هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من چند سوال داشتم لطفا به ان ها پاسخ دهید 1-پی اس4 برای بازی ها
ش
1-پی اس4 برای بازی هاشکیفیت 4kپشتیبانی می کنه یاfullhdو ایااگرfullhd تا اخر fullhdمی مونه؟ 2-وقتی بیاد قیمت بازی های ان حدودا چنده؟ 3- وقتی بیاد قیمت رجین 2 ان حدودا چند است

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
سلام دوستان من چند سوال داشتم لطفا به ان ها پاسخ دهید 1-پی اس4 برای بازی ها
ش
1-پی اس4 برای بازی هاشکیفیت 4kپشتیبانی می کنه یاfullhdو ایااگرfullhd تا اخر fullhdمی مونه؟ 2-وقتی بیاد قیمت بازی های ان حدودا چنده؟ 3- وقتی بیاد قیمت رجین 2 ان حدودا چند است
سلام
1- 4K فعلا فقط برای دیدن فیلم تایید شده، اما امکانش هست (حدس من هست) که در آینده بازی هایی بیان که 4K رو پشتیبانی کنن البته نه بازی های AAA مثل God of War یا Uncharted منظورم از بازی،بازی هایی مثل World of Goo یا Braid و... هست
بازی ها هم که بستگی به سازنده داره که از HD استفاده کنه یا Full HD ،پلی استیشن 4 از هر دو رزولوشن پشتیبانی میکنه
2- قیمت بازی هاش هم گفته شده که هم قیمت همون بازی های PS3 هست
3- همین الان میتونید به قیمت 1600000 پیش خرید کنید،اما وقتی رسما وارد بازار شد هیچ چیز غیر ممکن نیست،ممکنه همین قیمت بمونه و یا ممکنه بالاتر بره...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
1- 4K فعلا فقط برای دیدن فیلم تایید شده، اما امکانش هست (حدس من هست) که در آینده بازی هایی بیان که 4K رو پشتیبانی کنن البته نه بازی های AAA مثل God of War یا Uncharted منظورم از بازی،بازی هایی مثل World of Goo یا Braid و... هست
بازی ها هم که بستگی به سازنده داره که از HD استفاده کنه یا Full HD ،پلی استیشن 4 از هر دو رزولوشن پشتیبانی میکنه
2- قیمت بازی هاش هم گفته شده که هم قیمت همون بازی های PS3 هست
3- همین الان میتونید به قیمت 1600000 پیش خرید کنید،اما وقتی رسما وارد بازار شد هیچ چیز غیر ممکن نیست،ممکنه همین قیمت بمونه و یا ممکنه بالاتر بره...
قيمت بازي هاي PS4 تو اروپا بيشتر شده امريكا رو نميدونم . از59.99€ شدن 69.99€ و پوند هم KZ3 59.99£ شده. يا Watchdogs كه قيمتش 55£ هست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يه سوال خيلي خيلي مهم
ps4 دارايوش چجوريه؟مثه ps3 فت و يا اسليمه؟يا مثه سوپر اسليم يا مثه درايو كامپيوتره؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید:
1-خیلی وقته انلاین بازی نکردم شرایط انلاین بازی کردن ps4 چگونه خواهد بود؟یعنی همون بازی اصل میخریم سی دی کی تو خود دیسکه میتونیم انلاین بزنیم یا باید کار دیگم بکنیم؟چیز دیگه ای باید بخریم؟
2-اخر نفهمیدم میشه همه بازیای ps4 رو روی حالت افلاین بدون نیاز به اینترنت بازی کرد؟یعنی اصلا شبیه xone نخواهد بود دیگه؟
3-میخوام ps4 بگیرم و 90درصد مولتی بازی کنم و انلاین بازی کردنو تو این نسل خیلی کم انجام دادم یعنی اطلاعاتم ناچیزه میخوام بدونم مثلا مثلا بخوام مولتی بتل 4 رو بازی کنم از پایه به چه چجیزی نیاز خواهم داشت؟
ممنون میشم جواب بدید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید:
1-خیلی وقته انلاین بازی نکردم شرایط انلاین بازی کردن ps4 چگونه خواهد بود؟یعنی همون بازی اصل میخریم سی دی کی تو خود دیسکه میتونیم انلاین بزنیم یا باید کار دیگم بکنیم؟چیز دیگه ای باید بخریم؟
2-اخر نفهمیدم میشه همه بازیای ps4 رو روی حالت افلاین بدون نیاز به اینترنت بازی کرد؟یعنی اصلا شبیه xone نخواهد بود دیگه؟
3-میخوام ps4 بگیرم و 90درصد مولتی بازی کنم و انلاین بازی کردنو تو این نسل خیلی کم انجام دادم یعنی اطلاعاتم ناچیزه میخوام بدونم مثلا مثلا بخوام مولتی بتل 4 رو بازی کنم از پایه به چه چجیزی نیاز خواهم داشت؟
ممنون میشم جواب بدید.

1-گذاشتن انلاين پس كه دست خود شركت هاست و اين مورد اصلا" معلوم نيست هنوز
2- نه نيازي به وصل بودن به اينترنت نداره! X1 هم از اون خط كشيد بيرون :))
3-اينترنت ، خود كنسول ، بازي مورد نظر ، و براي PS4 شما براي انلاين بازي كردن نياز به اشتراك پلاس داريد

دوستان يه سوال خيلي مهم
واسه PS4 هم ميشه بازيهارو شريكي ديجيتالي گرفت يا نه؟

هنوزاين معلوم نيست مصطفي ! يكي مثل صادق ميگه نه نميشه :| يكي مثل من هنوز اميدوارم كه باشه :((:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,980
نام
فرهاد
خب Yoshida-san تو مصاحبه امروزش در مورد The Last Guardian حرف زده و گفته بازی در حال ساخت هست. یه نکته جالب اینه که وقتی ازش پرسیدن بازی برای کدوم کنسول ریلیز میشه، دقیقا می گه:

Ahh… That, I cannot talk about.

گزارش‌گر از یوشیدا-سان می‌پرسه، این جور که به نظر می رسه بازی رو نمیشه برای ps3 دید چئت تا اونجایی که من شنیدم استودیو PS4 kits رو در اختیار دارن.

یوشی درست جواب نمی ده و باز هم میگه بازی در دست ساخته و ما منتظر زمان درست هستیم و یودا داره روش کار میکنه...

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
جزئیات و تصاویر PlayStation App در PS4

- Take the PS4 experience with you when you’re away from home
- Stay in touch with friends
- Compare Trophies
- View friends’ activity
- Can view recorded or live-streamed gameplay
- View the latest PlayStation.Blog news
- Free download for iOS/Android
- Connect to your PlayStation profile and send messages
- Can send voice messages
- PS4 friend can send an invite for a multiplayer game
- You can then check it on the app
- Purchase PS4 games from the PlayStation Store
- Game will start downloading immediately when you’re away
- Second screen experience for certain titles
- Ex: The Playroom: draw a picture on a smartphone’s touch screen, and then push it into the PS4 game
- Apps being made for Watch_Dogs, Battlefield, etc.
- Smaller devs can use PlayStation App to connect to PS4 and load an application
- This is beneficial so that you don’t have to download and install a specific app on your smartphone
--------
برای سرگرمی هم این جا یک سر بزنید شدیدا پیشنهاد میشه =))
PS4 vs XBone power comparison in pics & gifs - GameSpot.com

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جزئیات و تصاویر PlayStation App در PS4

- Take the PS4 experience with you when you’re away from home
- Stay in touch with friends
- Compare Trophies
- View friends’ activity
- Can view recorded or live-streamed gameplay
- View the latest PlayStation.Blog news
- Free download for iOS/Android
- Connect to your PlayStation profile and send messages
- Can send voice messages
- PS4 friend can send an invite for a multiplayer game
- You can then check it on the app
- Purchase PS4 games from the PlayStation Store
- Game will start downloading immediately when you’re away
- Second screen experience for certain titles
- Ex: The Playroom: draw a picture on a smartphone’s touch screen, and then push it into the PS4 game
- Apps being made for Watch_Dogs, Battlefield, etc.
- Smaller devs can use PlayStation App to connect to PS4 and load an application
- This is beneficial so that you don’t have to download and install a specific app on your smartphone
--------
برای سرگرمی هم این جا یک سر بزنید شدیدا پیشنهاد میشه =))
PS4 vs XBone power comparison in pics & gifs - GameSpot.com
ترجمه اي هم ميكردي بد نبود=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر