها مشکلات شایعی که میتونه به عنوانه خرابی پیش بیاد یکی Blue pulseهست که خیلی کم هست و یکی هم مشکلات auto eject که راه حل داره البته اگر در هنگامه مهلت تست برخوردید که عوض کنید. با همه این اوصاف این مشکلات اینطوری نیست که حتی 10% هم احتمال وجودش باشه با توجه به اینکه اماره خرابی کم بوده .

کلا اینکه دقت کنید.

مشکله خاصی و سوالی دقیقتری در مورده موضوعی بود میتونید مطرح کنید تا از شک در بیاید.

موفق باشید.

t r e v o r

کاربر سایت
Mar 16, 2014
23
به این نکته ها هم توجه داشته باش مهمه
1-اگه میخوای بری توپخونه قیمت پایین بهت دادن (1250 وپایین تر) یه چند تا حالت داره 1-بگی بیار دستگارو باز میکنه میگه 200 اینا باید حتما پول اپدیت بدی 2-میگی ریجن 1و2 بیاره مغازه داره احتمال بده نمیفهمی زیجن 3 میاره 3-دستگاه کارکردس 4-جنسای تو جعبرو بر میداره (hdmi o دسته و10$)و جنس فیک میزاره

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.
دوستان برای آنلاین بازی کردن همه بازی ها باید پول داد یا یه سری از بازی ها پولیه؟
الان این دو تا چین؟(چه فرقی میکنن با هم؟):
شارژ حساب شما در PSN | فروشگاه پلی استیشن 4
فروش اینترنتی کارت پلی استیشن پلاس PlayStation Plus

این که موقع فروش بازی دست دوم میگن "کدش استفاده شده یا نه" یعنی چی؟
ممنون.

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
سلام

من ميخوام ps4 و ps vita م را بهم وصلشون كنم اما همش ارور ميده و پيغام مياد كه اين كد رويه دستگاه ديگه هستش.مشكل چيه و چجوري بايد اين كار رو انجام بدم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام میشه دسته ps4 رو با usb کامپیوتر شارژ کینم ؟؟
یا حتما باید با خودش شارژ کردشارژ اولیه لازمه ؟؟؟
مشکلی نداره ok هست

سلام.دوستان برای آنلاین بازی کردن همه بازی ها باید پول داد یا یه سری از بازی ها پولیه؟الان این دو تا چین؟(چه فرقی میکنن با هم؟):شارژ حساب شما در PSN | فروشگاه پلی استیشن 4فروش اینترنتی کارت پلی استیشن پلاس PlayStation Plusاین که موقع فروش بازی دست دوم میگن "کدش استفاده شده یا نه" یعنی چی؟ممنون.

نه همه بازیا .یه سری بازی Free 2 play هستن که انلاین هستن و به پلاس نیازی ندارن
یه سری بازی تمام انلاین هستن مثلا Final Fantaxy XV و TES O که اینا نیازی به پلاس ندارن اما جداگانه ماهیانه باید براشون پرداخت بشه
یه سری بازیهای دیگه انلاین مثله destiny هستن که بخشه pvp ایشون میخواد plus رو فقط ...

شارج حساب Psn یعنی به اکانت شما پول واریز میشه تا بتونید از استور خرید کنید و اکانت پلاس یعنی اپگرید کردن اکانت معمولی به اکانت پلاس که اجازه انلاین بازی کردن و استفاده از بازیهای مجانی پلاس ( تا زمانی که پلاس دارید ) و استفاده از تخفیفات مخصوصه پلاس و همچنین cloud storage رو میده .
بعضی بازیا کد دارن ... مثلا dlc اینطور چیزا. هر کد هم یه بار مصرف هست.

من ميخوام ps4 و ps vita م را بهم وصلشون كنم اما همش ارور ميده و پيغام مياد كه اين كد رويه دستگاه ديگه هستش.مشكل چيه و چجوري بايد اين كار رو انجام بدم
اگر امکانش هست کده ارور و ارورش رو بنویس
مشکلی توی کانکت نباید باشه . توجه کن ویتا و 4 باید یک اکانت داشته باشن تا بههم وصل شن . به چز این نکته خاصه دیگه نیست. راحت باید وصل بشن.

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
اگر امکانش هست کده ارور و ارورش رو بنویس
مشکلی توی کانکت نباید باشه . توجه کن ویتا و 4 باید یک اکانت داشته باشن تا بههم وصل شن . به چز این نکته خاصه دیگه نیست. راحت باید وصل بشن.[/QUOTE]
اهان يعني اكانت psn هردو بايد يكي باشه؟اخه رو ps vite كه ميخوام اكانت psn رو فعال كنم اون هم ارور ميده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر