هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

کسی موسیقی متن ویدئوی پر طرفدار For_The_Players_Since_1995 رو نداره؟ بد جور میخوامش.

منم میخوامش خصوصا اونجایی که پسرا میان تو اتاق پی اس 4 رو روشن کنن ! میگردم اگه پیدا کردم میذارم ارگ نکردم شماها بذارید :دی
آهنگش از GOOD BLOOD :دی
[h=1]Discovery (Playstation 4 Theme) - Good Blood[/h]

دوستان یه سوالی ؟ میشه با هدفون PS3 Blutooth Headset روی PS4 هم استفاده کرد ؟ یعنی صدای بازیو گرفت ؟

کسی نیست جواب سوالم رو بدونه ! اخه میخوام برم بخرم ! نمیدونم چجوریاس
بعد شما که گفتی بعدا اپدیت میدن توی همین 1.50 نمیشه ؟

خب منم امروز تونستم PS4 رو تجربه کنم :دی فوق العاده بود، فوق العاده. کنترلر فوق العاده سبک و خوش دست. یعنی طراحی زیباش رو قشنگ میتونید حس کنید تو دستاتون. :دی واقعا کم صدا. نمیگم بیصدا چون توی محیط باز تجربه ش کردم و نمی تونم با قاطعیت بگم بیصدا بود، اما واقعا صداش کم بود. :دی منوی زیبا که به نظرم User Friendly تر از XMB ـه PS3 بود. (البته شخصا با XMB مشکلی نداشتم) و کنترلر و باز هم کنترلر! جادوییه! :دی اولین بازی نسل بعدی که بازی کردم هم NBA2K14 بود که تجربه خوبی بود. البته برای تجربه نسل بعدی واقعی حداقل باید تا عرضه بازی هایی مثل inFamous: SS صبر کنیم.

در کل تمام بازخورد های مثبتی که PS4 از ابتدای معرفی تا الان گرفته و تمام خبر های خوبی که در موردش منتشر شده حقشه. این کنسول بی نظیره...

Greatness Is Here.

مرتضی جان البته صدای کنسول از PS3 Slim بیشتره ..
والا همونطور که گفتم تو فضای باز باهاش بازی کردم و برای همین شاید کنسول کم صداتر از اون چیزی که هست به نظر اومده :دی (یا به گوش رسیده :دی)
اما در مجموع خوب بود میزان صداش :دی

آپدیت 1.51 هم اومده.تاثیری داشته؟

ببین PS3 Slim یکم بیش از حد کم سر و صدا بود . این یه مقدار تو بازی دور فنش میره بالا که طبیعی هم هست با توجه به ابعادش . ولی اصلآ نمی فهمیدش وسط بازی . آپدیت 1.51 هم دانلود کردم میگم بت این دو روز PS3 زدم فقط GTA V :)) :d.

صلوات بلند جعفر پسند ختم کن که رضا رو ازاد کردند :d:x

فقط ماکان مونده تا جمع همه جمع بشه :d

البته ما که بن بودیم کسی اینجا به اونجاش هم نمیگرفت :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or