هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

subzero7111

کاربر سایت
Jul 4, 2012
17
نام
حسین
سلام دوستان
الان بهترین نسخه ps4 چس هست ؟ این سری های 2015 چطوره ؟ cuh-1200 ؟
میخام یه کنسول بخرم نمیدونم جه ریجنی خوبه لطفا راهنمایی کنین ممنون
راستی الان ایکس باکس وان بهتره سا ps4 ? این مغازه داره هرگدوم یه چیزی میگن ادم گیچ میشه

pourya1369

کاربر سایت
Oct 29, 2011
19
دوستان سلام، صبحتون بخیر
دوستان من می خوام این هفته ps4 بخرم تا الان این نکته ها رو فهمیدم، اگه به مورد دیگه ای باید توجه کنم لطفاً بهم بگید، راستی از پایتخت بگیرم اوکی هست؟
1) سری 12 مصرف برق کمتر و همچنین میزان داغ شدن کمتری داره پس گزینه بهتری برای خرید نسبت به سری 11 هست
2) رجیون هم فرقی نداره چی باشه

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
یه سوالی داشتم,ممنون میشم جواب بدید
امکانش هست از طریق هارد اکسترنال فیلم و آهنگ به هارد دستگاه انتقال داد؟؟؟؟؟؟اگه امکانش هست میشه لطف کنید و بگید چطوری؟؟
ممنون از همگی

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
دوستان من ۱ مشکل بزرگ دارم! من از save بک آپ گرفتم و ps initialize کردم و بعدش دوباره بازی نصب کردم و به اینترنت وصل بودم تا بازی آپدیت بشه و همون موقع بک آپ restore کردم و بازی شروع کردم و همون اول به سرور login کرد و شروع کرد installing game data !! بعدش هم بازی شروع کردم و از همون جایی که سیوم بود شروع شد بدون هیچ مشکلی! امروز دوباره اومدم بازی کنم ولی آفلاین بودم و به اینترنت وصل نبودم! هرکاری کردم سیو بازی نخوند و میگفت cant load save data !! حالا چه کار کنم ؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام داداشا :D
اقایون من یه ps4 1116 خریدم رجین دو الان من اکانت چه رجینی بسازم بهتره ؟ شاید بخوام بعدا dlc هم بخرم
r1 یا همان us را بساز، چون قیمت دلار از سایر موارد در ایران ارزانتر هست.

- - -ویرایش - - -

دوستان میخواستم بدونم اگر از طریق خود سیستم و یا دستگاه اقدام به فرمت فکتوری کنیم (RESET ALL) تمام آپدیت ها هم پاک میشن؟

Reset Factory تمام دیتا هایی که روی دستگاه هست پاک میشه ، یعنی شما باید دوباره از اول همه را دانلود کنید. اگر موقع بازی کردن آنلاین بوده باشی اخرین Savegame بصورت اتوماتیک اپلود شده روی اکانتت البته اگر پلاس داشته باشی.( من این کار را روی ورژن قبل ps4 کردم این اتفاق افتاد ممکن الان تغییر کرده باشه اما قبل از Reset بهم لیست چیزایی که پاک میشد را گفت)

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
و یه سوال دیگه که یادم افتاد اینکه ، من تو تویوب دیدم که مدل CUH-1116A صدای نویز شکل داره ولی مدل 1216 اینجوری نیست ، کسی هست
که توضیحی بده راجب این جریان؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
و یه سوال دیگه که یادم افتاد اینکه ، من تو تویوب دیدم که مدل CUH-1116A صدای نویز شکل داره ولی مدل 1216 اینجوری نیست ، کسی هست
که توضیحی بده راجب این جریان؟
تا جایی که من مدل های مختلف ps4 را دیدم تا حالا همچین موردی را ندیدم و نشنیدم. فقط صدا فن دستگاه هست که نسبت به بازی متغیر کار می کنه و صدا میده و به مرور زمان هم چون گرد و خاک می گیره یک مقدار صدا پیدا می کنه . شاید ویدیو که نگاه کردی بد رکورد شده که صدا نویز می شنوید.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
تا جایی که من مدل های مختلف ps4 را دیدم تا حالا همچین موردی را ندیدم و نشنیدم. فقط صدا فن دستگاه هست که نسبت به بازی متغیر کار می کنه و صدا میده و به مرور زمان هم چون گرد و خاک می گیره یک مقدار صدا پیدا می کنه . شاید ویدیو که نگاه کردی بد رکورد شده که صدا نویز می شنوید.

اتفاقاً این ویدیو رو به صورت شانسی دیدم که یه نفر میزان صدای این مدل و مدل دیگه ای رو با هم مقایسه کرده بود ویدیو رو
میذارم دانلود کنید به هرحال جالبه

حجم ویدیو 9 مگ

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
امكانش هست كاري كرد كه اكانت من براي بعضي از فرند ها افلاين نمايش داده بشه در مواقعي كه انلاينم؟!(يا اگه اين امكان وجود نداره امكانش هست كه واسه همه افلاين نمايش داده بشه؟)

omidebr

کاربر سایت
Sep 25, 2015
6
بچه ها اگه من بخوام اکانت psn بسازم باید پلاس داشته باشم هر کاری میکنم نمیشه وقتی میزنم روی add a acount psn رو please wait گیر میکنه با کامپیوتر ساختم تو سایت سونی ولی بازم sign in نمیشه دیگه کلافه شدم اینترنتمم واسه مخابراته ولی سرعتش 16مگه شوخی بازی نیست نمیدونم چرا بازم نمیشه؟ یکی کمک کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر