هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها یکی بیاد اطمینانی چیزی بده !

یکی از دوستامون میخواد از دبی دستگاه رو بخره سالمه دیگه نه ؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
با سلام بچه ها یکی بیاد اطمینانی چیزی بده !

یکی از دوستامون میخواد از دبی دستگاه رو بخره سالمه دیگه نه ؟

اطمینان که نمیشه داد ! تعداد خرابیا خیلی کم بوده و بیشترشون هم قابل حل بوده ! میتونی بگی تستش کنه ولی نگران نباش مشکلی وجود نداره !
ولی اگه میتونه تستش کنه بگو حتما اینکارو بکنه !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
X1 نیز هنوز موجود است
:-"
لانچ وان برای خاورمیانه کلا انجام نشده:D افتاده 2014!
یکی از این 48 کشور کویت بوده که...همین امروز عرضه و Sold out شده!
:biggrin1:
sold out رو به این دلیل میزنن که امروز درگیر مراسم لانچ هستن و سفارشی قبول نمیکنن! روز لانچ همه سایتها میزنن sold out

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
دوستان رو اون ۱ماه که رو خودش هست اصلا حساب نکنید چون ویزا کارت میخواد دردسر داره تو ایران یه پلاس باید جدا بخرید

من ادامه حرف دوستنومو تکمیل کنم. در اصل یک Bonus هست و اگه شما پلاس بخری، اون اضافه میشه به اعتبار پلاستون.

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد

sold out رو به این دلیل میزنن که امروز درگیر مراسم لانچ هستن و سفارشی قبول نمیکنن! روز لانچ همه سایتها میزنن sold out
امروز نمیتونم از نمایندگی یا فروشگاه های دیگه تو دوبی کنسول رو بگیرم؟ (پیش خرید نکردم)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
امروز نمیتونم از نمایندگی یا فروشگاه های دیگه تو دوبی کنسول رو بگیرم؟ (پیش خرید نکردم)
من که نمیتونم آینده رو پیش بینی کنم:D اگه کنسولی بمونه میتونید! البته دبی امروز خیلی شلوغ بوده لانچش! امیدوارم کنسولی بمونه! وگرنه واردات بعدی کنسول میره برای فبریه که سونی گفته دوباره کنسول وارد مغازه ها میکنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش اگر دستگاهی بمونه چرا نتونی بخری فقط دیگه از ۲۰ روز پیش تقریبا نمیتونستید پیش خرید کنید چون پیش خریدا تمام شده حالا اگه سونی دستگاه زیاد فرستاده باشه فروشگاها پیشخرید جواب بدن دستگاهی مونده باشه میتونید بخرید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین

اون رو در جریان نیستم،ولی X1 رو از روز لانچش تو آمریکا و ... توی سایت اضافه کردن(دقیقا همون روز) ، اما PS4 دقیقا امروز اضافه شد:-"
حالا این قضیش چی بوده رو نمیدونم،برید از خودشون بپرسید :d

البته کویت از همون تابستون، پیش فروش گذاشته بودن! :-" بعید نیست هرچی که رسیده،رفته باشه:-"

shenmue1

کاربر سایت
May 22, 2012
18
دیشب ps4 رو از لانچ دوبی گرفتم .. اونجای که من بودم شلوغ نبود هرکی امده بود حتما کنسول گیرش میومد
خود کنسول خوبه ولی به نظرم برعکس بسیاری از دوستان . بزرگترین عیب دسته بازی ps4 هست.. تمام خاطرات خستگی و .... زمان ps1&ps2برام زنده شد(نسل قبل چون xbox360 گرفتم)
در کل به نظرم دوستان که ایران هستند عجله نکنند .. چیز زیادی از دست ندادین .. بازی هاش با نسل قبل فعلا هیچ فرقی نمیکنه)

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
آقا یکی جواب بده چندبار پرسیدم
آیا ps4 موس و کیبرد ساپورت میکنه؟؟؟
فکر کنم داره . چون Dice یکی دو ماه پیش گفته بود که واسه battlefield 4 رو PS4 میتونید جایه دسته از موس و کیبورد استفاده کنید . وی تو بقیه بازیا نمیدونم . شایدم تو منوها بشه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
كنسول دوبى sold out شده،تا دو هفته ديگه نمياد و چون محدوديت دارن بايد پيش خريد كنيد.
عملا تا بعد كريسمس كنسول همينجورى نميدن به كسى.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر