هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

كامنت هاي من : :d
04044544031582787514.png

19904240356894295642.png

یعنی یه نفر (به جز امین رضا :دی) هم از اینجا Bayonetta 2 رو نگفت؟ :| :دی اگه کسی گفت بگه من بهش یه bigbosssalute.jpg بدم :دی
من هم رفتم گفتم برای PS4 بدید بایو 2 رو:d
امیدی نیست,3 نفر بیشتر اینجا نگفتن بقیه دوستان خارجی هم که به نظر میاد علاقه خاصی ندارن.:|

Dark souls 2 رو برای نسل بعد بدن من راضیم:d چون تا اینجا زیاد RPG معرفی نشده.
اون یکی DS2 رو میدن :> :دی
RED DEAD 2 انحصاری PS4 بنظرتون امکان داره ؟؟؟:x
آره اصلاً با Agent با هم تو یه پَک میان :)
بهتره به چیزهای معقول تری فکر کنیم مثل همین Bayo 2 :-" :دی (یعنی اینقدر احتمال اینکه Red Dead بعدی انحصاری بشه کمه ، که همین Bayo 2 جلوش معقول میزنه :دی )

DF یه مصاحبه با housemarque داشته که یه سری نکات جالب داشت اونم اینکه :

All of the cubes that you see flying around - there's no gimmick, no point sprites, it's not a particle effect, they're actual physical cubes
همچنین موتورشون توانایی ساپورت 500 هزار مکعب رو داره (just wow)
بازیشون 18 ماه در حال ساخت بوده

خود df توی مقاله قبلیش بازی resogun رو ستاره بازی های لانچ ps4 پیشبینی کرده

بازیشون resogun به صورت 1080p 60fps به صورت رایگان با سرویس plus در روز لانچ عرضه می شه

شماها چه فنهایی هستید که به فکر ویتا نیستید:| بایو2 اگه برا ویتا بیاد چی:|؟ برید به یارو بگین بایو ویتا:دی مس افکت ویتا :دی چرا من متالگیرو نگفتم؟ این توییتر سیستم تویتش خیلی بده:دی متالگیر توش جا نمیشد دیگه:دی

شماها چه فنهایی هستید که به فکر ویتا نیستید:| بایو2 اگه برا ویتا بیاد چی:|؟ برید به یارو بگین بایو ویتا:دی مس افکت ویتا :دی چرا من متالگیرو نگفتم؟ این توییتر سیستم تویتش خیلی بده:دی متالگیر توش جا نمیشد دیگه:دی
تو هم که همش دنبال عنوان های خر و خوف و گنده برای ویتایی :| :دی از این هایی که برا کنسول خونگی میاد
نکردی تو مایه های Gravity Rush & Locoroco رو بگی 8-| :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or