هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سایت Amazon ساعاتی پیش:d

30296439159502647068.png

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سایت Amazon ساعاتی پیش:d

30296439159502647068.png
برای PS4؟
گفته بودن رو PS4 پورت نمیکنن:D .
In a Q&A with fans on the PlayStation Blog, Naughty Dog community strategist Eric Monacelli was asked about the possibility of a PS4 port of The Last of Us. He answered plainly: "We have no plans to do that."

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
Sony: There’s Some “Epic Stuff” for PS4 Still Under Wraps, “Can’t Wait for E3″

کی تا E3 صبر میکنه !!! /:)
ولی تصور دیدن گیم پلی Uncharted 4, The order 1886, Syphon Fi|lter, Santa Monica's Next-Gen Project, The Last Guardian, Media Molecule's Next-Gen Project و... این صبر رو لذت بخش میکنه:D!

هرچی الان هیچ بازی نداریم بکنیم 2014 ذوق مرگ میشیم ! بعد خبری از بازی بعدی Quantic Dream نیست؟
فعلا تا The Order و Uncharted داریم غم نداریم
هرکی هم گفته کی میخواین بازیای خفنتون رو نشون بدین گفتن وایسین تا E3 مثل اینکه یه کولاکی در انتظاره !

چند نفرم در مورد هدست پرسیدن گفتن که تا اول January یه اپدیت میدن تا هدفون پالس رو ساپورت کنه :
We’re working hard on the headsets… should be sorted out soon….

sony fan

کاربر سایت
Nov 17, 2013
24
دوستان من یک پلاس 1 ساله خریدم برای PS4
امکان داره من VITA بگیرم الان مثلا من یک اکانت تو ویتا بسازم میتونم اون اکانت توی PS4 داشته باشم یا توی PS4 باید اکانت جدید بسازم؟
من این پلاس اگه تو ویتا بزنم دوباره اگه بشه اکانت به PS4 انتقال داد روی PS4 هم از پلاس استفاده کنم؟ممنون

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان من یک پلاس 1 ساله خریدم برای PS4
امکان داره من VITA بگیرم الان مثلا من یک اکانت تو ویتا بسازم میتونم اون اکانت توی PS4 داشته باشم یا توی PS4 باید اکانت جدید بسازم؟
من این پلاس اگه تو ویتا بزنم دوباره اگه بشه اکانت به PS4 انتقال داد روی PS4 هم از پلاس استفاده کنم؟ممنون

میتونی از همون برای ویتا استفاده کنی با اکانت پلاست ! روی کنسول هم روی همه ی اکانت ها میتونی استفاده کنی!;)

sony fan

کاربر سایت
Nov 17, 2013
24
میتونی از همون برای ویتا استفاده کنی با اکانت پلاست ! روی کنسول هم روی همه ی اکانت ها میتونی استفاده کنی!;)

من ps4 برای مثال دو هفته دیگه میرسه هفته بعد اون هم ویتا می گیرم حالا من الان روی ps4 یک اکانت بسازم و روش plus بزنم دوباره از همون اکانت میتونم رو ویتا استفاده کنم دیگه درسته؟
از امکانات پلاس هم میشه رو ویتا استفاده کرد دیگه؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من ps4 برای مثال دو هفته دیگه میرسه هفته بعد اون هم ویتا می گیرم حالا من الان روی ps4 یک اکانت بسازم و روش plus بزنم دوباره از همون اکانت میتونم رو ویتا استفاده کنم دیگه درسته؟
از امکانات پلاس هم میشه رو ویتا استفاده کرد دیگه؟

اره چون اگه نشه نامردیه :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

-
ولی تصور دیدن گیم پلی Uncharted 4, The order 1886, Syphon Fi|lter, Santa Monica's Next-Gen Project, The Last Guardian, Media Molecule's Next-Gen Project و... این صبر رو لذت بخش میکنه:biggrin1:!​

لذت بخش نه، "عذاب اور" میکنه :D.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یکی از این 48 کشور کویت بوده که...همین امروز عرضه و Sold out شده! :D
البته دسته (مشکی و قرمز) ، دوربین و پایه و بازی ها موجود میباشند! :D
X1 نیز هنوز موجود است:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند