هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

آیا کنسول PS4 در ماه اکتبر در “عربستان سعودی” عرضه می شود؟
به تازگی یک تیزر ۳۸ ثانیه ای در فضای مجازی با نام ( مستعدین لأکتوبر؟ ) “به معنای آماده برای اکتبر” مبنی بر تاریخ انتشار کنسول PS4 در عربستان سعودی منتشر شده است

كي ميا بريم خودكشي؟؟؟

playstation4launchgc_610.jpg

هفته بعد نمایشگاه Gamescom در شهر Cologne کشور آلمان برگذار می شود و کمپانی Sony به نظر می رسد که قرار است تاریخ عرضه دقیق PS4 را اعلام کند.
طی یک پست در European PlayStation blog این کمپانی اعلام کرده است که در تاریخ 20 آگوست و و ساعت 6:00 بعد از ظهر BST "برنامه های عرضه PS4 و به همراه آپدیتی از وضعیت PlayStation 3 و PlayStation Vita" را اعلام خواهد کرد.
Gameinformer

​عزيزان ميخواستم بپرسم كسى اطلاع داره كه PS4 هم با برنامه PS3Proxy كار ميكنه يا نه البته فقط به PS4 اينترنت بده كافيه؟ ممنون
دوست عزیز حالا بذار کنسول عرضه بشه بعد :d ! فکر نکنم با PS4 کار کنه چون نرم افزار برای PS3 نوشته شده و معماری PS4 به کل فرق داره .

خیلی رو تاریخ ریلیز PS4 مانور میدن حتما میخوان با اعلام تاریخ عرضه تو اکتبر سورپرایز کنن ملت رو :دی

اگه تو اکتبر باشه که همه رفقا از من شیرینی دارن:d
اگه درست باشه دارن به سبک موبایل و ... عمل میکنن و فاصله زیادی تا عرضه نمیذارن

دوست عزیز حالا بذار کنسول عرضه بشه بعد :d ! فکر نکنم با PS4 کار کنه چون نرم افزار برای PS3 نوشته شده و معماری PS4 به کل فرق داره .

در کل که به معماری ربط نداره، فقط یک ******ه معمولیه که لینک دانلود رو تغییر میده. اگه هم کار نکنه، 2 روزه 100تا مثلشو میسازن :دی

آخرین ویرایش:
همه عکس و ویدیوهای PS4 زیر نورافکن و پروژکتوره که خیلی مشکی جذابی به نظر نمیاد رنگش ! (بنظر من حداقل :دی )
این عکس تو نور معمولی اتاق خیلی زیباست :love: :دی
البته یه مقایسه سایزی هم هست با سه تا قوطی ماع الشعیر ! :دی

گفتم مقایسه IGN هم یه ویدیو جالب داره که سایز PS4 رو با خیلی چیزا مقایسه میکنه... از PS3 گرفته تا موز :دی ( hWjBeYRQZBc )

وای این ویدیو DS4 Hands-on هم حتما ببینید ( lSfMy7UR8Zg ) خیلی خوشگله Dual Shock 4 خیلی خیلی خواستنیه لامصب

خوب Yakuza جدیده برای PS3 تایید شده اما حدس زده میشه برای PS4 هم بیاد .:d لینک .

اولش پلتفرم ها رو دیدم خوشحال شدم خبر زدم بعد که خوندم دیدم نوشته احتمالا برای PS4 هم تایید میشه .:|

خوب Yakuza جدیده برای PS3 تایید شده اما حدس زده میشه برای PS4 هم بیاد .:d لینک .

اولش پلتفرم ها رو دیدم خوشحال شدم خبر زدم بعد که خوندم دیدم نوشته احتمالا برای PS4 هم تایید میشه .:|
چه فایده به ما که نمیدن که 8-|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or