هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد.این دسته ps4 رو که زودتر واسه فروش دادن اومده ایران یا نه؟
برادره من اگه داشت،الان مام ميرفتيم يه عكس باهاش مينداختيم ،گازش ميزديم،ميزاشتيمش لاي ملافه و كاور فيس دوغمون ميكرديم!نداره:d !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
برادره من اگه داشت،الان مام ميرفتيم يه عكس باهاش مينداختيم ،گازش ميزديم،ميزاشتيمش لاي ملافه و كاور فيس دوغمون ميكرديم!نداره:d !

:d

79619941548926679947.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
1 هفته نبودم خوب خدا رو شکر اتفاق خاصی نیوفتاده . ولی این عکسایی که میزارین قند تو دل آدم آب میکنه , خیلی نامردین بابا من میخام چند ماه صبر کنم کنسول جا بیوفته چرا این کارو میکنین با من ؟ :D

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام
من امروز رفتم PS4 رو بازی کردم. بازی هایی که داشتن KillZone و Knack بود. من یک راست رفتم سراغ کیلزون. اول از همه باید بگم که خود کنسول بسیار زیبا بود. البته بسیار هم کوچک. کلا از استایلش خیلی خوشم اومد. مخصوصا اینکه نصف کنسول شفاف و نیمه ی دیگر اون مات رنگ هستش.

کنسول ها رو وصل کرده بودن به یک تلویزیون 46 اینچی. مشکل اینجا بود که چون دسته با سیم بسته شده بود نمی شد بری عقب برای اینکه مخ درد نگیری!

چند ثانیه اول و یکم دور خودم چرخیدم تا با دگمه ها آشنا بشم. بعدش رفتیم و زدیم چند نفرو. تکست چر ها خیلی زیبا بودن. تلالو نو آفتاب خیلی جالب بود. فقط مشکل لبه های اشیا بود که خیلی smooth نبودن، نمی دونم برای اینکه من چسبیده بودم به تلویزیون اینطوری بود یا اینکه واقعا رزولوشنش همین بود؟
دسته ی بازی هم خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبلیه. فقط من خودم یکم با جای آنالوگ چپی یکم مشکل داشتم.
بعد از بازی هم یکم با مسئولشون صحبت کردیم. گفتن تا آخر هفته چندتا بازی دیگه هم میارن. دفعه دیگه اگه رفتم سعی می کنم با عکس برگردم.

خلاصه جای همه اونهایی که این کنسول و دوست دارن خالی بود.

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
با سلام
من امروز رفتم PS4 رو بازی کردم. بازی هایی که داشتن KillZone و Knack بود. من یک راست رفتم سراغ کیلزون. اول از همه باید بگم که خود کنسول بسیار زیبا بود. البته بسیار هم کوچک. کلا از استایلش خیلی خوشم اومد. مخصوصا اینکه نصف کنسول شفاف و نیمه ی دیگر اون مات رنگ هستش.

کنسول ها رو وصل کرده بودن به یک تلویزیون 46 اینچی. مشکل اینجا بود که چون دسته با سیم بسته شده بود نمی شد بری عقب برای اینکه مخ درد نگیری!

چند ثانیه اول و یکم دور خودم چرخیدم تا با دگمه ها آشنا بشم. بعدش رفتیم و زدیم چند نفرو. تکست چر ها خیلی زیبا بودن. تلالو نو آفتاب خیلی جالب بود. فقط مشکل لبه های اشیا بود که خیلی smooth نبودن، نمی دونم برای اینکه من چسبیده بودم به تلویزیون اینطوری بود یا اینکه واقعا رزولوشنش همین بود؟
دسته ی بازی هم خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبلیه. فقط من خودم یکم با جای آنالوگ چپی یکم مشکل داشتم.
بعد از بازی هم یکم با مسئولشون صحبت کردیم. گفتن تا آخر هفته چندتا بازی دیگه هم میارن. دفعه دیگه اگه رفتم سعی می کنم با عکس برگردم.

خلاصه جای همه اونهایی که این کنسول و دوست دارن خالی بود.

خارج از ایرانی؟ کجا؟
کوفتت بشه!!!:d

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
با سلام

داداش Killzone اخرین حده AA رو داره . تو بین بازیهای که فعلا معرفی شده هیچ بازی اینجوری نیست . حتما اشتباهی متوجه شدی . رزولونشن هم 1080p

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
چه زود گذشتا...

BYbEO9HCEAEK5E6.jpg:large
----
نمیدونم کی ps4 رسیده دستش ولی خیلی سریع 62 تا دوست جدید پیدا کرده!
23347719441102301241.png

!Greatness is already here

Blacklight Retribution به لانچ تایتل ها اضافه شد.لیست آپدیت شده:
Gameinformer Maintenace

البته 162 تا هست ولی اگر PS4 داشته باشه هم عجیب نیست.ایشون english community manager هستن :D

و این تصویر ماله ویتا هست :D یا من نگرفتم؟:-/

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
آقا شرمنده من یه سوال داشتم نمی دونم کجا بپرسم.:-/
آنلاین ps4 پولی شده؟ آخه من شنیدم باید اکانت پلاس داشته باشی ؟ یعنی آنلاین بازی کردن بدون اکانت پلاس نمیشه؟
مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر