هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام،ميخوام بازي metal gear solid v که مجاني شدرو بخرم تو پلي استيشن استور که ميگه سرور بر قرار نيست از سايتش ميخوايم دانلود کنيمم اينو ميگه
An error occurred while processing your request.Reference #97.6ed2f748.1433495486.4e418fb
چيکار بايد کرد؟

حاجی شما باید بازی رو دانلود کنی نه بخری....بنده خدا ها بازی رو رایگان گزاشتن اونوقت شما میخوای بخری ؟؟:-/

اها خیلی ممنون داداش
بعد قضیه ظرفیت چیه؟
بعدش اون سوالمم تو پست قبلی اگه بتونی جواب بدی ممنونت میشم داداش
راستی باید برای این اکانت ها حق اشتراک هم بدن؟

ظرفیت 1 بعد از آپدیت 2.5 براش مشکل پیش اومد و روی آیکون بازی قفل میومد و دیگه نمیتونستی باهاش بازی کنی .البته میگن که اگر کنسول آنلاین نشه میشه بازی رو بازی کرد(فقط به صورت آفلاین)
ظرفیت 2 به صورت primary هست و میتونی تو همه ی اکانت ها بازی کنی (آنلاین و آفلاین)
ظرفیت 3 باید تو خود اکانت بازی کنی و برای بازی باید به اینترنت وصل شی تا قفلش برداشته بشه یا به اصطلاح لایسنسش چک بشه . البته بعضی بازی ها رو میشه با سوییچ یوزر کردن تو اکانت خودتم بازی کنی(آنلاین و آفلاین)
کلا اگر از یه جایی بازی بخری که قیمت هاش با عقل جور دربیاد مشکلی نداره
من خودم 6 بازی اکانتی خریدم

بدترین کار ممکن گذاشتن کنسول در جهت باد مستقیم پنکه هست ....چون ممکنه در کار فن و ورود و خروج هوا اثر منفی بزاره .

در کل کنسول اگه اطرافش باز باشه و در جریان هوای ازاد باشه نیازی به پنکه و کولر نداره حتی تو هوای گرم .
1-بعد بازی که بازی رو میبندیم و میایم بیرون ،کنسول یه چند دقیقه بازم در حال کار کردنه(عین وقتی که داریم بازی میکنیم) و بعدش آروم کار میکنه.این طبیعیه؟
2-بعد بازی چند مین تو داشبورد بمونیم بعد کنسول رو خاموش کنیم؟سنسور نداره درجه حرارتشو نشون بده؟
3-میگم زیر کنسول 4طرفش پایه های کوچیک بذاریم تا زیرشم تهویه داشته باشه خوبه یا نیازی نیست؟
4-چون زیر میز تی وی میذارم (فضای کافی هست که تهویه خوبی داشته باشه ) یکم رو میز تی وی و کنسول خاک میشینه.بعد خاموش کردن کنسول روش پارچه نرم و نازک بندازیم مورد نداره یا اینکه وایسم خوب خنک بشه بعد بذارم؟
5-کنسول هنگ کرد چکار کنیم؟ینی هیچ دکمه ای کار نکرد یا مثلا صفحه قفل کرده و....(تا حالا پیش نیومده البته.برا اطمینان میپرسم که تو شرایطش به کار بگیرم)
ببخشید تازه کنسول گرفتم یکم درجریان کاراش نیستم;)

دوستان من وقتی میخوام دیتا ها رو به کنسول انتقال بدم هی قطع و وصل میشه نمیدنم مشکل چیه

از روش psx

البته بگم من pc رو با کابل lan وصل میکنم و ps4 رو با وای فای

دوستان از کجا میتونم بفهمم چقد زمانه PSN Plusاَم باقی مونده؟؟؟؟

سلام . روی یکی از بازی های پلاسی که دانلود کردی دکمه OPTION رو بزن بعد قسمت INFORMATION مینویسه چقدر دیگ از پلاست مونده ( در واقع میگه چقدر دیگ میتونی این بازی رو انجام بدی که میشه مدت زمان باقی مونده از پلاست )
یه راه دیگ هم هست بیشتر یادمه توی ps3 اینطوری بود حالا فک کنم توی ps4 هم همینطور باشه فقط شاید یه مقدار تغییر کرده باشه ولی در کل :
Settings - PSN - Account Details - List of services - PlayStation Plus

