هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
با اکانت وبتا که داشتم دوتا بازی خریدم الان میتونم همون اکانت رو ps4 فعال کنم بعدش اون بازی ها رو دانلود کنم؟
یا باید دوباره بخرمشون؟

سلام دوستان دارم دیوونه میشم از دست این فروشنده ها
امروز یکی پیدا شده میگه من ریجن 1 و 2 و 3 رو هم ساخت ژاپن دارم هم ساخت چین.. مگه میشه ؟؟؟؟
خیر نمیشه
تمام کنسول ها توی چین تولید میشن و اصلا تولید جاپن نداریم

سلام
با اکانت وبتا که داشتم دوتا بازی خریدم الان میتونم همون اکانت رو ps4 فعال کنم بعدش اون بازی ها رو دانلود کنم؟
یا باید دوباره بخرمشون؟
اگه برای ویتا خریدی که خیر ولی اگه برا ps4 بازی خریدید فقط باید وارد کنید ونصب کنید البته اگه cross platform باشه دیگه نیازی به خرید نیست.

Sent from my GT-S7582

سلام
یا باید دوباره بخرمشون؟

همون اکانت رو میتونید استفاده کنید بستگی داره بعضی از بازیها یه بار بخرید میشه هم روی ps3 ps4 و ویتا استفاده کرد بعضیا نه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان دارم دیوونه میشم از دست این فروشنده ها
امروز یکی پیدا شده میگه من ریجن 1 و 2 و 3 رو هم ساخت ژاپن دارم هم ساخت چین.. مگه میشه ؟؟؟؟

چرت میگه تا اونجایی میدونیم یه عده خیلی کمی از ریجن 2 ژاپن made in japon بودند
بهرحال فرق نداره شما همونی که به بودجه ادت میرسه بگیر

دوستان چه جوری باید پ.ر.و.ک.س.ی قرار بدم برای کنسول ؟ من تو لپ تاپ از Next-V P N استفاده می کنم . چه جوری میشه آدرس و پورت به کنسول داد ؟

بعد یه سوال دیگه . رو فیلمی که از بازی مون میگیریم می شه حرف زد ؟ چه جوری ؟

فقط با کابل میتونی شیلتر شکن روی کنسول فعال کنی .
اول شلتر شکن رو روشن میکنی بعد PSX رو start میزنی و توی تنظیمان اینترنت کنسول قسمت p r o x y آی پی که PSX تو اون صفحه کوچیه نشون داده رو وارد میکنی که معمولا به این شکل هست 192.168.1.102 (ماله شما ممکنه فرق کنه. بعد هم تست میزنی.

چند تا ویدئو دیدم طرف داشت حرف میزد حالا چجوریش رو نمیدونم

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من بدلیل مشکل صدا مجبور شدم کنسولمو کلا ریست کنم و همه سیوهام پاک شد چون بکاپ نگرفته بودم . جای عجیب اینه که تروفی یکی از بازی هام که کلی جلو رفته بودم الان 1 شده و بازی رو از اول شروع کردم الان وسط های بازی رسیدم اما بازم تروفی نمیده و 1 هست. به نظرتون مشکل از کجاست؟؟:-/ بازی های دیگه هم همینطوری شدن و تروفی نمیده بهم:(

یه بار تو PSN کنسول sign out و sign in کن شاید درست بشه
بازی رو پاک کن دوباره نصب کن.
و البته بستگی به بازی هم داره معمولا بعضی بازی ها مثل بازی tlou آخر بازی تروفی ها رو میدن

سلام
کمکم کنید
من اکانت 14 روز رایگان ژاپن ساختم آخرش پیغام میده ک یه پیغام ب همون ایمیلی ک ساختم ارسال میشه و باید تاییدش کنم .
الان من هر چی داخل ایمیلم میگردم چیزی پیامی نومده.صندوق باکس خالیه.هیچ پیامی نومده تا تاییدش کنم.چکار کنم؟؟؟؟؟کمک کنید

سلام
کمکم کنید
من اکانت 14 روز رایگان ژاپن ساختم آخرش پیغام میده ک یه پیغام ب همون ایمیلی ک ساختم ارسال میشه و باید تاییدش کنم .
الان من هر چی داخل ایمیلم میگردم چیزی پیامی نومده.صندوق باکس خالیه.هیچ پیامی نومده تا تاییدش کنم.چکار کنم؟؟؟؟؟کمک کنید
تو صندوق اسپمهات ببین نیست

سلام این تخفیفات پی اس ان که زده تا 9 am دقیقا چند ساعت مونده $نخرم بردارن ضد حال بخورم بر اساس ساعت کجا محاسبه میشه ؟ خواهشا سریع راهنماییم کنید ممنون
یه سوال دیگه مناسبت بعدی که باز تخفیف میخوره کی هست:d

سلام این تخفیفات پی اس ان که زده تا 9 am دقیقا چند ساعت مونده $نخرم بردارن ضد حال بخورم بر اساس ساعت کجا محاسبه میشه ؟ خواهشا سریع راهنماییم کنید ممنون
یه سوال دیگه مناسبت بعدی که باز تخفیف میخوره کی هست:d
طبیعتا ساعته خوده Region و کشوری که باهاش هستی . کلا هر کشور store خودش رو داره جدا از region بندیا ...
اگر هم ساعته دیگه ای باشه میزنه مثلا Pacific یا ... که میتونی راحت تبدیل کنی.

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده:من تازه بازی assassins creed unity رو خریدم دیروز بازی کردم ولی امروز وقتی سی دی رو توی دستگاه می زارم و بازی رو play می کنم دور فن بدجور می ره بالا انگار صدای جارو برقی می ده،به نظرم دیروز این مشکل نبود.الان بازی های دیگه مثل fifa 15 و gta v رو play می کنم این مشکل رو ندارن ،این اولین باری هست که به چنین مشکلی بر می خورم چه کار کنم؟؟

طبیعیه مشکل خاصی نیست
چون این بازی کلا باگ و مشکلات زیاد داره خیلی نگران نباش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or