هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستاني كه كنسول خريدن مباركشون باشه ولي به نظر من خريدن كنسول توي لانچ اصلا كار خوبي نيست.مگر اينكه پول برات نقش علف خرس رو داشته باشه.

الان فعلا كنسول هاي فعلي به حد كافي بازي دارن و جالبه كه هنوز هم بازي خوب براشون عرضه ميشه.به نظرم حداقل بايد 1 سال بعد از عرضه كنسول صبر كرد تا هم جا بيفته هم يك سري بازي براش عرضه و خلاصه شرايط Steady بشه.:d

Ani_cat-punch.gif

کنسول رو میشه بدون استند به طور عمودی گذاشت ؟

تو عکس صفحه ی قبل دیدم . اگر بشه گذاشت پس نقش استند چیه دقیقا ؟ برا پایدار نگهداشتن کنسول :d

تو عکس صفحه ی قبل دیدم . اگر بشه گذاشت پس نقش استند چیه دقیقا ؟ برا پایدار نگهداشتن کنسول :d
احتمالا" دلت نمیخواد با کوچیک ترین تکونی کنسول عزیز دلت نقش بر زمین بشه !!!
تازه خوشکل بودنشم به کنار !!!

سلام
جون هر کسی دوست داری از این استند و عمودی و افقیا اینا بکش بیرون ما را نمودی شما از بس استند استند کردی بابا شتر را گم کردی دنبال مهارش داری میگردی بزار کنسول برسه دستت بعد هر خاکی خواستی بیا بریز سر من خوبه؟!!

بله ميشه بدون استند هم گذاشت ولي اگر مثلا پات به كنسول بخوره كنسول مي افته ولي با استند ديگه اگه وسيله اي دست يا پات هم به كنسول بخوره كنسول نمي افته .
به نظر من اگر كسي تو خونه بچه كوچيك نداره نيازي نداره از اين استند ها بخره و همينجوري كنسول به راحتي ميتونه به حالت عمودي بزاره.

بعد از آپدیت 3.00 ویتا و اضافه شدن قابلیت ریموت پلی و پارتی چت با ps4,مشخصه سرورهای psn ویتا و ps4 یکی شده.
تو دو روز گذشته 3تا بازی رو دان کردم که مطمئن بشم,باید بگم سرعت دانلود به طرز شگفت انگیزی خیلی بهتر شده!یعنی از سرعت دانلودم با IDM هم بیشتره!
اگه isp من قاطی نکرده باشه نشون میده PSN فوق العاده شده
phpd9tgwn.jpg

بله ميشه بدون استند هم گذاشت ولي اگر مثلا پات به كنسول بخوره كنسول مي افته ولي با استند ديگه اگه وسيله اي دست يا پات هم به كنسول بخوره كنسول نمي افته .
به نظر من اگر كسي تو خونه بچه كوچيك نداره نيازي نداره از اين استند ها بخره و همينجوري كنسول به راحتي ميتونه به حالت عمودي بزاره.

کی پول میده استند بخره؟ با کمی خلاقیت و ابتکار میشه یه استند بهتر از اصلیش ساخت:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or