هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
از دوستان کسی اطلاع داره ps4 های دبی region کجان؟

همه نوع ریجن ها در دبی پیدا میشه ولی در نمایندگی های خود سونی در دبی ریجن 2 هستند.

سلام

به نطرتون برای خرید ps4 صبر کنم تا نسخه اسلیم بیاد(اگه بیاد) و همچنین قیمت بازی ها یخورده بیاد پایینتر؟

سلام

فکر نکنم به این زودی ها اسلیم بیاد
اصلا معلوم نیست اسلیمش بیاد.

قیمت بازی ها که اولش بازارش داغه بعد رفته رفته قیمتش مناسب تر میشه .

دوستان من ريجن ٢ ژاپن دارم كه پشت اش زده ١٠٠ ولت. دارم بدون مبدل ولتاژ ميزنم به برق. مشكلي پيش نياد يه وقت؟؟؟

مشکلی نیست .

منبع تغذیه ps4 طوری طراحی شده که اگر به 220 وصل یا به 110 خود به خود ولتاژ آنرا با برق شهری آن کشور تصحیح می کند.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام

به نطرتون برای خرید ps4 صبر کنم تا نسخه اسلیم بیاد(اگه بیاد) و همچنین قیمت بازی ها یخورده بیاد پایینتر؟
اسلیم معلوم نیست کی بیاد ... ممکنه فعلا نیاد D:
شاید 1.5 تا 2 ساله اینده اینطورا ...

سلام باز پی اس ان مشکل داره ؟
مشکلی نداره الان ... 15 دقیقه پیش داشتم d3 میزدم . همین الان message ها رو چکیدم از vita .

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان به نظرتون نتم رو عوض کنم یه 5 مگ مخابرات حجمی بگیرم بهتر نیست برای انلاین و اینا کلا؟ ببخشید که تاپیک ربطی نداره کلا میخوام بدونم سرعت بالاتر باشه بهتر نیست؟
چون واسه PSN بدجوری داره میره رو اعصابم

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
همه نوع ریجن ها در دبی پیدا میشه ولی در نمایندگی های خود سونی در دبی ریجن 2 هستند.

سلام

فکر نکنم به این زودی ها اسلیم بیاد
اصلا معلوم نیست اسلیمش بیاد.

قیمت بازی ها که اولش بازارش داغه بعد رفته رفته قیمتش مناسب تر میشه .

مشکلی نیست .

منبع تغذیه ps4 طوری طراحی شده که اگر به 220 وصل یا به 110 خود به خود ولتاژ آنرا با برق شهری آن کشور تصحیح می کند.

ممنون رفيق. دليل اينكه روي جعبه نوشته فقط براي فروش و استفاده در ژاپن چيه؟

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
دوستان یه سوال عجیب!
بنده امروز یه PS4 خریدم.ریجن 2 و ساخت سه ماه ی دوم 2014.حالا موندم این ریجن 2 ساخت اروپاست یا ژاپن؟مشکل اینجاست من تی وی HD ندارم و احتمالا تا 2-3 روز دیگه تهیه کنم پس با X و O نمی تونم بفهمم ساخت کجاست.
گفتم حالا که 2-3 روز نمی تونم بازی کنم بیام دسته رو به لپتاپ وصل کنم.حالا تو بازی فیفا 14 با O تو منو ها انتخاب می کنه و داخل بازی هم دکمه ها عملکردشون کاملا اشتباهه! با مثلث سانت میفرسته و ...در صورتی که تا جایی که اطلاع دارم اگه ساخت ژاپن بود فقط تو منو باید عملکرد دکمه ها فرق می کرد! در کل گیج شدم!
دفترچه راهنمای کنسول هم همه به زبان عربی نوشته شدن.
دوستان لطفا کمک کنید به نظرتون ساخت کجاست؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان یه سوال عجیب!
بنده امروز یه PS4 خریدم.ریجن 2 و ساخت سه ماه ی دوم 2014.حالا موندم این ریجن 2 ساخت اروپاست یا ژاپن؟مشکل اینجاست من تی وی HD ندارم و احتمالا تا 2-3 روز دیگه تهیه کنم پس با X و O نمی تونم بفهمم ساخت کجاست.
گفتم حالا که 2-3 روز نمی تونم بازی کنم بیام دسته رو به لپتاپ وصل کنم.حالا تو بازی فیفا 14 با O تو منو ها انتخاب می کنه و داخل بازی هم دکمه ها عملکردشون کاملا اشتباهه! با مثلث سانت میفرسته و ...در صورتی که تا جایی که اطلاع دارم اگه ساخت ژاپن بود فقط تو منو باید عملکرد دکمه ها فرق می کرد! در کل گیج شدم!

توی بازی Fifa من هم وصل کردم کلا قاطی بود هر کاری کردم درست نشد ! مال خودم ریجن 3 هست و کلا از اون نتیجه گیری نکن

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
توی بازی Fifa من هم وصل کردم کلا قاطی بود هر کاری کردم درست نشد ! مال خودم ریجن 3 هست و کلا از اون نتیجه گیری نکن
ممنون.
الان یعنی ممکنه با این که تو منو با O انتخاب می کرد کنسول من ساخت اروپا باشه؟
در کل بدون وصل کردن به TV نمیشه فهمید ساخت ژاپنه یا اروپا؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
ممنون.

والا من که وصل کردم با مربع پاس میداد با مثلث شوت میکرد در این حد قاطی
در مورد دوم نمیدونم دقیقا

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
دوستان یه سوال عجیب!

اون تفاوت X و O مربوط به دسته نیست، دسته‌ها تفاوت ندارن. کنسول‌ها هم همه ساخت چین هستن.
کنسول‌هایی که برای ژاپن ساخته شدن روشون تارخ ساخت نخورده، دفترچشون ژاپنیه، جعبه ژاپنیه، دستگاه رو هم که روشن می‌کنی ژاپنی می‌نویسه اولش.
منبع: خودم ریجن 2 ژاپن دارم.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
ممنون.

دوست عزیز از زیر دستگاه عکس بگیر بزار

زیر دستگاه نوشته شده MODEL CUH عدد روبروش برای شما چنده ؟

عدد 1003A برای ریجن 2 اروپا هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر