هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
پس ناتی داگ قدم اولش رو با PS4 تضمین شده برداشت و خوشحال کننده بود . اخرین ما هم نمیتونه جایه انچارتد رو بگیره واسه من;;) ولی انگار سانتا رفته دنبال اپ پی جدید ! هیچی نمیتونه جایه GOW رو پر کنه =((

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
پس ناتی داگ قدم اولش رو با PS4 تضمین شده برداشت و خوشحال کننده بود !! ولی انگار سانتا رفته دنبال اپ پی جدید ! هیچی نمیتونه جایه GOW رو پر کنه =((

دیگه از جون این بد بخت چی میخواین ؟ :d
GOW فعلا باید استراحت کنه

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
16229902360655434214.jpg

صبح پا شدم اومدم تو سایت اون گوشرو نگاه کردم اصلا اسم Uncharted رو دیدم ذوق مرگ شدم !

یه پست هم در مورد همین Uncharted 4 داده بودم به حقیقت پیوست :x

دمشون گرم ولی کاش از Order یه چیزایی هم نشون میدادن ! به غیز این انچارتد چیزه دیگه ای معرفی نشد ؟

یه DLC برای TLOU هم معرفی کردن ! اسم Left Behind

بعضی ها هم گفتن ممکنه این DLC رو بشه رو PS4 بازی کرد و سونی قبلا از این سوتیا داده ! بدون نیاز به بازیه اصلی

54604396710008750806.jpg

لینک تیزرش

f6V0HNNHQK4

آخرین ویرایش:

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام ببخشید این سوال ها رو اینجا می پرسم 1-مولتی پلیر بازی های پی اس4 برای هرمرحله حجم زیاد می خواهند چقدر وایا سرعت1مگا برای این کار کافی است 2_مولتی پلیر بازی هابهتر است یا سیگنل ان ها 3- با وای فای هم میتوان بازی کرد 4-ایا بازی های مثلbf4فقط کمپینگ و مولتی دارند 5-مولتی بازی اساسین4چطور است وایا سیگنل هم دارد 6-برای ما رجین 1بهتراست یا2

dragonborn1375

کاربر سایت
Oct 26, 2012
123
نام
محمد حسین
دوستان دیروز یکی ازدوستان در مورد هارد پر سرعت تر نوشته بود که توی تکستچر لودینگ تاثیر داره.
میشه یکی برام توضیح بده این یعنی چی؟چون من توی این اصطلاحات وارد نیستم.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام ببخشید این سوال ها رو اینجا می پرسم 1-مولتی پلیر بازی های پی اس4 برای هرمرحله حجم زیاد می خواهند چقدر وایا سرعت1مگا برای این کار کافی است 2_مولتی پلیر بازی هابهتر است یا سیگنل ان ها 3- با وای فای هم میتوان بازی کرد 4-ایا بازی های مثلbf4فقط کمپینگ و مولتی دارند 5-مولتی بازی اساسین4چطور است وایا سیگنل هم دارد 6-برای ما رجین 1بهتراست یا2

1- منظورتون رو نمیفهمم؟ برای انلاین بازی کردن نیاز به دانلود همه چیز نیست ! تعداد عدد و حروف دانلود میشه ! سرعت 256 هم جواب میده ! اگه منظورتون دانلود قسمت مولتی پلیر هست که خوب حجم زیادی داره اگه وقعا سرعتتون 1000 کیلوبایت باشه مقدار زیادی طول نمیکشه !

2- بستگی به خودتون داره - مولتی بیشتر سرگرم میکنه ! ولی سینگل هم عالیه !

3- یعنی چی ؟ چیو میشه بازی کرد ؟ اگه مولتی پلیر هست نیاز به یک اکانت PSN و PS Plus دارید ! با وای فای هم میشه !

4 - اره خوب بازی های FPS مولتی خیلی خوبی دارن !

5 - سینگل داره ولی وضعیت مولتیش رو نمیدونم

6 - هردو عالین ! ریجن 1 بهتره !

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
اگه GOW واسه ps4 نیاد من شرمنده سونی میشم میرم بسمت ؟ چیه بابا نترسید میرم بسمت پلی استیشن 1 تا 3 دوباره
من هرگز به سلطان سونی خیانت نمیکنم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد

این عکس رو دیدم یاده اون عکسه افتادم که کنسولارو جفت هم گذاشته بودن و هر کی میزاشت یه سری از دوستان میومدن میگفتن فتوشاپه و این حرفا :d

ولی بی شوخی با توجه به اون چینش و طراحی 3 نقطه داخل کنسول و اون فن بزرگ انتظار همچین سایز بزرگی ازش میرفت ...

پ.ن: خط آخر پستت هم برای من دیده نمیشه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر