هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من نمیدونم کی پستام رو پاک میکنه!!ولی هرکی هست لطفا به ما یه اطلاع بده!کرفس نیستم خبر مرگم!میریم تو نت چهارتا مطلب یاعکس میبینیم میاریم اینجا !برمیگردیم میبینیم زرت ...!پاک شده!بخدا من واسه بیسکوییت بیشتر ارزش قائلم!اگه پست گزاشتنم ممنوعه،یه خبری بدین وقتم رو هدر ندم!عجب!!

جعبه ها ps4 بعد از مرتب شدن برای ورود به میهن اسلامی آماده میشوند...:d
90PS4.jpg

رئیسِ بزرگ

"The next generation doesn't start until we say it does"
---

لرد Andrew House

"Three hundred and ninety nine dollars"
---

Jack Tretton بدون تو E3 هرگز !

"We have the most passionate consumers in the world"
---

Shuhei Yoshida رئیسِ ترول :))

"YES"
---

Mark Cerny آرشیتکت قویترین کنسول نسل هشتم !

"Geee Dee Dee R Five"
---

Masayasu Ito و مهندسین طراح داخلی پیشرفته ترین کنسول !
---

Tetsu sumii طراح زیبا ترین کنسول نسل هشتم !

---

Takeshi Igarashi و Toshimasa Aoki طراحان اصلیِ بهترین کنترلر بازی !

---

its.a.sony.like.no.other.make.believe

ببخشید ps4مثلps3بازی های کپی میخوره؟اخه اگه نخوره بازی هاش خیلی گرونه قیمتش یعنی می ارزه مثلا 100 تومان بدی یه بازی؟

ps3 از اول که کپی خور نبود. بعد از این که هک شد کپی خور شد دیگه نیازی نبود بری پول بازی بدی. یا بیرون میدادی برات بازی بریزن یا خودت دانلود میکردی بدون هیچ هزینه ای.
اول باید ps4 هک بشه تا کپی خور بشه در غیر این صورت قیمت بازی ها همون 100 به بالا هست.
شما وقتی کنسول میخری به عشق بازی کردن میری میخری دیگه حالا میخواد اون بازی 1 تومن که باشه میخواد 5 تومان باشه شما میری تهیه میکنی بازی میکنی تا لذتش رو ببری :d
پس صد درصد می ارزه :d

من100 تومن هم باشه به عشق یک بازی میخرم ولی اخه مثلا هرکی میخواد بازی های مختلف داشته باشه موضوع اخه یکی دوتا نیست من خودم هر کنسولی بخرم عوض نمیکنم تا نسل بعدش بیاد از هر کنسولی هم بیش از200 بازی از قدیمی گرفته تا جدید دارم

من100 تومن هم باشه به عشق یک بازی میخرم ولی اخه مثلا هرکی میخواد بازی های مختلف داشته باشه موضوع اخه یکی دوتا نیست من خودم هر کنسولی بخرم عوض نمیکنم تا نسل بعدش بیاد از هر کنسولی هم بیش از200 بازی از قدیمی گرفته تا جدید دارم
100 تومـن نیست بیشترـه ! ( نسخـه آک بخوای بگیری به احتمال زیاد 200 تا 300 )
و اگه بخوای به روال سابق هر مدل بازی ای که میاد تجربه کنی فکر نکنمـ عملی باشه . :d
( البته ارتباط 100 درصدی بـا توان مالیت دارـه )
باید منتظر بمونی تا کنسول رو هک کنن که این هم زمان مشخص و معینی ندارـه .
یه راه دیگه هم داری اون هم اینکه فعلا فقط انحصاری های کنسول موردنظرت رو بزنی تا ببینیم آیندـه چی برامون دارـه 8->

آخرین ویرایش:
ببخشید ps4مثلps3بازی های کپی میخوره؟اخه اگه نخوره بازی هاش خیلی گرونه قیمتش یعنی می ارزه مثلا 100 تومان بدی یه بازی؟

شما قیمت چندسال پیش رو داری میگی ؟:|
اگه 100 تومن بود که خیلی خوب بود . واقعاََ قیمت رویایی ای هستش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or