- - -ویرایش - - -

دوستان من وقتی میخوام دیتا ها رو به کنسول انتقال بدم هی قطع و وصل میشه نمیدنم مشکل چیه

از روش psx

البته بگم من pc رو با کابل lan وصل میکنم و ps4 رو با وای فای

سلام . همه دیتا هارو بریز داخل یه پوشه و از توی برنامه قسمت SETTING گزینه AUTO REPLACE FILE رو تیکش رو بزن و ادرس فولدر دیتا هارو بده تا خودش اتوماتیک انتقال بده . اگر بازم چنین مشکلی بود شاید یه فایلی ناقص باشه یا ....

- - -ویرایش - - -

1-بعد بازی که بازی رو میبندیم و میایم بیرون ،کنسول یه چند دقیقه بازم در حال کار کردنه(عین وقتی که داریم بازی میکنیم) و بعدش آروم کار میکنه.این طبیعیه؟
2-بعد بازی چند مین تو داشبورد بمونیم بعد کنسول رو خاموش کنیم؟سنسور نداره درجه حرارتشو نشون بده؟
3-میگم زیر کنسول 4طرفش پایه های کوچیک بذاریم تا زیرشم تهویه داشته باشه خوبه یا نیازی نیست؟
4-چون زیر میز تی وی میذارم (فضای کافی هست که تهویه خوبی داشته باشه ) یکم رو میز تی وی و کنسول خاک میشینه.بعد خاموش کردن کنسول روش پارچه نرم و نازک بندازیم مورد نداره یا اینکه وایسم خوب خنک بشه بعد بذارم؟
5-کنسول هنگ کرد چکار کنیم؟ینی هیچ دکمه ای کار نکرد یا مثلا صفحه قفل کرده و....(تا حالا پیش نیومده البته.برا اطمینان میپرسم که تو شرایطش به کار بگیرم)
ببخشید تازه کنسول گرفتم یکم درجریان کاراش نیستم;)

1. بله کاملا طبیعی هست .
2. اره بعد از انجام کارت با کنسول همه برنامه ها و بازی هارو ببند و بزار کنسول یه 5 دقیقه تا 10 دقیقه روشن باشه تا تهویه انجام بگیره و بعد کنسول رو خاموش کن . سنسور هم نداره
3. نیازی نیست . یه چیز استاندارد هست ساختار کنسول و نیازی به این چیزا نداره . این کارا یه طور حساسیت الکی به خرج دادنه
4. بزار یه 1 ساعت بعد که کاملا کنسول خنک شد . وقتی بلافاصله روش چیزی بندازی ممکنه مانع از تهویه و خنک شدن کنسول بشه .
5. دکمه PS دسته رو اول بزن ببین میتونی لوگ اوت یا کار دیگ ای بکنی . اگر دیدی هیچ دکمه ای کار نمیکنه باید دکمه پاور کنسول رو بزنی . اگر اونم عمل نکرد باید دوشاخه رو بکشی یا هم دکمه محافظ رو بزنی و برق رو قطع کنی .

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان. بنظرتون دیسک بازی رو در نیارم و بذارم توی دستگاه برای مثلاً 1 ماه بمونه مشکلی به وجود میاره؟ یا بعد از هر دفعه بازی درش بیارم؟
و اینکه با دکمه eject دیسک رو بیرون بیارم بهتره یا از توی option و انتخاب گزینه remove disk؟ تشکر

سلام . گزارشی مبنی بر اینکه موندن دیسک داخل کنسول مشکلی به وجود اورده باشه یا ... تاحالا کسی نداده و مشکلی نداشته کسی تاحالا . عملا هم مشکلی نباید داشته باشه ولی خود من دیسک رو در میارم همیشه !
با دکمه OPTION > REMOVE DISK بهتره . برای روشن کردن کنسول هم بهترین کار اینه از طریق دکمه PS دسته روشن کنی . برای خاموش کردن هم از طریق گزینه POWER > POWER OPTION > TURN OFF THE PS4 .

کلمه ي دانلود رو با خريد اشتباه کردم شرمنده
توي دانلود منظورم همين مشکلم هست

اگه سرعت اینترنتت خوبه که با کنسول دانلود کن ولی اگه خوب نیست لینک دانلود بازی رو با توجه به ریجن اکانتت گیر بیا و با کامپیوتر دانلود کن و بعد با برنامه PSX به کنسول انتقال بده.

به این تاپیک سر بزن :

[h=3]دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER[/h]

دوستان من الان میخواستم بعد از مدتها اون 14 روز مجانی رو فعال کنم ولی کردیت کارت میخواد چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
چون فقط و فقط واسه متال گیر میخوامش

دوستان من الان میخواستم بعد از مدتها اون 14 روز مجانی رو فعال کنم ولی کردیت کارت میخواد چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
چون فقط و فقط واسه متال گیر میخوامش

سلام . کاریش نمیشه کرد . باید اطلاعات کارت اعتباری بدی . ولی میتونی یه اکانت ژاپن بسازی و با اون بگیری . اکانت ژاپن برای 14 روز پلاسش نیازی به کردیت کارت نداره . اموزشش هم هست توی انجمن

update باز اصولا بعده همون لحظه ای که دانلود شد نصب میشه سری و نوشته میشه installed
اپدیت رو کامل دانلود کردی ؟
یه بار rebuild database رو امتحان کن
دقیقا اطمینان ندارم مشکل دستگاه از کجاست
آخر سر مجبور به پاک نصب و آپدیت شدم تا اجاره شد دیشب
rebuild و باید از safe mode برم؟ (همون 7 ثانیه که باید دکمه پاور رو نگه داشته دیگه ؟)
یعنی بشینی با این اینترنت گیگ 2/8 بزنی بعد نیاد بعدم کلآ از اول پاک کنی اطلاعاتو کلآ هم 3 روز تا تمدید اینترنت موندهو 258 مگ اعتبار آدم داغ میکنه دیگه

کسایی که بلوتوث هدفون دارن ؟
واسه چت تو بازی هم میشه استفاده کرد ؟
بعد براشون مشکلی پیش نمیاد هم صدای بازی و هم صدای چت از ی جا میاد ؟
یه سوال دیگه . رنگچراق دسته رو چطور میشه عوض کرد ؟

کسایی که بلوتوث هدفون دارن ؟
واسه چت تو بازی هم میشه استفاده کرد ؟
بعد براشون مشکلی پیش نمیاد هم صدای بازی و هم صدای چت از ی جا میاد ؟
یه سوال دیگه . رنگچراق دسته رو چطور میشه عوض کرد ؟
وصل بشه نباید مشکلی باشه
اون قضیه رو توی Setting میشه تنظیم کرد که مثلا فقط صدای chat بیاد یا مثلا کله صداها بیاد
نمیشه. بسته به بازی داره اون قضیه.
مگر اینکه Player 2 مصلا متصل بشه رنگش فرق میکنه

آخر سر مجبور به پاک نصب و آپدیت شدم تا اجاره شد دیشب
rebuild و باید از safe mode برم؟ (همون 7 ثانیه که باید دکمه پاور رو نگه داشته دیگه ؟)
یعنی بشینی با این اینترنت گیگ 2/8 بزنی بعد نیاد بعدم کلآ از اول پاک کنی اطلاعاتو کلآ هم 3 روز تا تمدید اینترنت موندهو 258 مگ اعتبار آدم داغ میکنه دیگه
اره همون مورد هست. امتحان کن
چون یادم نمیاد کسی این مشکل رو داشت
نمیدونم دقیقا اشکاله کار از کجا هست.

دوستان سلام
من تازه یه PS4 خریدم
رجین 2
تو بازی اینفاموس ول بازی ک میزنه تاچ پد رو لمس کنید تا در باز بشه
هرچی لمس میکنم کار نمیکنه تاچ پد !!!!
مشکل از دسته اس ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن